MUZIKA KOJU NIKADA NE BIH MOGLI SLUSATI....

ne bih mogli..... :roll: oj boze........ :x

ne bih mogli da slusham disko, rep crnachki tj. rep strani, tehno, haus & co., black metal, death metal, power metal, sve ostale metale osim eventualno thrasha i gothica, onda one hard rock/hair metal bendove tipa whitesnake, opere a i klasiku generalno, one hipi smarache tipa animals, neke domace kao shto su bijelo dugme ili divlje jagode, naravno siti, grand, onda boy bendove, ljigavi pop, pa onda onu maraju keri.... ugh!

vrlo sam probirljiva, heh :)
al u sushtini nije da BASH 'ne bih mogli'.... istrpela bih ja metal/fensi zurku....

EDIT: i ne mogu da slusham nazi muziku... odnosno bilo kakvu muziku sa takvim textovima... ili sa sovinistickim textovima :x e to ne bih mogli istrpeti!
 
Kafanske su konza...:)
Ne bih mogli:
Metal(ako izuzmemo maidene,koje ja i ne svrstavam tu),turbo folk,MTV,sav rep koji se pojavio posle 2Pacove smrti,punk,gothic,klasiku(izivljavanje,uglavnom),Boru Corbu,grunge,techno(house mozda i bih)...

Ukratko,sve sto nemoze da stane pod:
Rock,Blues,Jazz,Funky...
 
Bilo kakav vid nase 'zabavne' i 'izvorne' muzike(znate valjda na sta mislim). Ne mogu da slusam bilo kakav tehno(mada elementi tehna su ok), haus(jer jako brzo smori), boy bandove( :smajlikojiumireunajgorimmukama: ), danasnji Mtv, pop, disko('ajde da izuzmem mozda Boney M), klasicnu(depresivno), Divlje Jagode i Bijelo Dugme(nase ex-yu grupe tipa Azre, El. Orgazam gotivim ali ovo sto sam navela prezirem iz dna duse)... Ok... Valjda sam sve navela... :-)
 
Lil'_hell92:
Bilo kakav vid nase 'zabavne' i 'izvorne' muzike(znate valjda na sta mislim). Ne mogu da slusam bilo kakav tehno(mada elementi tehna su ok), haus(jer jako brzo smori), boy bandove( :smajlikojiumireunajgorimmukama: ), danasnji Mtv, pop, disko('ajde da izuzmem mozda Boney M), klasicnu(depresivno), Divlje Jagode i Bijelo Dugme(nase ex-yu grupe tipa Azre, El. Orgazam gotivim ali ovo sto sam navela prezirem iz dna duse)... Ok... Valjda sam sve navela... :-)

ti mene kopirash!!!
:idea:
 

Back
Top