Kako prepoznati pravi filng

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Deshava se chesto da osecaj zaljubljenosti ili seksualne privlachnosti zamagli vidik i ljudi se upuste u vezu ili chak avanturu zvanu brak,da bi posle nekog vremena shvatili da ta osoba nije ona "Prava".Deshava se isto tako da se neka osoba prepozna kao moguca varijanta zivotnog partnera, ali iz mnogobrojnih razloga se chak i ne udje u vezu...nedostatak hrabrosti,neko je vec zauzet i slichno...interesuje me Vashe misljenje dargi forumashi Kako prepoznati pravi filingI ako ga prepoznate hocete li odgovoriti na isti?
 
istrazivach:
Deshava se chesto da osecaj zaljubljenosti ili seksualne privlachnosti zamagli vidik i ljudi se upuste u vezu ili chak avanturu zvanu brak,da bi posle nekog vremena shvatili da ta osoba nije ona "Prava".Deshava se isto tako da se neka osoba prepozna kao moguca varijanta zivotnog partnera, ali iz mnogobrojnih razloga se chak i ne udje u vezu...nedostatak hrabrosti,neko je vec zauzet i slichno...interesuje me Vashe misljenje dargi forumashi KakoI prepoznati pravi filing ako ga prepoznate jeste hocete li odgovoriti na isti?

Dobro zgledati u ochi ..
U dubini pogleda se moze videti feeling,
i osetiti najdublje emocije koje dvoje ljudi mogu da spoje neraskidivo.
Kada naidjete na osobu i dozivite ovako neshto znajte da je osoba prava.
.
Taj osetjaj sjedinjuje ljubav ,strast,spokojstvo...

 
istrazivach:
Deshava se chesto da osecaj zaljubljenosti ili seksualne privlachnosti zamagli vidik i ljudi se upuste u vezu ili chak avanturu zvanu brak,da bi posle nekog vremena shvatili da ta osoba nije ona "Prava".Deshava se isto tako da se neka osoba prepozna kao moguca varijanta zivotnog partnera, ali iz mnogobrojnih razloga se chak i ne udje u vezu...nedostatak hrabrosti,neko je vec zauzet i slichno...interesuje me Vashe misljenje dargi forumashi Kako prepoznati pravi filingI ako ga prepoznate hocete li odgovoriti na isti?



...nekada davno sam napisala ovu pricu...i nisam se ndala da cu je ikada moci ponovo upotrebiti...li.zove se PISMO STRANCU...i napisana je 98-e godine...

Mirno je.Kasni sati.Ti si tamo negde daleko, ili zivis u blizini mog srca, odaljen od mog oka...I da li se to zove ljubav, da li ces mi je ti doneti, ili je sve sto vidim samo masta koja mi te donosi u besanim nocima...

I da li cu lutajuci po kisi, cekati da mi te san donese, iz slepe ulice u koju te sakrio...Da li cu ti reci da me ne povredis, ili ces moje reci procitati u ocima nemih...

Mozda cu te prepoznati po osmehu, po putu kojim ides, mozda ces predstavljati proslost, podsecajuci me na zute papire i slojeve prasine...

Mozda...samo jedno znam...znam samo da cu te naci...
 
pa, kao prvo, treba da imas osecaj za filing. :D
salim se. nije lepo posle ovakve price prosipati glupe sale, ali u meni su pocele da se javljaju slobodne asocijacije. :D
sta je uopste pravi/a...recimo ja sad pisem citav seminarski o pojmu motornog vozila a mi se bacamo sa tako apstraktnim i nedefinisanim pojmovima poput pojma "pravi"...odmah me to asocira na nekoga ko je potpuno kompatibilan sa nama i nasim potrebama i sa kim cemo kad ga pronadjemo ziveti srecno do kraja zivota, a ja u takve bajke jednostavno ne verujem...veruijem da postoji vise osoba koje bih mogla da volim...dakle puno potencijalnih pravih i mnooooooogo pogresnih...da li ce ljubav da procveta i koliko ce da cveta i koliko ce da opstane ne zavisi samo od naseg pogresnog ili ispravnog izbora...zavisi i od daljeg sleda dogadjaja...neko ko je u jednom trenutku pravi u drugom je pogresan i po meni je to citava filozofija...i ja zaista tako i mislim za neke svoje bivse veze...
naravno, ima i slucajeva, i to dosta kada ljudi u startu odaberu partnera rukovodeci se patoloskim porivima, i uopste slucajeva kada ljudi iz drugih razloga izaberu partnera za koga je izvesno da im ne odgovara...razlozi su po meni mnogi...sad mi padaju na pamet reciimo usamljenost i nezrelost.
 
istrazivach:
Deshava se chesto da osecaj zaljubljenosti ili seksualne privlachnosti zamagli vidik i ljudi se upuste u vezu ili chak avanturu zvanu brak,da bi posle nekog vremena shvatili da ta osoba nije ona "Prava".Deshava se isto tako da se neka osoba prepozna kao moguca varijanta zivotnog partnera, ali iz mnogobrojnih razloga se chak i ne udje u vezu...nedostatak hrabrosti,neko je vec zauzet i slichno...interesuje me Vashe misljenje dargi forumashi Kako prepoznati pravi filingI ako ga prepoznate hocete li odgovoriti na isti?
Moja prica - uvek pogresan filing!!!
 
S_K_V_O:
pa, kao prvo, treba da imas osecaj za filing. :D
salim se. nije lepo posle ovakve price prosipati glupe sale, ali u meni su pocele da se javljaju slobodne asocijacije. :D
sta je uopste pravi/a...recimo ja sad pisem citav seminarski o pojmu motornog vozila a mi se bacamo sa tako apstraktnim i nedefinisanim pojmovima poput pojma "pravi"...odmah me to asocira na nekoga ko je potpuno kompatibilan sa nama i nasim potrebama i sa kim cemo kad ga pronadjemo ziveti srecno do kraja zivota, a ja u takve bajke jednostavno ne verujem...veruijem da postoji vise osoba koje bih mogla da volim...dakle puno potencijalnih pravih i mnooooooogo pogresnih...da li ce ljubav da procveta i koliko ce da cveta i koliko ce da opstane ne zavisi samo od naseg pogresnog ili ispravnog izbora...zavisi i od daljeg sleda dogadjaja...neko ko je u jednom trenutku pravi u drugom je pogresan i po meni je to citava filozofija...i ja zaista tako i mislim za neke svoje bivse veze...
naravno, ima i slucajeva, i to dosta kada ljudi u startu odaberu partnera rukovodeci se patoloskim porivima, i uopste slucajeva kada ljudi iz drugih razloga izaberu partnera za koga je izvesno da im ne odgovara...razlozi su po meni mnogi...sad mi padaju na pamet reciimo usamljenost i nezrelost.


..prica je pisana 98-e godine...od tada jeproslo mnogo "pravih"...ali ni jedan senije zadrzao...valjda je pravi onaj kojije trenutno tu...
...moj sadasnji bivsi je u mom sistemu dugo bio pravi..ali nekad ljudi pogrese u proceni...sad sam sama....i znam da ce jednog dana doci pravi...ko zna sta ce onda biti?
...vreme..i samo vreme...i mnogo vere...to je barem ono sto ja imam....
 

Back
Top