potrban pratilac

maja87

Početnik
Poruka
19
pošla bi u jednu plesnu školu ali mi je malo neugodno.Nemam pojma zašto.ako neki muški hoće takodje da krene samnom bilo bi lepo.naravno da bi se pre toga malo dopisivali čisto da vidim ko si.verovatno je sve ovo malo čudno ali šta ću.igra mi se ali imam malo taj strah.ko razume razumeće.javite mi se na mail ili privatnom porukom.unapred hvala
 
Ja sam cak i stavio na mom sajtu u tekst o meni da mi je zao sto nikad nisam isao u plesnu skolu.
Ali kad je za to bilo vreme ja sam hteo da glumim mangupa i maltretirao sam te decake koji su isli u skolu plesa.
Sad mi ostaje samo da zalim, jer sad pocinjati nema, svrhe, eno onaj rus moj vrsnjak (valjda nisam bas siguran) covek prvak sveta u umetnickom klizanju a ja sad da pocinjem stvarno nema logike :roll:
 
maja87:
pošla bi u jednu plesnu školu ali mi je malo neugodno.Nemam pojma zašto.ako neki muški hoće takodje da krene samnom bilo bi lepo.naravno da bi se pre toga malo dopisivali čisto da vidim ko si.verovatno je sve ovo malo čudno ali šta ću.igra mi se ali imam malo taj strah.ko razume razumeće.javite mi se na mail ili privatnom porukom.unapred hvala

ajde ovako...ja krenem s tobom na ples a ti samnom na gvosh ok?...

el se ti plesni parovi yebu?...mislim on i ona...kao tu mora da ima neka emocija a?...ako tjemo se yebemo evo ja tju ti budem par...ako netjemo...pa ne znam nem neke koristi od toga...osh da platish kintu?...

maaa jok...ja sam vishe "statichni" tip (: ...leeeenj sam i debo i sve me mrzi i mrzovoljan sam neprestano i ne mislim ti nishta dobro...
 
loop:
Ja sam cak i stavio na mom sajtu u tekst o meni da mi je zao sto nikad nisam isao u plesnu skolu.
Ali kad je za to bilo vreme ja sam hteo da glumim mangupa i maltretirao sam te decake koji su isli u skolu plesa.
Sad mi ostaje samo da zalim, jer sad pocinjati nema, svrhe, eno onaj rus moj vrsnjak (valjda nisam bas siguran) covek prvak sveta u umetnickom klizanju a ja sad da pocinjem stvarno nema logike :roll:

au, bre..gde zivot ode?!
ne daj se bre loop, sta kasno, jesi normalan..pa ni sa pedeset nije kasno ni za sta, a kamoli sa tvojim godinama..nemam , doduse, pojma, koliko..ali cenim-izmedju 25-30...
da se plese, da se uce jezici, egipatski hijeroglifi, da se ide na splavarenje, da se otputuje bez plana...:D
ples je radost, i sta bi ti falilo, devojci treba partner, ti bi bio savrsen, zabavan, inteligentan, smotan:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hvala na komplimentima :lol:
Da smo iz istog grada 100% bih pristao, ali ovako nema sanse.
I nemam josh ni 25, i u pravu si nije kasno za rekrativnu varijantu, ko zna razmislicu o tome, ima ljudi i u 60 idu na casove plesa, ipak je ples nesto predivno i nikad nije kasno poceti :D
 
E frajeri kako lažete samo izgovori izgovori,......CcCCcCCC Sram Vas bilo....
c007.gif
 
majcheki:
Majooooo :D
Idi sama bwe - zabole te za ceo svet - idi i skakući, smeši se i slušaj muziku - do yaya je to :lol:

Mnogo znači sa kim se uči da se igra....

Recimo , ja sam prvi put išao , pa ko mi zapadne. Zabavno jeste , za muvanje takodje, ali za ples se ne doživi ona vizura koja ples čini tako neodoljivim....

Drugi put sam išao i isključivo dobijao ili tražio gošću , kad dodje , znači 8+ godina prakse....
Igraju tvrdje, slušaju bolje, a posle vrlo malo vremena se opustiš , prosto nisi više u sali....
Njoj je smetalo što sam naviknut na polaznice malo naglašenije "vozio" rukom na ledjima, ko zna da igra , znaće o čemu pričam.....Ali se vrlo brzo uklopiš.....

Iznenadjujuće je kad krene nadigravanje partnera, to nije po pravilima, to je kad ona prati znake koje joj dajem, ali koristi svaku priliku da me iznenadi potezom.......Oslobodjenost strogih pravila iako se svo vreme pridržavamo pravila igre.....

Treba znači interesovanje i dobro igranje dečije igre izmedju dve vatre(pomeranje težišta i koordinacija delova tela).
 
shta mislite o patkovom stavu

[font size="1"]:I kako sam otishla namnozhili se isti ko ja i svi se zovu maja. [/font]

majo ne radi se to tako izgleda nego ih prvo sharmirash ne pricas o plesu nego neshto cvrkucesh kao slatka si i onda usput poemnesh jao ja i igram i onda se majmun napali i ide nema veze. ovako nishta od toga. ili ubaci neku drugaricu kojaj e u tom fazonu pa se lepi uz nju mozhda taj majmun povede josh njih 3 pa ostane neshto i za tebe. ako si u bg reci pa mozda se i ja prilepim u kombinaciju. inace idi tamo ali verovatno ces da ispusis u nekom trenutku za partnera osim ako nemash srece. u pocetku je obichno ok.

ja sam tuzna i ja sam ovo isto pitala a svi su zaboravili mislim nije bitno ali cudno je jer je slichna tema. ako. srbi su svuda isti to je bar neki zakljuchak

ma jok zezam se nekad prolazi i ovakav pristup ali onda idi ne neki tehnichki fax gde vole iskrene ribe., ne znam gde se to josh trazhi. kao odlucna si..

eee u kom si gradu.. da. bitno
 

Back
Top