Nokia 6260

...sto se tice softvera tu mi je manje-vise sve jasno ako se ne varam isti je kao 6600(a taj sam donekle proucila),ono sto me zanima je mehanizam preklopa,da li je praktican,da li uvek moras da ga okrenes kad slikas ,da li mozes da ga drzis tako da mu ekran bude lice,koje su mu komande na preklopu...,da li ima po tebi nekih mana i koje su ...i KUKU nije se valjda tebi pokvario?
 
kuku kazem, ne zato sto mi se licno pokvario, nego zato sto sam ih popravljao na kile....sam preklopni mehanizam po meni je ne praktican, jer su komande ofvojene, neke gore, neke dole, i moras koristiti obe ruke (brojevi su gore, a za "ok" i "back" i komandni taster-joystick, je u rornjem delu, i to jako smara)....

ako ga noramlno koristis, to je ok telefon, i nece se kvariti, ali problem je u tome sto ulavno brdjani i krkani imaju taj model kad izadje, i bacaju ga, lome i njakaju tako da se brzo pokvari mehanizam.....inace resenje za problem sa flet kablelom za njega jos uvek nema....svi su fabricki jako losi, cak i kompleti sa maskama (cena je oko 90eura) nisu se pokazali kao dobri.....
 
ako si ih popravljao na kilo znaci da,definitivno,se razumes u taj telefon.mehanizam preklopa mu je slaba strana ,bas i nenam nameru da dajem tolke pare ako mu nije sve savrseno.:(
a kakav je 6630?(malo mi izgleda ruznjikavo al predpostavljam da je dobar)
 
6630 je extra fon (trenutno ga licno koristim). svaki tel. je ok ako ga kupis kao novog, i naravno dobijes dobru garanciju na njega, i tada te ne zanima da li ce se pokvariti ovo ili ono, i koliko ce sta da kosta....
 
sto se tice savrsenog teleofna, takav necemo docekati nikada.....isto je i sa kolima, tv-ima, dvd-evima....prave se da bi se trosili i kupovali novi, svi imaju "rok trajanja"......kad bi svi imali savrsen telefon, ili bilo koji drugi proizvod, proizvodjaci bi propali...
 
gusha:
sto se tice savrsenog teleofna, takav necemo docekati nikada.....isto je i sa kolima, tv-ima, dvd-evima....prave se da bi se trosili i kupovali novi, svi imaju "rok trajanja"......kad bi svi imali savrsen telefon, ili bilo koji drugi proizvod, proizvodjaci bi propali...
...nisam mislila bukvalno savrsen telefon,mozda sam se pogresno izrazila,ali sta ce mi telefon koji kad god zazvoni ja moram da razmisljam kako cu da se javim a pri tom ga platim 250 evrica.
nego ,sad malo proucavam 6630,preko interneta,pa ako te ne mrzi ,kazi mi sta taj sve moze.
pozdrav
 

Back
Top