Kad muskarac laze...

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Evo dokaz da su muske lazi (ako ih uopste mozemo nazvati lazima) ustvari nesto korisno :shock:

Jednog dana, dok je drvoseča sekao granu jednog drveta iznad reke,
njegova sekira upade u reku. Kad je zaplakao, pojavi se Bog i upita:
"Zasto plačes ?" On je odgovorio da mu je sekira upala u vodu , i da mu je potrebna jer tako zarađuje za zivot . Bog siđe u rijeku i pojavi se sa
zlatnom sekirom . "Jel' ovo tvoja?" upita Bog . Drvoseča odgovori : "Nije
." Bog ponovo siđe i pojavi se sa srebrnom sekirom. "Jel' ovo tvoja
sekira?" - upita Bog. Drvosječa ponovo reče: "Nije." Bog ponovo siđe
dolje i pojavi se sa zeljeznom sekirom. "Jel' ovo tvoja sekira? - upita
Bog. Drvoseča odgovori: "Jeste."
Bog je bio odusevljen čovekovim postenjem te mu dade sve tri sekire i
tako drvoseča sretan ode kući.
Nakon nekog vremena, drvoseča je setao sa svojom zenom po obali, kad mu zena upade u reku. On zaplaka, a Bog se ponovo pojavi i upita ga: "Zasto plačes ?" "Oh, Boze, zena mi je upala u reku!" Bog siđe dolje i pojavi se sa Jennifer Lopez. "Jel' ovo tvoja zena?", upita Bog. "Da!" reče drvoseča.
Bog se naljuti, "Slagao si! To nije točno!"
Drvoseča odgovori: "Oh, oprosti mi, Boze. U pitanju je nesporazum. Vidis , da sam rekao da Jennifer Lopez nije moja zena, ti bi se pojavio sa Catherine Zeta-Jones. Nakon sto bih ja rekao da ni ona nije moja zena, ti bi se pojavio sa mojom zenom. I kad bih ja rekao da to jeste moja zena, ti bi rekao da mi dajes sve tri.
Boze, ja sam siromasan, i ne bih se mogao brinuti o sve tri supruge, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Jennifer Lopez!"





POUKA PRIČE: Kad god muskarci lazu, to je iz dobrog i časnog razloga, i na dobrobit svih...
 
a200.gif
a200.gif
a200.gif
a200.gif
a200.gif

Ja mislim da si zasluzila, taman sam se naostrio kad na kraju se nasmejah od srca.
 
JOVANA77:
Evo dokaz da su muske lazi (ako ih uopste mozemo nazvati lazima) ustvari nesto korisno :shock:

Jednog dana, dok je drvoseča sekao granu jednog drveta iznad reke,
njegova sekira upade u reku. Kad je zaplakao, pojavi se Bog i upita:
"Zasto plačes ?" On je odgovorio da mu je sekira upala u vodu , i da mu je potrebna jer tako zarađuje za zivot . Bog siđe u rijeku i pojavi se sa
zlatnom sekirom . "Jel' ovo tvoja?" upita Bog . Drvoseča odgovori : "Nije
." Bog ponovo siđe i pojavi se sa srebrnom sekirom. "Jel' ovo tvoja
sekira?" - upita Bog. Drvosječa ponovo reče: "Nije." Bog ponovo siđe
dolje i pojavi se sa zeljeznom sekirom. "Jel' ovo tvoja sekira? - upita
Bog. Drvoseča odgovori: "Jeste."
Bog je bio odusevljen čovekovim postenjem te mu dade sve tri sekire i
tako drvoseča sretan ode kući.
Nakon nekog vremena, drvoseča je setao sa svojom zenom po obali, kad mu zena upade u reku. On zaplaka, a Bog se ponovo pojavi i upita ga: "Zasto plačes ?" "Oh, Boze, zena mi je upala u reku!" Bog siđe dolje i pojavi se sa Jennifer Lopez. "Jel' ovo tvoja zena?", upita Bog. "Da!" reče drvoseča.
Bog se naljuti, "Slagao si! To nije točno!"
Drvoseča odgovori: "Oh, oprosti mi, Boze. U pitanju je nesporazum. Vidis , da sam rekao da Jennifer Lopez nije moja zena, ti bi se pojavio sa Catherine Zeta-Jones. Nakon sto bih ja rekao da ni ona nije moja zena, ti bi se pojavio sa mojom zenom. I kad bih ja rekao da to jeste moja zena, ti bi rekao da mi dajes sve tri.
Boze, ja sam siromasan, i ne bih se mogao brinuti o sve tri supruge, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Jennifer Lopez!"





