Casopisi

EllenaPaparizou:
Svi zenski casopisi koji postoje citam ih.Prosto ih obozavam. ;-)
Ti si onda nešto nalik meni. Samo što ja pokušavam da se odviknem :D ;) :D :D

Da nije neka od vas čitala FAZON? Izlazio je pre nekoliko godina. Teen časopis.
Najbolji koji sam čitala. :)
 
Elle, ali i mene pocinje da smara. Prelistala sam jos par zenskih casopisa sto izlaze mesečno, ali još nisam naišla ni na jedan koji obuhvata više tema.
 
Mene nervira što je u svim onim zvučnijim ženskim časopisima svaka desna strana rezervisana za reklamu dok je na levoj ogromna slika iznad koje su jedva dva pasusa nekog traljavog teksta. Nerviraju me i sa onim savetima - učini sebe srećnom, lepom, ovakvom - onakvom, reši test ili pročitaj horoskop... Ponekad ubodu neku fuj priču u fazonu kako poznati ono rade ili ti daju neke informacije u vidu reklama - jedite kod Džoa... Ne znam šta unutra još ima a da me ne nervira :lol:
 
lepota & zdravlje, ni manje para ni vise reklama za kozmetiku :D
ako postoji casopis sa vise takvih reklama, preporucite mi ga, to je sve sto me u zenskim casopisima interesuje... ne mogu da ispratim sve novo u gradu a oni sve to u lepoti stampaju na jednoj gomili...
sve ostalo je totalno djubre koje se prepisuje iz godine u godinu...
 
SENDI90:
Ti si onda nešto nalik meni. Samo što ja pokušavam da se odviknem :D ;) :D :D

Da nije neka od vas čitala FAZON? Izlazio je pre nekoliko godina. Teen časopis.
Najbolji koji sam čitala. :)

I ja sam citala FAZON u teen godinama, tada mi je bio jako interesasntan, a sad kada se setim bas su bili klinacki textovi, ali uostalom njima je novina i namenjena.
 
Uglavnom citam sve sto mi padne pod ruku, ali ni jedan od njih ne mogu da izdvojim zato sto su svi pravljeni po isto kalupu sa manje-vise istim sadrzajem. Poslednje sto sam kupila letos kada sam bila dole je Jolie, cini mi se da je bio malo drugaciji, neki interesantni intervjui su bili u njemu.
 
Ispravite me ako greshim (ako smete), ali meni se chini da posle 10-ak prochitanih zenskih chasopisa otprilike vishe ne morash ni da ih kupujesh. Jasno ti je da je sve shto vrshi fotosintezu IZUZETNO zdravo za ishranu + moze da se stavlja na lice, da treba oblachiti sve shto ti dobro stoji, da ti dobro stoji sve u chemu se dobro osetjash, da "i bogati plachu" i da trebash uvek biti pametna i pozitivna. Jedino novo shto posle toga mozesh da saznash je da si po drevnom mesopotamskom horoskopu rodjena u znaku krompira.
 
LePiaf:
Ispravite me ako greshim (ako smete), ali meni se chini da posle 10-ak prochitanih zenskih chasopisa otprilike vishe ne morash ni da ih kupujesh. Jasno ti je da je sve shto vrshi fotosintezu IZUZETNO zdravo za ishranu + moze da se stavlja na lice, da treba oblachiti sve shto ti dobro stoji, da ti dobro stoji sve u chemu se dobro osetjash, da "i bogati plachu" i da trebash uvek biti pametna i pozitivna. Jedino novo shto posle toga mozesh da saznash je da si po drevnom mesopotamskom horoskopu rodjena u znaku krompira.

:D :D :D :D Apsolutno tačno!

Ali, iako svaki put kad kupim ženski časopis zaključim da sam sve to već pročitala i zareknem se da neću više da bacam pare na te gluposti, posle otprilike mesec dana prođem pored kioska a na naslovnoj strani velikim slovima piše "Povećajte volumen vaših trepavica 250%", ili "20 trikova da vaša kosa bude sjajnija i zdravija" ili "Šta morate imati u neseseru ovog proleće-leta"....i ja brzo vadim pare i kupujem kao hipnotisana. I naravno, unutra neka nikakvih epohalnih otkrića i razbesnim se na novine i na samu sebe još više. Što ne znači da sledeći put kada vidim naslovnu stranu upadljive boje neću ponovo sve to zaboraviti i požuriti da im ostavim još malo para.
 

Back
Top