Dali se mladi u Srbiji regrutuju u homoseksualce? I homo-nacizam...

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Problem je najveci u agresivnom homoseksualizmu, koji bih nazvao i homo-nacizam, nametanje svoje ideologije, to jest prerastanja homoseksualizma u ideologiju, koja je netrpeljiva prema svima koji se sa njom ne slazu, zatim u propagiranju homoseksualizma, i politickih pogleda koji se kriju iza toga. Tako ce te kod svih koji javno podrzavaju homoseksualizam naci isrtu zajednicku crtu


Mrznju prema:

- Nacionalnom
- Rusiji
- Srpskoj Crkvi
- Desnici.

Ljubav prema:

- levicarstvu
- Liberalizmu
- Mondijalizmu
- svemu sto je protiv nacionalnog i konzervativnog.
 
isuvise pojednostavljujes stvari i pokusavas sve da predstavis jal crno,jal belo...nisu stvari bas tako postavljene...evo,npr.ja sam levicar,protiv sam konzervativizma,crkve i desnice,nisam protiv rusije,cenim ono nacionalno sto je korisno a ne devastirajuce za narod...a nisam derpe...
mislim,kad tako postavis stvari,stvara se utisak da su demokrate i liberalno orjentisani ljudi svi odreda homici...a situacija je drugacija...poznato je npr. da je vrh nacional-socijalisticke stranke adolfa hitlera bio prilicno gay orijentisan...recimo,vodja zloglasnih SA odreda,ernest rem,kao i pola njegove ekipe bili su gaychine..ne vidim nikakvu svrhu ovog posta,osim stvaranja utiska kako su demokrate i liberali ******...bezveze...gomila predrasuda i proizvoljnih tumacenja....okarakterisati citave mase ljudi kao sexualno nastrane zbog razlicitih politickih ideja od tvojih...ni nasta to ne lici
 
:lol:
serb_pagan:
isuvise pojednostavljujes stvari i pokusavas sve da predstavis jal crno,jal belo...nisu stvari bas tako postavljene...evo,npr.ja sam levicar,protiv sam konzervativizma,crkve i desnice,nisam protiv rusije,cenim ono nacionalno sto je korisno a ne devastirajuce za narod...a nisam derpe...
mislim,kad tako postavis stvari,stvara se utisak da su demokrate i liberalno orjentisani ljudi svi odreda homici...a situacija je drugacija...poznato je npr. da je vrh nacional-socijalisticke stranke adolfa hitlera bio prilicno gay orijentisan...recimo,vodja zloglasnih SA odreda,ernest rem,kao i pola njegove ekipe bili su gaychine..ne vidim nikakvu svrhu ovog posta,osim stvaranja utiska kako su demokrate i liberali ******...bezveze...gomila predrasuda i proizvoljnih tumacenja....okarakterisati citave mase ljudi kao sexualno nastrane zbog razlicitih politickih ideja od tvojih...ni nasta to ne lici
:razz: :lol:

Hvala na odgovoru, bas si ga potvrdio. nacisti su i bili gay, samim tim potvrdjujes da nekadasnje marsiranje Sqadrista ili SA odreda zamenjuj danasnje gay- parade.
 
Pa što reče mudrac Ras, zemljak možda nisi ti, ali ti ga javno ne propagiraš već onako samo malo u zajebanciji da dižeš tenziju. Ako je Rem bio primer par ekselans, vrh same Adolfove piramide vlasti nije bio tih odrednica jer da je to bio, u noći kad su svi završili kako jesu nacional socijalisti bi ostali bez glavnih ljudi i istorija bi možda išla drugim tokom. Pošto je forum ogledalo stanja svesti jedne države, ja ovde ne videh nijednog liberala, levičara i platifusara mondijalističkih smernica koji se nije javno zalagao za homo erectus ka sfinkteru, sem možda Petra i Nexusa ali oni su jako retko ovde. Gde ima dima ima i vatre...

@Aleksandar 2

Izvini brate za onu sprdnju sinoć, nisam znao da si čovek na mestu.
 
Сва људска несрећа, лична и глобална, долази од извитопереног поимања сексуалности, како сопствене тако и туђе.

Лидери познатих нам екстремних идеологија су имали очигледно извитоперну сексуалност.
Стаљин је био класичан силеџија, рмбо је све без да пита за пол, Мусолини је волео жене али и прековише- класичан римски оргијаш; Хитлер мученик није могао ништа сем да гледа и прича с њом, а како сви знамо, њој није до приче него до акције.
Прича је резервисана за горњи шалтер, али и тамо није пожељна у већим количинама.

Лидери демократске провенијенције су комбиновали све по мало, таква им жвака па им таква и јебачина - за сваког по нешто да се нико не увреди.

Човек се од осталих бића разликује по оргазму, отуда и та непрестана тежња да се непрестано понавља- осећај супериорности.
Дат је као дар али га многи злоупотрербљавају.
Фрустрираност по том питању је бомба која убија боре од конвенционалног наоружања.

Има ли тог мајчиног сина који је нормалан а да више воли да парадира с другарима него да се шета са женском?