POUKA PRIČE: Kad god muskarci lazu, to je iz dobrog i časnog razloga, i na dobrobit svih...

Bravo JOKO, ima tu i istine...
 
ja bi s bogom na neq patetiq pa qd puklo...al s obzirom da je zhensko verovatno bi progutala celu prichu...

"izvini bozhe...u pitanju je pesporazum...vidish ja sam ceo zhivot nesretan...roditelje nikad nisam upoznao...odgajila me krezava baba...nikad sretje nisam imao...ne mogu dece ni poroda da imam...vishe sam gladan nego sit...zhena me varala sa komshijom ekungom...imam dete crnca...zhena me maltretira i bije...jer uprkos mome grubom i opasnom izgledu jednog drvoseche...ja sam duboko u sebi usamljena dusha koja samo zheli da voli...oprosti mi jer sam sebi pozheleo neshto bolje"

mislim to prolazi lagano...dobro josh mozhda malko da se nashminka al ovo je onako na keca...mozhe to daleko bolje...
 
Jovana - ja znam za jednu drugu priču...
Jedan čovek je bio slep i njegova žena je dugo vodila računa o njemu, međutim - u kuću do njih se uselio jedan mlad i zgodan komšija. I kako je vreme prolazilo, žena i komšija su se zbližavali sve više i više... Dok nisu došli do toga da se yebu pred njenim mužem a da ih on ne vidi.
I Sv Petar se naljutio i rešio da mužu u trenutku dok se radnja pred njim odvijala - vrati vid.
Međutim, Bog se na to nasmejao i rekao - Džaba kad sam ja njoj odavno već podario jezik.
Ma neka vidi ona, nepravda se mora ispraviti.
I sv Petar vrati mužu vid.
Muž trepne nekoliko puta i shvativši šta se dešava počinje da viče na njih.
Međutim žena u tom trenutku reče - Sram te bilo, kako se to ponašaš? Sinoć mi se u snu javio Sv Petar i rekao mi je da ćeš, ukoliko se ja žrtvujem i spavam sa komšijom pred tobom, ti ponovo progledati - i ti sad umesto da mi se zahvališ praviš tu neke scene:
I tako su njih dvoje (muž i žena) Nastavili da žive u sreći i ljubavi do kraja života :lol:
 
Lexa:
Šta je, Tune, kakve muke tebe more, noćas? :confused:

znash kako...petak a ja sam...avaj...izdali me neki ljudi...ope avaj...dosadno mi...avaj again..

serem nemam muke sve je ok...mislim sve shto je inache i danas je...ne radim sjutra pa kao komotno netju da spavam...
mada me pomalo smara shto ne znam kako da utroshim vreme u naredna dva dana...nema ljudi svi u nekom poslu za vikend...a meni se i ne pomazhe mada sad kad pogledam mozhda bi i mogo...tja...i tako...otqd ti da imam muke?...
 
Nem' pojma, nisi u elementu...
Mislim, stil je tu, samo ti fali reči... Ionako kuntaš sad... Mogla bih i ja. Počelo je ovo mesto da me zamara, suviše je se komplikovano dosadnih pojavilo u zadnjih nekoliko meseci...
Ti si samo komplikovan, fala qrtsu, ostao je neko...
 

Back
Top