da li ostaviti devojku pre ili posle seksa?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: da li ostaviti devojku pre ili posle seksa?

srebro
    Guest

Podrazumevano da li ostaviti devojku pre ili posle seksa?

Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
    Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Da li tebe privlače samo devojke sa ¨burnom¨ seksualnom prošlošću? Tako izgleda...

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: da li ostaviti devojku pre ili posle seksa?

Citat Original postavio srebro
    Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
    Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?
    Recicu ti ovo samo jednom Ako hoce sa tobom u krevet , stisni zube i udri a posle mozes malo da se kajes , ali videces kad preguras tridesetu zaboravices na njihovu "burnu" proslost a secaces se neceg drugog.
    I kao sto su nasi stari rekli :
    Gde god nadjes zgodno mesto , tu drvo posadi

Ili da prevedem ?

Pozdrav svima SL

Guest

sta tu bash prezires i zasto je to 'prljavo'?

Guest

Podrazumevano

najbolje je ostavi u toku sexa...!

BeogradjaninXX
    Guest

Podrazumevano

Najbolje je da drkas i ostanes dosledan svojim principima

Guglæta
    Guest

Podrazumevano

Evo, ja dobrovoljno pristajem da se zrtvujem, u cilju izvrsenja primopredaje. S vremenom sam naisao na nekoliko primjeraka sa tako cistom istorijom da su me skoro u depresiju bacile. A ti meni sve te zlocaste daj.

Jel' pristajes ?

Telefoncica
    Guest

Podrazumevano

Svaka cast,samo se drzi svoih principa,tj. budi covek a ne djubre.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

A šta ako je u ovom slučaju đubre pozitivna stvar?
    Ma O.K. principi su u pitanju!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Da ulazim sa tobom u pricu jos si mlad!Zato kad porastes kazace ti se samo! :wink:

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

веруј ми, шта год да урадиш - кајаћеш се.
    па двоумио сам се и ја својевремено око тога, и наравно после је било касно за кајање...

зато зажмури, ако одрадиш - одради, ако не - не, и пут под ноге!

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...

mislim da bi mnogo vise trebalo da te zanima njihova seksualna sadasnjost (i buducnost) nego proslost. prosetaj do kluba pa odgledaj "Chasig Amy", mozda ti se ukaze svetlost ili nesto slicno.

jedino ako se plasis bolestina, to je druga stvar... ali, i za to postoji resenje.

Guest

Citat Original postavio Azrel
    Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...

mislim da bi mnogo vise trebalo da te zanima njihova seksualna sadasnjost (i buducnost) nego proslost. prosetaj do kluba pa odgledaj "Chasig Amy", mozda ti se ukaze svetlost ili nesto slicno.

jedino ako se plasis bolestina, to je druga stvar... ali, i za to postoji resenje.
    'Chasing Amy' sa Ben Affleck-om mi je jedan od omiljenih filmova,ali i on ima tužan kraj....

srebro
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Zaista originalna ideja.To mi još nije padalo na pamet,ali probaću...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Stari Lisac
    Recicu ti ovo samo jednom Ako hoce sa tobom u krevet , stisni zube i udri a posle mozes malo da se kajes , ali videces kad preguras tridesetu zaboravices na njihovu "burnu" proslost a secaces se neceg drugog
    ...i nemoj da cekas tridesetu da bi shvatio o cemu treba, a o cemu ne treba da mislis ...

Milica-bg
    Guest

Podrazumevano

Svaka cast.Momci kao ti danas su retka pojava.Budi svoj i nedaj se,imas moju punu podrsku :wink:

SNOWGIRL
    Guest

Podrazumevano NEVEROVATNO

Zar je uopste bitna proslost?Zasto tako razmisljas ?Bitno je valjda kakva je ta osoba....duboko...u sustini...To dali je bila sa puno ili malo ljudi u svom zivotu pre tebe uopste nije znacajno,ukoliko osecate bliskost.I ako nemozes da predjes preko njene proslosti onda nemoj ni da cackas po njoj.Zasto je uopste pitas za proslost?

SNOWGIRL
    Guest

Podrazumevano Re: NEVEROVATNO

Citat Original postavio SNOWGIRL
    Zar je uopste bitna proslost?Zasto tako razmisljas ?Bitno je valjda kakva je ta osoba....duboko...u sustini...To dali je bila sa puno ili malo ljudi u svom zivotu pre tebe uopste nije znacajno,ukoliko osecate bliskost.I ako nemozes da predjes preko njene proslosti onda nemoj ni da cackas po njoj.Zasto je uopste pitas za proslost?
    E da zaboravih da napomenem...Bitno je samo dali je zdrava...Obavezno testiranje....

kiki76
    Guest

Podrazumevano definitivno razlicita

ostani ono sto jesi, a to je spavaj samo sa devojkama prema kojima osecas nesto!!!!
    Mislim da je seks bez imalo emocija, totalno los trip...i da bas zbog toga odosmo svi u tri lepe ***** materine....S jedne strane ocekujemo mnogo (a to je sve pozivitno i ok kod druge osobe),ali sa druge strane "okolina" je ta koja nas tera da cinimo "lose stvari" i pri tom, pocinjemo da mrzimo i sebe i druge, da koristimo sve sto se iskoristiti moze...ne znam da li si mi pohvatao misli, ali....bolje sledi svoje principe!!!!

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: definitivno razlicita

Citat Original postavio kiki76
    ostani ono sto jesi, a to je spavaj samo sa devojkama prema kojima osecas nesto!!!!
    Mislim da je seks bez imalo emocija, totalno los trip...i da bas zbog toga odosmo svi u tri lepe * materine....S jedne strane ocekujemo mnogo (a to je sve pozivitno i ok kod druge osobe),ali sa druge strane "okolina" je ta koja nas tera da cinimo "lose stvari" i pri tom, pocinjemo da mrzimo i sebe i druge, da koristimo sve sto se iskoristiti moze...ne znam da li si mi pohvatao misli, ali....bolje sledi svoje principe!!!!
    leleeeeeeee
    :wink:

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislim da principi se trebaju postovati.
    Ali ja bih te pitao: Kako to da ti znas o tim vezama tek nakon zblizavanja? Ukoliko si protiv takvih ljudi onda bi ti savetovao da o tome vodis racuna ranije a ukoliko nisi o tome mislio ranije onda ih kresni par puta za uspomenu i dugo secanje (ukolikobudes to mogo). Koristi guzvu i uzivaj...

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NEVEROVATNO

Citat Original postavio SNOWGIRL
    CAO "LEDENA'.. OPET TI?!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Zaista originalna ideja.To mi još nije padalo na pamet,ali probaću...
    Slatko se nasmejah!!!!

Guest

[quote="srebro"]Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
    Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?[/quote

Pa ti si,kretenu,glavni sto se svake teme tice!Negde se predstavljas kao muskarac,a negde kao zena...
    To kog si pola nisam siguran,ali definitivno znam da si bolestan!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ja mislim da je najbolje da je ostavis za vreme sexa...

i to sekund pre neko sto svrsis.

Slične teme

1. Ko je umorniji posle seksa
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 13.07.2015., 00:25
  2. razgovor posle seksa
    Autor taurus u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 17:04
  3. posle seksa-tisina
    Autor AllPacino u forumu Ljubav i seks