Nadjeno vraceno

u svakoj praonici ima tabla da ista ne odgovara za sadržaje dzepova.
dakle, postupam po propisima.
ali me zayebe svaki put jer drži čačkalice po dzepovima,da ne baca gde stigne tako da se uredno
nabodem:roll:
 
Ja nikada ne saznam, nikada ne znam koliko para imam po jaknama i u novčaniku, ali pazi, i kaže mi 'ladno da mi je stavila novce u novčanik...Postoje i kartice : ) Nisam stvarno od onih koji drže češalj, čačkalice, pare i sl., u pantalonama...
 
Ne razumem:?
Pa, valjda je normalno da ima nekih para uvek po džepovima, pošto ne nosi novčanik... Kao da pitaš šta bi on radio da nađe pare kod mene u novčaniku.
Izvadim ih iz džepa; stavim na sto ili mu dam ako je tu - ako pantalone idu na pranje, ili ih slažem u ormar. U drugim slučajevima ne preturam po džepovima, i ne nalazim pare. U stvari, u svakom drugom slučaju pantalone su na njemu:lol:
 
raindog:
joj ja ni svoje ne izvadim, opavezno ih malo properem
a tek shto je finokad ne izvadish papirne maramice iz dzepova pa malo peresh tamnu odecu... mmm milina

E da stvarno - ja na to poludim, jel postoji neka fora da se te trunčice lakše skinu? Probala da ponovo operem isti veš, ne vredi, ili da treseš stvari kao debil ili da se baviš strpljenjem... :roll:
 

Back
Top