Чисто уз тему, као образложење и поука, четничке официре су углавном страдали због својих женских половина. Без зезања, статистика даје опасно висок просек.

Нека комунци, нацисти и остали фићфирићи парадирају, ми геџовани имамо паметнија посла.
Их па кад замирише, замирише бре боље и од гибанице.
 
Alekasandar2:
Problem je najveci u agresivnom homoseksualizmu, koji bih nazvao i homo-nacizam, nametanje svoje ideologije, to jest prerastanja homoseksualizma u ideologiju, koja je netrpeljiva prema svima koji se sa njom ne slazu, zatim u propagiranju homoseksualizma, i politickih pogleda koji se kriju iza toga. Tako ce te kod svih koji javno podrzavaju homoseksualizam naci isrtu zajednicku crtu


Mrznju prema:

- Nacionalnom
- Rusiji
- Srpskoj Crkvi
- Desnici.

Ljubav prema:

- levicarstvu
- Liberalizmu
- Mondijalizmu
- svemu sto je protiv nacionalnog i konzervativnog.


Баш тако како си написао, овдашње геј друштванце има на свом сајту један велики текст о "фашизму" а у ствари пишу о нацизму - и када га прочиташ управо добијеш овакву слику и овакву поделу која стоји у њиховим главама. И заиста су веома агресивни - док не добију ногом по дупету... :evil:

п.с. позната је ствар да левичари широм света подржавају педере а све зато што им је један од "приоритетних" задатака растурање и уништење породице као ћелије патријархалног друштва.
 
Alekasandar2:
Problem je najveci u agresivnom homoseksualizmu, koji bih nazvao i homo-nacizam, nametanje svoje ideologije, to jest prerastanja homoseksualizma u ideologiju, koja je netrpeljiva prema svima koji se sa njom ne slazu, zatim u propagiranju homoseksualizma, i politickih pogleda koji se kriju iza toga. Tako ce te kod svih koji javno podrzavaju homoseksualizam naci isrtu zajednicku crtu


Mrznju prema:

- Nacionalnom
- Rusiji
- Srpskoj Crkvi
- Desnici.

Ljubav prema:

- levicarstvu
- Liberalizmu
- Mondijalizmu
- svemu sto je protiv nacionalnog i konzervativnog.

Ovo tvoje zapažanje je potpuno tačno. Homokseksualnost prerasta u politički pokret i gotovo svi levičari mašu "pravima" homoseksualaca kao barjakom...Ne bi me čudilo da u doglednoj budućnosti propišu određeni obavezni procenat homoseksualaca u partijama, u preduzećima, u ustanovama kulture...
 
@ Strela

Да, прави политички ЛЕВИЧАРСКИ покрет... постају веома агресивни, па замисли када на свом сајту имају читаву студију под насловом "НЕМА ЕВРОПЕИЗАЦИЈА БЕЗ ПЕДЕРИЗАЦИЈЕ СРБИЈЕ" ... какви кретени ... а према њиховим "истраживањима" у Србији има 600 000 педера 'еботе... треба их моткама умлатити...
 
Strela:
Ovo tvoje zapažanje je potpuno tačno. Homokseksualnost prerasta u politički pokret i gotovo svi levičari mašu "pravima" homoseksualaca kao barjakom...Ne bi me čudilo da u doglednoj budućnosti propišu određeni obavezni procenat homoseksualaca u partijama, u preduzećima, u ustanovama kulture...


Cini mi se da je homoseksualizam kod nas stvoren vestacki. Dobro, bilo ga je kao i u drugim zemljama, ali jednostavno je homoseksualizam stvoren kao jedna NVO, jedna politicka organizacija sa sve politickom ideologijom, vodjama parolama i nacistickom vizijom drustva.

Njihov pogret jednostavno je otelotvorenje ultra levicara, a ovom prilikom se izvinjavam komunistaima i SPS_ovcima, ili jos bolje ultra-boljsevizma.
Potpuno se njivovi stavovi u pogledu na politicku situaciju i na drustvo poklapaju sa boljsevizmom 19 i 20 veka.

Sa druge strane po militantnosti najslicniji su za ultra ideologijama 20. veka, Nacizmom i Maoizmom. Jednostavno zagovaranja zatiranja kulture, drustva i religije najvise lici na Kinesku "Kulturnu revoluciju", dok njihova militantnost i agresivnost podseca na najgore dane SA odreda. Nikada nisam uspeo da ne rpimetim slicnost gay-parada sa redovnim nacistickim sletovima i simbolikom jednih i drugih. pogledajte samo danas ko se ne slaze sa "zastavom duginih boja" u najmanju ruku bude izopsten iz drustva ili dobije batine, kao tridesete u Nemackoj!

