dnevnik uvreda

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
koje ste sve epitete dobili ovde
bio sam sektas, strani placenik, dosadan, mucenik, seksualni frustrant, jadnik, izdajica, pedercina, pedofilcina, glup, retardiran, ******, lazov, ruzan
par puta mi rekli da sam duhovit
to me je odrzalo u zivotu
 
banegad2004:
koje ste sve epitete dobili ovde
bio sam sektas, strani placenik, dosadan, mucenik, seksualni frustrant, jadnik, izdajica, pedercina, pedofilcina, glup, retardiran, ******, lazov, ruzan
par puta mi rekli da sam duhovit
to me je odrzalo u zivotu

Pratim i podižem za Muja i Šiptarčina...evo baš danas...:D
 
tako je bane, drži se, evo i ja ti kažem da si duhovit...opet.

na mene niko ni ne obraća pažnju, pa tako da i ne dobijam takve komentare...

evo, ja bih se baš obradovala da mi neko kaže da sam dosadna, ali niko ništa....
 
Ah meni to nisu uvrede uopste,samo ako su od strane nekoga ko mi znaci...
Npr. danas mi je jedan bivsi momak koji mi je bas mio,i koji tvrdi da nije ljubomoran rekao da mu se gadim jer imam drugog momka.... mene je to naravno uvrijedilo,jer on je naj drug mojih naj drugova,stvarno smo super vezu imali,raskinemo,i posle toga super drugovi i ja nadjem momka on kaze da mu se gadim... :roll:
 
gilipter je onako super rech...i tutumalj...bilmez mamlaz...shaban...
el gledo neko ghetto?...glumi pokojni chavajda...nek mu je laka crna zemljaaa...i kad dolazi ispred onog diskatja..."e a ovde se oqpljaju shabani"...to je najbolja rechenica na nekom domatjem filmu...
uvreda...u mom nekom drushtvu...ako kazhesh 4-opalish babu po pi.chetini...8-na qrcu te nosam...itd...ja se retko setim nekog da nasadim...al sam ja redovna mushterija...mada mi je omiljeno kad neko kazhe zmaja...a ja olizhesh mi dozvoli...jaja...il kraja...mada zmaj je cheshtji...ok mozhda i nije...meni neshto u zadnje vreme u glavi rech zlikovac...to bash onako chesto...to je neca...on je bash pravi zlikovac...onako...ko shpijun...nije neshto jak...al je shpicast...
 
Kao moderator na ovom ovdi forumu mogu se podiciti pooooduzim spiskom uvreda...nemate vi toliko vremena...
...ali ybg....takav je poso....ni ja ga ne volim...hehehe...
 

Back
Top