Nasa slova

biter

Početnik
Poruka
13
Kupim tekstove s neta, i najbolji način mi je desni klik i Convert to PDF, ali problem je da Acrobat 7 Pro ne prepoznaje nasa lat. slova i cirilicu?? Znaci sve sam pokusao tamo u preferences/convert/edit setings, pa u Distilleru da ubacim fontove ne mogu da provalim. Sistem podesen na Serb-lat.Pomoć, hvala
 
a sto verzija 7 sta fali 6-ici? Mada je Adobe firma specijalizovana za graficke programe to jest za Graficku struku izdavanje knjiga da neko ne pomisli da pricam o programima za grafiku i famozni Auto Cad kao sto su me jednom pitali za Auto Cad dal i znam da korisitm. Mada je program za grafiku i crtanje a nije ni blizu ovog sto sam rekao
 
biter:
Ima tamo add font, rekoh resio kad ništa.. Mozda se skida neki plug-in
Pa potraži na Adobe sajtu. Ne znam što se tiče tog programa
Ja koristim PDFCreator (printer) i tamo ima da se uključi opcija da ubaci i fontove u dokument. Izuzetno sam zadovoljan rezultatima koje daje u celini. Ako ti ne upali sa Acrobat 7 Pro ovaj ti je besplatan.
 
Vidim da kao od šale prebacujete iz worda u pdf pa me zanima - kaaaakoooo? :(
Treba mi hitno, a nemam pojma kako da to uradim, pa ako bi neko bio fin da mi objasni... I izvinjavam se što skrećem sa teme. :)
 
BGD-Platform:
Imas gore na traci sa alatkama veliko slovo T (select text) obelezis teks copy-paste najlaksiji moguci nachin.
Ako je ovo za mene...
Znam ja TO (btw - ne može tako ako je npr. pdf "zaključan" za kopiranje).
Mene interesuje obrnuto - iz Word doc u pdf.
 
laa-laa:
Vidim da kao od šale prebacujete iz worda u pdf pa me zanima - kaaaakoooo? :(
Treba mi hitno, a nemam pojma kako da to uradim, pa ako bi neko bio fin da mi objasni... I izvinjavam se što skrećem sa teme. :)
Moj predlog je da skineš PDFCreator.
http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/
Instalira se kao printer i iz svakog programa mu tako pristupaš. Znači, umesto štampača (ako ga imaš) biraš PDFCreator. U Properties uključi opciju da ti fontovi budu ubačeni u sam pdf dokument.
 
FLUID:
Moj predlog je da skineš PDFCreator.
http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/
Instalira se kao printer i iz svakog programa mu tako pristupaš. Znači, umesto štampača (ako ga imaš) biraš PDFCreator. U Properties uključi opciju da ti fontovi budu ubačeni u sam pdf dokument.
Takodje koristim isti i odradjuje posao za nekoliko sekundi.. Mali i veoma brz bez da pravi probleme..

Pridruzujem se preporukama..
 
Okej, vidim ja da ode tema u propast, ali...
Skinula sam pdf creator i to onu Source.zip varijantu (pošto imam dial-up, svi ostali fajlovi su preveliki za mene). Mogu li ja program nekako instalirati pomoću ovoga ili baš baš moram skidati onih 16MB? :(
Probavala sam, ali ne vidim način kako...
I još nešto...Hitno je.:roll:
 
laa-laa:
Okej, vidim ja da ode tema u propast, ali...
Skinula sam pdf creator i to onu Source.zip varijantu (pošto imam dial-up, svi ostali fajlovi su preveliki za mene). Mogu li ja program nekako instalirati pomoću ovoga ili baš baš moram skidati onih 16MB? :(
Probavala sam, ali ne vidim način kako...
I još nešto...Hitno je.:roll:
Nije 16MB već 10MB. Moraš ako hoćeš to što želiš. :-D
Ne znam šta je to što si skinula, ali predpostavljam da je to dopuna za predhodnu verziju pošto imaju običaj da izbacuju dopune.
Ako je hitno uključi download. :-D
 

Back
Top