Ogovaranje..

winnetou:
miss:
tracarenje:mmmm...njam,njam... :wink: ...voleeem da cujem dobar trac vise nego 'leba da jedem :lol: ...ili da saznam nesto iz prve ruke,pa to kazem nekom "u poverenju"...al jos vise volim da cujem sta se prica o meni... :lol: to mi je bas zanimljivo...

a ogovaranje:to ne,nikako...jednostavno ne volim nekome da pricam nesto lose iza ledja...ako mi smetas,ja ti to kazem,pa se ti ljuti ili nemoj i kraj...i valjda zato nikad (ili bar jaaaako retko) nisam cula da me je neko ogovarao...a to se uvek sazna za manje od pola sata...narocito ako je znacajno... 8)

ja ne volim da cujem bilo sta da neko prica o meni.. mislim - to bi znacilo da se prica o MENI.. fuj.. ne zelim da me iko zna, ili da prica o meni bilo sta, pa bila to laz ili istina, svejedno..
pa ok je to,ali znas ono kad cujes neku glupost,pa ti je smesno....e to gotivim.... :lol:
 
e pa da vidite sto mrzim ogovaranje: jutros odem sa tatom na kafu, i tako sedimo i pricamo i ovda dodju neka dva srbina i pocinju da pricaju o zeljku (mom tati), nesto kao: ma covece on ti je neki umisljeni srbin ovde, vozi bmw, sad neki dan ga dovezao iz srbije, ima para ko blata, cerke mu idu u privatnu skoliu, zena nita ne radi.... :shock: a mi se radimo kao ludi, nasu YUGO se jedva kotrlja a ja isla u drvaznu zensku skolu... i onda neko da mi kaze da je ogovaranje ok.... uuuuuuuuuuuhhh pobila bih ih sve! :x
 
Znash kako, ja to kategorishem na losha i "dobra" ogovaranja. Losha su ona gde su glasine izmishljene i sa namerom da nekoga povrede, a dobra su ona kada samo kazesh shta mislish i ne shirish neistinu.
 
stvarno najgori su ti sto ti se smeskaju, a iza ledja... bas sam prosle nedelje se "razjasnila" sa "drugaricom".
volim da komentarisem sa drugaricom druge, ali bez zlobe i bez traceva. ako komentarisem, komentarisem osobu za koju znam iz sopstvenog iskustva kakva je, tako da kazem samo istinu.
 

Back
Top