sta je zivot?

aned

Početnik
Poruka
3
bila sa m u braku 9 godina kada smo usvojili bebu od 7 meseci koja sada ima l2 godina.tacno 7 godina posle usvojenja rodila sam i ja.neznam ima li nekoga ko ima slicno iskustvo,ali i sam razgovor na ovu temu - nije los?
 
da..... i stari arapi (oni najstariji) su izradjivali (vrlo precizne) trigonometrijske tablice koje su koristili za plovidbu po indijkom okeanu i za odredjivanje vremena za molitvu.... sto me podseti.... :idea: dinosaurusi su bili nerentabilni pa ih je majka priroda ukinula.......

jbt... zaista mi se cini da odavde mogu da vidim ivicu....... :shock:
 
I bre al ste neozbiljni.
Ja znam ovu varijantu:
Ide slon ulicom i vozi bicikl(U).
Kako ćeš slonu da provučeš palačinku kroz uši ako slon ne jede sladoled?
Odgovor:
Sladoled nema košpu.-ovo je mislim iz emisije Tup-Tup koja je nekada davno bila na radiju.
 
Sam razgovor na ovu temu nije loš, samo kada bi tema bila malo precizirana: misli li se na iracionlano (po usvojenju, uspeva ti da zatrudniš...?) ili na različit odnos prema usvojeniku i rodjenom detetu, ili na uporedjivanje prvog i drugog deteta ili... svakako, s obzirom na dosadašnje odgovore, moj ti je savet da se prebaciš na www. roditelj. com, tamo češ već moći i da razgovaraš, a ne samo da budeš sarkastično prozivana.
 

Back
Top