Sto se tice politickog ikonizma, on se svodi na militantni LDP, partiju koja po svom cak i grafickom prikazu podseca podsvesno na NSDAP, obe partije su imale strogu hijararhiju, nepomirljive i krajnje stavove, netrpeljivost prema drugima, i obozavanje kulta licnosti, ali i ljubavi prema latinicnom pismu i skracenicama.
 
eremita:
@ Strela

Да, прави политички ЛЕВИЧАРСКИ покрет... постају веома агресивни, па замисли када на свом сајту имају читаву студију под насловом "НЕМА ЕВРОПЕИЗАЦИЈА БЕЗ ПЕДЕРИЗАЦИЈЕ СРБИЈЕ" ... какви кретени ... а према њиховим "истраживањима" у Србији има 600 000 педера 'еботе... треба их моткама умлатити...

Ne verujem u tu cifru, preterana je... Pitanje je da li ima i 100 000, što je isto mnogo...
 
Alekasandar2:
Problem je najveci u agresivnom homoseksualizmu, koji bih nazvao i homo-nacizam, nametanje svoje ideologije, to jest prerastanja homoseksualizma u ideologiju, koja je netrpeljiva prema svima koji se sa njom ne slazu, zatim u propagiranju homoseksualizma, i politickih pogleda koji se kriju iza toga. Tako ce te kod svih koji javno podrzavaju homoseksualizam naci isrtu zajednicku crtu


Mrznju prema:

- Nacionalnom
- Rusiji
- Srpskoj Crkvi
- Desnici.

Ljubav prema:

- levicarstvu
- Liberalizmu
- Mondijalizmu
- svemu sto je protiv nacionalnog i konzervativnog.


gresis,zato sti si sve predstavio kao crno i belo,a nista nije tako.
ni jedno ni drugo nije apsolutno dobro,posebno ako je agresivno i nametnuto.
a ti si hteo da kazes ovi koji se zalazu za gornje su super,a ovi dole su glupi :neutral:
podjednako je glupo propagirati po svaku cenu homoseksualizam i nametati ga drugima,koliko i ispoljavati agresiju prema vec pomenutim jer su homoseksualci.
u svemu reba napreviti ravnotezu,a ti ides na ekstreme...
 
Alekasandar2:
Cini mi se da je homoseksualizam kod nas stvoren vestacki. Dobro, bilo ga je kao i u drugim zemljama, ali jednostavno je homoseksualizam stvoren kao jedna NVO, jedna politicka organizacija sa sve politickom ideologijom, vodjama parolama i nacistickom vizijom drustva.

Njihov pogret jednostavno je otelotvorenje ultra levicara, a ovom prilikom se izvinjavam komunistaima i SPS_ovcima, ili jos bolje ultra-boljsevizma.
Potpuno se njivovi stavovi u pogledu na politicku situaciju i na drustvo poklapaju sa boljsevizmom 19 i 20 veka.

Sa druge strane po militantnosti najslicniji su za ultra ideologijama 20. veka, Nacizmom i Maoizmom. Jednostavno zagovaranja zatiranja kulture, drustva i religije najvise lici na Kinesku "Kulturnu revoluciju", dok njihova militantnost i agresivnost podseca na najgore dane SA odreda. Nikada nisam uspeo da ne rpimetim slicnost gay-parada sa redovnim nacistickim sletovima i simbolikom jednih i drugih. pogledajte samo danas ko se ne slaze sa "zastavom duginih boja" u najmanju ruku bude izopsten iz drustva ili dobije batine, kao tridesete u Nemackoj!

Sto se tice politickog ikonizma, on se svodi na militantni LDP, partiju koja po svom cak i grafickom prikazu podseca podsvesno na NSDAP, obe partije su imale strogu hijararhiju, nepomirljive i krajnje stavove, netrpeljivost prema drugima, i obozavanje kulta licnosti, ali i ljubavi prema latinicnom pismu i skracenicama.

Potpisujem!
 
Kao sto je R Serbedzija u filmu VV rekao da je p.cka polni organ a p.zda karakterna osobina ujedno se moze i ponasanje partija na danasnjoj pol. scenii prevesti na duhovni pederizam, narocito na one koji ih vode i one koji ih izgledom i ponasanjem da ne kazem i govorom prepisuju, moze se bez imalo muke uociti ko u tome prednjaci do daske, a u sustini zastupljen je koje kude,...............
 
eremita:
Па погледај мало геј сајт па ћеш да видиш КО је естреман...нарочито текстове у архиви...

http://wwww.gej-Srbija.com./

pogledacu kasnije,sad ne mogu da stignem,ali to sam i rekla....da ne treba preterivati ni u kom smislu.
i meni se smuci kada vidim pojedine primerke onih koji sebe zovu gay populacijom,kako insistiraju i potenciraju tu svoju razlicitost,ali mislim da oni koji ih tuku na gay paradama nisu nista bolji od tih istripovanih.
jer medju njima ima kako normalnih i obrazovanih ljudi,tako i debila i perverznih manijaka....kao i medju strejt ljudima ustalom.
samo sam to htela da kazem...

i sad ne pricam o tome da li je estetski videti dva muskarca ili zene kako se ljube/drze za ruke/hebu....jer meni nije...al ako njima prija,sta ja tu mogu,sve i da hocu nesto da uradim...
ali da ima agresivnih gay pokreta,to je istina.
 

Back
Top