BS player and WMP Problem ???

mutombo

Početnik
Poruka
17
Imam nesvakidasnju situaciju. SVE CD-ove koji u sebi sadrze divx filmove sa odvojenim subtitlom (jedan .avi fajl i jedan .sub fajl) BS player i windows media player prave mi zbrku oko subtitla. U kom smislu?
Ako CD pustim(.avi fajl) u WMP pojavljuje se pored slike i subtitl kojem ne mogu nista da menjam. ako pustim CD pomocu BS player-a, pojavljuju se 2 subtitla od kojih je jedan obojen zutom bojom koji mogu da iskljucujem i da menjam njegove parametre, dok onaj koji se nalazi u pozadini (bele boje) uvek ostaje aktivan i njemu ne mogu bukvalno nista (niti da ga sklonim, niti da mu menjam parametre...). Zaboravio sam da kazem da je OS WIn XP.
Ove stvari se samo desavaju na mom kucnom racunaru. Svu ovu pricu sam proverio i na racunaru na poslu koji takodje radi na XP-u. Racunar na poslu normalno prikazuje sliku sa 1 subtitlom u BSPlayer koji mogu da menjam, dok WMP ne prikazuje uopste subtitl sto smatram uobicajnom i normalnom pojavom.
Da li ima neko predstavu sta se to zbiva sa kucnim racunarom, tj. kako da uklonim taj subtitl kojem ne mogu nista.

Unapred hvala
 
To sto ne mozes da menjas titl je znak da je isti integrisan. Ako imas i odvojen titl, njega mozes da menjas. To su odavno svi naucili.
E sad ako na jednom racunaru imas titl koji se ponasa kao integrisani, a na drugom toga nema, onda stvarno ne znam sta si i kako si to izveo.
P.S. jesi siguran da si pokusavao sa istim filmovima?
 

Back
Top