Sta moze da snadje webmastere?

Gost
Da li pratite sta moze da se desi webmasterima u zemlji Srbiji?
Da li ste pratili novinske sadrzaje koji izlaze zadnjih desetak dana?

Webmasteri odradili sajt ( ne znajuci da je u pitanju prevara),vlasnici odradili prevaru i sada se webmasteri krivicno gone da su sa umisljajem pomagali u prevari.

Sta mislite o ovome?
 
Pa mi vec odavno imamo ljude osudjene zbog postovanja kleveti i prevara na internetu, tako da ne vidim nista cudno u tome.

Zar mislis da bi ti neko gledao kroz prste ako bi napravio pedofilski sajt za nekog drugog? ... Pa ti znas sta radis, i normalno da si samim tim saucesnik...

Poz.
 
Sve je to u redu i ja se slazem sa vama ali ako je taj sajt uradjen najnormalnije kao i svaki drugi a u stvari je bio samo maska za kriminal onda je to nesto sasvim drugo.

Sta ako neko od nas uradi sajt kao recimo www.zvrk.co.yu znaci normalan sajt ( izvinjavam se vlasnicima i webmasteru sto sam uzeo ovaj sajt za primer) a vlasnik to koristi kako rekoste za pedofiliju ili neku drugu krimi radnju, da li je webmaster i u tom slucaju kriv?
 
Anonymous:
Sve je to u redu i ja se slazem sa vama ali ako je taj sajt uradjen najnormalnije kao i svaki drugi a u stvari je bio samo maska za kriminal onda je to nesto sasvim drugo.

Sta ako neko od nas uradi sajt kao recimo www.zvrk.co.yu znaci normalan sajt ( izvinjavam se vlasnicima i webmasteru sto sam uzeo ovaj sajt za primer) a vlasnik to koristi kako rekoste za pedofiliju ili neku drugu krimi radnju, da li je webmaster i u tom slucaju kriv?

Da li ti razlikujes webmastera od dizajenra?
 

Back
Top