Sto smo otisli sa Serbian Cafea

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Evo pocetak diskusije koja je izbrisana jer se preslo na Srpske majke:

Primite puno pozdrava od Agim Çeku-a
Dardanius (Illyrian) - 3. mart 2006. u 18.00 (registrovani član)

Ovako treba reci cinjenice, da bi i Srbi napokon svatili i priznali sami sebi da su Kosovo bili okupirali prije puno godina.Citao sam da je to priznao i jedan veliki srpski demokrata( D. Tucovic).Narodna izreka kaže „istina boli”.Ja sam svjestan da ovu cinjenicu Srbima nije lako prihvatiti. Naprotiv to je jako teško ali po meni i neizbjezno. Osobno mislim da nije produktivno za Srbe da žive u mitologiji i to šta je najtragicnije u laznoj mitologiji.Srpski narod i njihovi intelektualci treba napokon da pokusaju da nadju najbezbolniji novi početak za naciju.



Sta posle ovoga da vam pricam?
 
Alekasandar2:
Evo pocetak diskusije koja je izbrisana jer se preslo na Srpske majke:

Primite puno pozdrava od Agim Çeku-a
Dardanius (Illyrian) - 3. mart 2006. u 18.00 (registrovani član)

Ovako treba reci cinjenice, da bi i Srbi napokon svatili i priznali sami sebi da su Kosovo bili okupirali prije puno godina.Citao sam da je to priznao i jedan veliki srpski demokrata( D. Tucovic).Narodna izreka kaže „istina boli”.Ja sam svjestan da ovu cinjenicu Srbima nije lako prihvatiti. Naprotiv to je jako teško ali po meni i neizbjezno. Osobno mislim da nije produktivno za Srbe da žive u mitologiji i to šta je najtragicnije u laznoj mitologiji.Srpski narod i njihovi intelektualci treba napokon da pokusaju da nadju najbezbolniji novi početak za naciju.


Sta posle ovoga da vam pricam?

Ништа...Мени личи на форум Б92, а ако си нешто лануо против, попио си бан у наредних 10 година. Али буквално толико...
 
Alekasandar2:
Evo pocetak diskusije koja je izbrisana jer se preslo na Srpske majke:

Primite puno pozdrava od Agim Çeku-a
Dardanius (Illyrian) - 3. mart 2006. u 18.00 (registrovani član)

Ovako treba reci cinjenice, da bi i Srbi napokon svatili i priznali sami sebi da su Kosovo bili okupirali prije puno godina.Citao sam da je to priznao i jedan veliki srpski demokrata( D. Tucovic).Narodna izreka kaže „istina boli”.Ja sam svjestan da ovu cinjenicu Srbima nije lako prihvatiti. Naprotiv to je jako teško ali po meni i neizbjezno. Osobno mislim da nije produktivno za Srbe da žive u mitologiji i to šta je najtragicnije u laznoj mitologiji.Srpski narod i njihovi intelektualci treba napokon da pokusaju da nadju najbezbolniji novi početak za naciju.



Sta posle ovoga da vam pricam?

Поштовани и уважени господине, СРБИНЕ БРАТЕ,

Нажалост и овај форум се пуно не разликује од онога са ког си побега. На СЦ-у постоје некакви "лапрдани" и други антисрпски настројени празноглавци, а овде постоји један (ваљда му је крштено име МИНИ - ЏО, али никако да потрфи како се то на српском језику пише) који не само да не дозвољава да се са љубављу, оданошћу и смерношћу говори и пише о Србима, Православљу и мајци Србији, већ чак забрањује одређене речи да се употребљавају. Ватикански педофили, арбанашки смрдови и потурчена гамад се је толико размножила, толико је тих бедних НВО на челу готово свих медија који би требало да преносе истину о Србима и Србији да је то просто невероватно, да српски интелектуалци једноставно морају да трпе увреде, да се прилагођавају и да ћуте уколико желе било што да саопште о свом Народу, Вери и Отаџбини. Вероватно се сећате и мојих коментара на СЦ-у, но овде је потпуно иста ситуација. Даће Бог да и сам, осим оних страначких јер тамо не волим пуно да се задржавам, наиђем на добар, истински СРПСКИ, форум где ћу и сам моћи да пишем о Србима, Христовој вери и светој Отаџбини управо онако како ми то душа диктира, а срце пише...

Братски поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић


P. S.

На овом "српском" форуму ћете налетети на џихад заставе како се виоре, на писање да су српски светитељи (Господе, опрости им јер не знају шта чине) нпр. Св кнез Лазар називају будалама, чедерове амблеме на арбанашкој застави и многе, многе друге увреде Срба и Србије, али умни модератор Вам неће дозволити да напишете нпр. ДОСМАНЛИЈЕ, јер то није по правилима које је он сам прописао. Верујем уколико их Коштуњави прочита да ће аутор тих правила постати нови уставописац легалиста и легитимиста...
 

Back
Top