Ogovaranje..

Svi mi bre tracarimo... Samo sto to niko nece da prizna... A tek muskraci... Oni su posebna prica... :D
Kada cujem neki trac o sebi,ne pogadja me... Sto bi me pogadjalo? Ta osoba moze da prica sta hoce o meni... Bas me briga... Ljudi kojima je stalo do mene nece obratiti paznju na taj trac,jer me poznaju,a za ostale me bas briga...
Na jedno uvo udje,na drugo izadje... :roll:
 
mi devojke prosto obozavamo da tracamo.to je deo svakodnevnice!naravno sve sa merom!kada cujem nesto o sebi neistinito toliko se iznerviram tako da ta osoba najebe!ili joj se svetim ili je napadam...eto takva sam ja!!!
 
ja iako sam musko volim da ogovaram a koliko to god cudno zvucalo ja volim kada mene neko ogovara jer tako saznam mnoge stvari a i zanimljivo mi je da cujem kome se nisu dopale moje pantalone...a odnos sa osobom koja o meni siri traceve nikad ali bas nikad ne menjam.
 
Izbegavam da ogovaram koliko mogu ali mi ni ne smeta kad me ogovaraju.Svako ima pravo na svoj zivot i moze da radi sta hoce.Ogovaras ili nekog do koga ti je stalo ili zbog ljubomore.Ako me ogovara neko moze samo da mu je stalo ili je ljubomoran jer sam bolja.
 
Svi vole "malo" da prevale nekog preko jezika,pa tako i ja.Najvise volim da tracam cepulje ....uffff....to mi je praznik.A tek kada mi dodje najbolja drugarica tada su momci meta traceva.Ja mislim da tada svi umiru od stucanja :lol: :lol: :lol:
 
mene bas zabole...sta fod da pridaju o meni u skoli ili negde drugde,ja znam da nije istina(ako nije)i to mi je dovoljno...
inace mi uopste nije vazno tudje misljenje... 8)
 
Nisam trachara. Nikad ne shirim lazi o drugima. Ali, kad sam sa nekim bliskim drugaricama ili bliskom drugaricom, uvek postoji bar tuce njih koje mogu da olajavam. Naravno, nikad bez razloga i to su sve osobe kojima to mogu i u lice da kazem. I jesam, vishe puta... :roll:
 
Nisam ni ja tracara ali iskreno volim da cujem poneki trac pa me onda ponekad neki zezaju da sam tracara ali opusteno mi to....
inace nisam za ta ogovranja posebno mojih naj drugova/drugarica a ni ostalih onih
 
a shta je to tracharenje? :p :mrgreen:
nemam obichaj da pricham nekome svashta iza ledja, ali kad s drugaricom pricham o svemu i svachemu, pricham i o drugim ljudima... (8 ne shirim dezinformacije, i ne cimam se ako neko to chini za mene. (8
naravno, to mozhe da pogodi, ali... otkud znam, lakshe da batalish. (8
 
bleach:
a shta je to tracharenje? :p :mrgreen:
nemam obichaj da pricham nekome svashta iza ledja, ali kad s drugaricom pricham o svemu i svachemu, pricham i o drugim ljudima... (8 ne shirim dezinformacije, i ne cimam se ako neko to chini za mene. (8
naravno, to mozhe da pogodi, ali... otkud znam, lakshe da batalish. (8


tako nekako 8)
 
bleach:
a shta je to tracharenje? :p :mrgreen:
nemam obichaj da pricham nekome svashta iza ledja, ali kad s drugaricom pricham o svemu i svachemu, pricham i o drugim ljudima... (8 ne shirim dezinformacije, i ne cimam se ako neko to chini za mene. (8
naravno, to mozhe da pogodi, ali... otkud znam, lakshe da batalish. (8
Tachno tako... 8)
 
i mrzim da tracharim ali obozavam da slusam gluposti o sebi... uopste me ne pogadjaju takve stvari! ako imam nekom nesto da kazem kazem mu u lice ili cutim! i cenim osobe koje to isto rade!
 
tracarenje:mmmm...njam,njam... :wink: ...voleeem da cujem dobar trac vise nego 'leba da jedem :lol: ...ili da saznam nesto iz prve ruke,pa to kazem nekom "u poverenju"...al jos vise volim da cujem sta se prica o meni... :lol: to mi je bas zanimljivo...

a ogovaranje:to ne,nikako...jednostavno ne volim nekome da pricam nesto lose iza ledja...ako mi smetas,ja ti to kazem,pa se ti ljuti ili nemoj i kraj...i valjda zato nikad (ili bar jaaaako retko) nisam cula da me je neko ogovarao...a to se uvek sazna za manje od pola sata...narocito ako je znacajno... 8)
 
miss:
tracarenje:mmmm...njam,njam... :wink: ...voleeem da cujem dobar trac vise nego 'leba da jedem :lol: ...ili da saznam nesto iz prve ruke,pa to kazem nekom "u poverenju"...al jos vise volim da cujem sta se prica o meni... :lol: to mi je bas zanimljivo...

a ogovaranje:to ne,nikako...jednostavno ne volim nekome da pricam nesto lose iza ledja...ako mi smetas,ja ti to kazem,pa se ti ljuti ili nemoj i kraj...i valjda zato nikad (ili bar jaaaako retko) nisam cula da me je neko ogovarao...a to se uvek sazna za manje od pola sata...narocito ako je znacajno... 8)

ja ne volim da cujem bilo sta da neko prica o meni.. mislim - to bi znacilo da se prica o MENI.. fuj.. ne zelim da me iko zna, ili da prica o meni bilo sta, pa bila to laz ili istina, svejedno..
 
Apsolutno nikada ne shirim neistinite priche o drugima, ali shto se tiche chavrljanja o drugima sa najboljim ortakinjama pa recimo da to chesto radim,dodushe vishe slusham njih kako prichaju jer dok one zavrshe prichu meni to dosadi.
Volela bih da chujem druge dok mi prichaju iza ledja chisto da bih znala shta ih iritira kod mene i da se slatko nasmejem. :)
 
Najgore su mi osobe koje su fine pred amnom, a ogovaraju me iza ledja. Ima ih malo, i odvratne su mi. Poznate su po shkoli kao velike trachare... :roll: Ok, neko ruzno pricha o meni ali neka mi se posle ne smeje u facu i hvali me... :roll:
 

Back
Top