Samar koji obara sa nogu

G

gost0777

Gost
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:
 
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

a je l bi tebi bilo ok da ti je rekla da ide da se vidi s nekim? mislim da je stvarno rekla. shta sad imas da se miris pusti je
 
ако добро капирам - ти си њој распалио шамар?
ух, чини ми се да онда можеш да заборавиш на помирење.
мој савет: преиспитај прво своје емоције и да ли стварно желиш да будеш са девојком која те вара. мислим, ма колико слатка и медена она била - вара те!
значи мала је вероватноћа да ћеш јој веровати кад ти уради тако нешто...а још и тај шамар, па није ваљда узалуд све било?
можда је она тај шамар заслужила, али тебе није. зато се лепо окани таквих девојака (ако мислиш на озбиљну везу) јер код те сорте - све је климаво... :wink:
 
Telefoncica:
Upravu je sto nece da se pomiri sa tobom.Kakvo ti je to pitanje"kako da je nateras da se pomirite:?Druze propao si,nema za tebe nade.

како, бре, нема наде?
нађи лепо неку нормалну женску, а не неку куpвицy која ће да те вара на сваком ћошку са другим ликом... :roll:
 
Meni se čini da je gost 0777 mozda previše posesivan, a i zamorno je kada ti neko stalno merka svaki pokret, ispituje te, odmerava. A ne mora da znači da je devojka ¨kurvica¨. Mozda se nista ne bi desilo s tim dečkićem i ona bi se vratila smirena sa utiskom da moze da ¨diše¨. Ali, posle tog šamara... čisto sumnjam.
 
Kapris:
Meni se čini da je gost 0777 mozda previše posesivan, a i zamorno je kada ti neko stalno merka svaki pokret, ispituje te, odmerava. A ne mora da znači da je devojka ¨kurvica¨. Mozda se nista ne bi desilo s tim dečkićem i ona bi se vratila smirena sa utiskom da moze da ¨diše¨. Ali, posle tog šamara... čisto sumnjam.

па како се није ништа десило кад их је човек ухватио заједно? пукао је шамар, пукла је веза и - крај.
 
bambica:
Kad ti neko jednom izazove nagon za samaranjem...nema tu sta vise da se pokusava...nebitno da li je u pitanju njena krivica,ili ova tvoja glupost..

Impuls je prevagnuo nad pamecu, ali jednostavno mora da postoji tolerancija medju ljudima, Iako je mozda Kapris u prav ida je posesija u pitanju, uvek postoji osnov za problem kad je laz u pitanju.
Da je rekla slusaj, zelim da iskuliram i odem na kafu sa nekim, treba mi vazduha mozda bi se desilo drugacije. Ovako ispalo je da se problem produbio a ljubav.Gde je tu ljubav
 
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

Impulsivno, nego i da nije bilo samara mislim da bi te svakako ostavila.Sta ce ti da se miris, pa da od straha ne mozes na ulicu da izadjes da je ponovo slucajno ne sretnes sa nekim.
Pusti musku sujetu, znas koliko cura jos ima.
 
gost0707:
bambica:
Kad ti neko jednom izazove nagon za samaranjem...nema tu sta vise da se pokusava...nebitno da li je u pitanju njena krivica,ili ova tvoja glupost..

Impuls je prevagnuo nad pamecu, ali jednostavno mora da postoji tolerancija medju ljudima, Iako je mozda Kapris u prav ida je posesija u pitanju, uvek postoji osnov za problem kad je laz u pitanju.
Da je rekla slusaj, zelim da iskuliram i odem na kafu sa nekim, treba mi vazduha mozda bi se desilo drugacije. Ovako ispalo je da se problem produbio a ljubav.Gde je tu ljubav

Ljubav? Cini mi se da ide zajedno sa povjerenjem. :roll:
 
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

nemash prava nikog da udarish da li znash to?????
ono jeste da je mala kriva ali nemash prava ti da delish pravdu i da patosirash bilo koga... a kako bi bilo da tebe neko patosira a? ono neko jachi od tebe... jojjjjjjjjjj mrzim takve napaljenike... bolje da si pljunuo po njoj nego shto si je udario vishe bi je zabolelo, ako uopshte mala i ima mozga...
 
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:
Nisi li valjda lud da se pomiris sa njom? Drzi malo do sebe!!! :!:
 
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

8) 8) 8) Zelim samo da se ZNA da ovaj Gost nisam ja i da slicnost ovih sedmica nema veze sa nama dvojicom. Dakle, ja sam Dugi Jezik, a on je Gost, DA SE ZNA !!! :idea: :wink: :P
 
dugi777jezik:
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

8) 8) 8) Zelim samo da se ZNA da ovaj Gost nisam ja i da slicnost ovih sedmica nema veze sa nama dvojicom. Dakle, ja sam Dugi Jezik, a on je Gost, DA SE ZNA !!! :idea: :wink: :P

немој сад да се вадиш! :wink:
 
фигхтер:
dugi777jezik:
gost0777:
Pitao sam gde ces, rekla je idem da se odmorim. Odem da joj kupim slatkis i nagazim je sa deckicem, a pitao sam ides li da se vidis sa nekim. Rekla je ne, samo zelim da budem sama. Posle toga samar, koji je patosirao, ali i mene srozao kako u sebi tako i u njenim ocima. Hocu da se pojedem ali mislim da moram da oladim malo. Ima li slicnih iskustava. Kako da je nateram da se pomirimo.
:cry:

8) 8) 8) Zelim samo da se ZNA da ovaj Gost nisam ja i da slicnost ovih sedmica nema veze sa nama dvojicom. Dakle, ja sam Dugi Jezik, a on je Gost, DA SE ZNA !!! :idea: :wink: :P

немој сад да се вадиш! :wink:

8) 8) 8) Na tebe ne bih vadio nikad nisi moj izbor , niti si zensko (ili jesi, yebbote ?!). Ali ako budes insistirao moze i to da ti se desi, ali bolje ne, mogle bi oci da ti iskoce ako samo pogledas... A za penetraciju se ne boj, rekoh, samo ako si musko, bezbedan si od mene sto se toga MOGA tice... :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top