Meni sa rollover efektima

Jedno pitanje - Radim sajt u DW 8, i zaboravio sam da stavim rollover efekte! :shock: E sad postoji li mogucnost da stavim rollover efekte na sve stranice jednim potezom(znachi ako stavim na index da mi se swuda promeni)? Owo was pitam jer mi nowi sajt trenutno ima oko 120 stranica(i josh uwek je u izradi) pa me mrzi da menjam jednu po jednu stranicu!

Izvinite shto je offtopic, nadam se da se ne ljutite. Nisam hteo da otvaram nowu temu kad se owde radi o rollover efektima!

pozzz
 
Pa postoji ta mogucnost da si readio od pocetka po templateu ali posto verovatno nisi onda moras rucno svaku pojedinacno.

doduse ima i ona opcija search and replece ali nisam je isprobavao, mada i ona radi posao 100%
 
Ne te tamplate, nego DW template, to je ono kad ne pravis u startu .html fajl neko pravis .tdw(ili vec tako neka extanzija) pa onda iz toga izvuces .html
E kad to uradis onda DW zna da ako promenis taj tdw fajl on ce te pitate hoces li da promenis i sve ostale fajlove koje si tako generisao, ali to je vec za najnaprednije korisnike ;)
 

Back
Top