Агим Чеку на челу "демократске" владе

Poruka
5.892
Нико, али баш нико осим владе Србије није се успротивио кандидатури Агима Чекуа за председника владе "Косова"...

Шта више, из Брисела се чује да такав избор неће нарушити ситуацију у ЈИ Европи, као ни процес преговора Приштине и Београда...(???)

Још луђе, мада очекивано, звучи изјава Вука Драшковића који је такав избор окарактерисао као "израз воље становника Косова"...У стилу, шта се потресамо, па то је ваљда нормално...

Па, ако је то нормално, хајде да наш председник владе буде рецимо вођа "шкорпиона", квалификовао се човек, баш као и Агим...
 
serb_pagan:
sta sad mi tu mozemo da uradimo? meni svejedno,ceku,taci ili neko deseti,svi oni imaju isti stav prema nama...

Да ли би ти исто тако било свеједно да председник владе Србије буде вођа "шкорпиона" ? Да ли би и онда то било - демократски ?

Агим Чеку - један од највећих злочинаца на територији екс-ЈУ, то ваљда знаш...
 
Alekasandar2:
Greska.
Putin je time pokrio ovo pitanje.
On je u stvari rekao "Ako vi podrzavate muslimanske teroriste na Kosovu i u Ceceniji, mi podrzavamo ove u Izraelu"

naravno nece on da podrzi teroriste, ali da pokaze zapadu da two can play that game.

И ја сам тако схватио Путинову изјаву.

Ову тему сам поставио због још једног очигледног примера лицемерја ЕУ. Док на Србију врше невероватан притисак око хашких оптуженика, с друге стране аминују и одобравају избор највећег злочинца на место председника владе. Очигледан шамар не само нама (навикли смо), већ читавом свету...

како су замислили да се идеја "еуропеизације" Србије уопште прими код нас, ако повлаче овакве потезе ?
 
Ево шта каже мој пријатељ Јеремија по овом питању:

Двоструки аршини ЕУ, као и Америке, када је Србија и србски корпус у питању, дају се приметити на сваком кораку.
С једне стране имамо стални притисак на Србе и константну претњу неким новим санкцијама (ако не и новим "милосрдним анђелом"), због, како кажу: "не сарадњом са Хашким Трибуналом", гушење РС са перманентном претњом о потпуном укидању исте, медијској хајци која у контуинитету траје ево пуних шеснаесте година и наставља се још јаче у нешто измењеном, перфиднијем руху.
Србимна се намећу решења која су донета од белпсветских хохштаплера оличених у бирократским мољцима из Брисела, преко квислиншке владе неокомунистичке провинцијенције, која муцаво покушава народу приказати свој морални пад и сервилно гмизање пред педерима из те нове Содоме, као неку жртву за народ и државу, прикривајући притом, да се сагињу из задовољства. Јебуцкање које представљају као жртвовање, уствари је проституисање из материјалне користи.

И док се свакодневно од Србије траже, да испоручи (изда) Младића, дотле се један од нај већих ратних злочинаца на простору Балакана, неометано, слободно шепури па чак и политички делује.
Најава о именовању Агима Чекуа за премијера Косова (Метохија се не помиње у речнику светских силника), руши и последњу кулису иза које су толико дуго покушавали да се сакрију "миротворци" са Запада. Ваљда је данас и последњем неверном Томи јасно како не важе исти стандарди када су у питању Срби или неки други народи са Балкана.

На нашу жалост и срамоту, квислинзи који су преузели палицу од Милошевића, постали су још послушнији од "Вожда", па тако у сваком од тих "проеуропски, демократски оријентисаних" Срба, крије се по један Јуда Искариотски.

Кад сам већ код те жалосне теме о Искариотима, ево и ове последње у низу многих која говори о свој посрнулости духа и губљењу нај елементарнијих националних, али и људских одредница:

"Браћа Битићи су се као припадници такозване 'Aтлантске бригаде' борили на Косову у редовима екстремистичке ОВК. Убијени су у јулу 1999. године, а њихова тела пронађена су 2001. године у масовној гробници у Петровом селу, код Кладова. Током двогодишње истраге Тужилаштво за ратне злочине сарађивало је на том случају са Федералним истражним бироом СAД, због тога што су браћа Битићи били амерички држављани. Aмеричка амбасада у Београду поздравила је почетак истраге." http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=143175

Србија је претворена у својеврсни ловачки резервоат... Дивљач је пуштена, ловци из ЕУ – Америке, несметано одстрељују по неколико примерака србских глава које и не схватају да су управо оне та дивљач!
 
Подршком Чекуа само су нам још једном без икаквог пардона пљунули у лице и гурнули прст у око ... Влада Србије је потпуно нормално реаговала.

Међутим, Чеку може да буде и замка за шиптаре - јер сада је злочинац приморан да се прави да је демократа... неће смети да напусти преговоре... неће смети да покрене војну акцију него ће га још задужити да ликвидира непослушне шиптаре - може и то да буде скривена намера проклетих лукавих латина.
 
Добар ти је тај, Јеремија...

За случај "Битићи" знам, гледао сам неку емисију о томе...Амерички амбасадор то ставља у "приоритет српске владе". Али зато нема приоритета када су српске жртве у питању.

Иначе се питање Космета од '99-те поставља као "демократско питање", тако да ме није много зачудила изјава Драшковића...Вук је "олд скул" западне школе, сад ће у јавности сви да се утркују како то "ЈЕСТЕ питање демократске воље косовског народа"...Иначе, "косовски народ" се већ увелико користи у терминологији....
 
eremita:
Подршком Чекуа само су нам још једном без икаквог пардона пљунули у лице и гурнули прст у око ... Влада Србије је потпуно нормално реаговала.

Међутим, Чеку може да буде и замка за шиптаре - јер сада је злочинац приморан да се прави да је демократа... неће смети да напусти преговоре... неће смети да покрене војну акцију него ће га још задужити да ликвидира непослушне шиптаре - може и то да буде скривена намера проклетих лукавих латина.

Мито, ниси ваљда толико наиван...Чеку да ликвидира непослушне шиптаре ???

Па, он им је вођа !!!
 
PAC-PAC:
Пази безобразлука, Шиптари имају право на Атлантску бригаду а Бин Ладен нема право на ни на њујоршки одред. Па где је ту фер плеј?!

Како ? Па, има он оне његове баскет - балије у Босни, доста му је...А хтео Мр. Бин да игра и у Премијер лиги, ал' га избацише...Ма, стока англосаксонска, кад они бију судија ћути, а кад Мр. Бин малко уклиже с леђа, о'ма црвени...

Сад тек видим, стварно нема фер плеја...
 
G*din Tadic najgrlatiji u izvinjavanju svog naroda drugim za ono sto nisu ucinili ili su po njemu mozda mislili da urade,u izrazima saucesca uz molbu da prisustvuje u oplakivanju, cestitanju predsenickog kandidata posle rahmetli Rugove, rukovanja i tapsanja po ramenu sa ubicom Tacijem, a kod najnovijeg izbora premijera ubice i krvoloka od Hrvatske do Kosova Cekua tada nastupa kloniranje diplomate u recenici *izborom bilo kog bivseg generala,.. nije zahvalno na ovim terenima a nece puno uticati na destabilizaciju stanja u regionu* .KOME SE ON PODSMEVA,......
 

Back
Top