Oće žene da upropaste PlayBoy !!!

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Dragi muškarci,
jopet tužen plejboj!
Upropastiće ovu duhovnu instituciju! U prvi brojevi ih napadali moralisti, a u ovi poslednji brojevi ribe naplate a nisu se slikale!

2648053235.jpg

Ova put su daklen tuženi, jerbo su nakačili ovu ćurku na naslov takoj da bi se pomislelo kako je ona tu gola unutra pa da mi možemo da joj vidimo. Pošto je gospodžina od zlata, ona je prekrstila noge i rešila da gi tuži svi. Da uzme pare a da se uopšten ne slikuje. Ala su se izveštile! Čak ni ime nisu pogrešili kao onomad kod one naše što buriće valja rukama glas ko moj jutarnji.

Aman, žene de će vam duša?

P.S. Akoj neki zna za neku čija je od zlato nek mi tutne sliku na pp...
 
Ne kupujem te casopise,al mi nije jasno sto bi ih tuzili,zene u njima dobijaju debele are za te slike...sta bi ja dao da mogu da dobijem milionce za slike moje gole guzice......
A ta"glimica"je tipican predstavnik Sergej Trifunovic sindroma kad se mali ovek umisli da je ne znam sta i e znam kakv....nedoyebana riba koja misli da ako daje ono sto njen cureci mozak definise kao "bombasticne"izjave,to ce da je pretdstavi kao opasnu ribu i mi ce da padnemo u nesvest kolko je opasna.....glupa klinka bez 2 razreda osnovne....nit zna da glumi nit ima sta da kaze al vazno je da tuzi nekog bilo sta samo nek se prica,sutra ce ih tuzi jer joj nisu slikali ****.
 
Kolko sam ja shvatio iz prvog posta,ona ih tuzi jer njena slika aludira na to da su unutar korica golisave fotografije.Ako to nigde ne pise ne moze da ih tuzi za to.Jedino ako je njena slika na naslovnici postavljena bez dozvole,za to moze.
"Glumica"ima dovoljno para.Ovo nije stvar para ili nekog morala doticne nego cist marketing.Kada ne mozes glumackim kvalitetima da se probijes,daj sta das samo da se prica i pise o tebi.
 
Dok ste vi mozgali šta i zašto ih tuži, ja sam bio vredan pronašao par sličica... :lol: E, sad... Ako Jessica tuži Krstaricu, ja ne prihvatam nikakvu odgovornost za to... :mrgreen:

A to da nije baš i neka glumica - je čista istina... Ali maca ima nešto u sebi... Neki "chica latina" seksepil...
 
I treba da ih tuzi podrzavam je u potpunosti, i voleo bih da im uzme vise para nego sto uopste imaju, mada je to nemoguce.
Pa ne mogu oni tek tako da stavljaju ribe po naslovnim stranama valjda se zna neki red.
A i te novine su zadnjih par godina vise neki kulturno-politicki magazan nego magazin za muskarce.

Joj Jesica oderi ih molim te :razz:
 
frozen1982.:
Kolko sam ja shvatio iz prvog posta,ona ih tuzi jer njena slika aludira na to da su unutar korica golisave fotografije.Ako to nigde ne pise ne moze da ih tuzi za to.Jedino ako je njena slika na naslovnici postavljena bez dozvole,za to moze.
"Glumica"ima dovoljno para.Ovo nije stvar para ili nekog morala doticne nego cist marketing.Kada ne mozes glumackim kvalitetima da se probijes,daj sta das samo da se prica i pise o tebi.

Tačno! Zez je samo oko naslova iznad i ispod njenog imena, a ni jedan ne govori konkretno da pripada i jednoj grupi! Šta sve neće raditi zbog slave!?
Znači još jedna Suzana Mančić, ništa više...


PLESsitnihDEMONA:
Ma Playboy je **** casopis. Par puta sam ga drzao u rukama i nisam mogao da nadjem nista interesentno zbog cega bih kupio taj casopis.
Drugi casopisi slicnog tipa su mnogo interesentniji.
Tako da...sto se mene tice...Playboy moze da "umre". A Hefner je obican matori shaban.

Kuku crni ti! Pa Playboy je prikazivanje ženskog tela sofisticiranije. Mišljenja sam da treba ovekovečiti prolaznu lepotu.
Verovatno bi ti Hustler više "prijao"?
Ili možda, daleko bilo onaj "odgovor" na Playboy?
Kod nas se samo slikaju one sa ohoho kilometražom.
Jedini broj koji mi je skrenuo pažnju je onaj sa Katarinom Žutić, blagoš majci koja je rodila!

Da se ne lažemo, nije ki(n)ta presudna za modele već verovatnoća da će se posle dobro udati za neke američke biznismene koji dalje od knjige, dok su se školovali,nisu gledali. Mislim na američko izdanje.
 
Прелиставао playboy (додуше срп издање) пар пута овако. Часопис је живо сра...не бих га узео никад.
CKM већ има неке занимљиве текстове...мада све је то оно...више за доконе фризерке и муштерије, козм. салоне...

И не дирајте ми Џесику...:lol:



 

Back
Top