Zalbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
E ovako:
Posto je poslednjih dana zakuvalo na forumu prvenstveno zbog banovanja Tomaxa da ne bi otvarali uvredljive i vulgane teme ovde izlozite sve sto vam smeta kao i primedbe na moderatore posto vidim da i mene i fathera napadaju bez raloga.
Znaci sve sto vam smeta izlozite ovde javno!
 
rajkec:
E ovako:
Posto je poslednjih dana zakuvalo na forumu prvenstveno zbog banovanja Tomaxa da ne bi otvarali uvredljive i vulgane teme ovde izlozite sve sto vam smeta kao i primedbe na moderatore posto vidim da i mene i fathera napadaju bez raloga.
Znaci sve sto vam smeta izlozite ovde javno!


Ovako neshto je trebalo ranije otvoriti ali stremljenju ka boljem moze se retji
nikad nije kasno...Pozdravljam..
 
Rajkec da budem iskren,iako rizikujem da budem banovan,na ovom forumu moderatori misle (bez uvrede) da imaju prevlast i ponasaju se ko kraljevi (naravno ne mislim na sve moderatore,samo na pojedine,ali imena necu reci).Daj bre ljudi,ovaj forum nije za nadmetanje ko ima vise vlasti,umesto 1000 moda,Krstarici trebaju 15 moderatora koji ce obavljati duznosti.Zato,po meni,svi clanovi bi trebali da budu ravnopravni,naravno i obicni i moderatori (dobro,administrator mora da bude daddy ovog foruma).

I ako mislite da me banujete zbog ovoga,samo izvolite.

Izvinjavam se fatheru,DabaManu,LiLu i rajkecu i jos nekim modovima za koje znam da nikad nesto slicno nebi uradili.Zato pomenutim modovima ovaj tekst se ne odnosi na njih
 
ShadowRider:
I ako mislite da me banujete zbog ovoga,samo izvolite.

O covece sto bi te banovali? Jos jedno: JA I FATHER NEMAMO OPCIJU BANOVANJA!!! I molim vas da ubuduce to ne prebacujete nama. Ja iskreno nikad nisam cak ni preporucio da nekog banuju.

Pozdrav!
 
e, bas...onda ce da zalepe ovu temu i posle par strana cemo ti i ja da se preganjamo ovuda...i astro s nama...i ode tema u ku.. ko i svaka druga....a nas ce i dalje crvenbanovati, a mi cemo i dalje vikati:"dole moderatori"...umoran sam, brate, od revolucija...ne mogu vise
 
ZALIM se zato sto mi umesto Registrovanog korisnika ne pise sergeant isto sto i u potpisu , jer mislim da to treba da bude nagrada za uskoro 10.000 post !! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top