Kažu da su me muzika i društvo promenili...

  • Začetnik teme zaljubljena metalka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

zaljubljena metalka

Gost
Molim vas da mi pomognete! :(
Slušam metal, HC, punk, rock, gothic, grunge,... još od 3. razreda. Sad sam 8. razred. Sve moje drugarice su slušale,i sad slušaju City records i Grand i sva ona sranja sa MTV-ja. Nikad nisam želela da se razlikujem,pa sam se pravila da slušam isto što i oni.Tu je bila još jedna drugarica koja je volela isto što i ja, i mi smo potajno slušali Nirvanu, Deep purple, Gobline, Ritam nereda, Iron Maiden,... I sve je bilo super. Onda je ona skoro, sasvim slučajno, upoznala neke dve devojke koje su volele isto što i mi. Tada smo se upoznale sa svima iz tog društva. Imali su bend, u kome sam ja sad vokal. Pre oko 3 meseca sam upoznala jednog dečka koji MNOGO liči na Ville-a iz Him-a. Postali smo super drugovi, mada se on meni tajno sviđao. Saznala sam da se i ja njemu sviđam, i ako je on stariji od mene 3 godine. Na jednoj našoj svirci(on nije u bendu), pitao me je da se smuvamo i ja sam pristala. Od tada moje drugarice iz odeljenja me sve više izbegavaju. Kad god u školi počnem da pričam sa njima, one su čudne. Jovanu(tu moju drugaricu što sluša isto kao ja) to uopšte ne zanima. Ja ne mogu tek tako,kao ona, da pređem preko toga. Kad god Milan(moj dečko) dođe da me vidi u školi, one uvek pričaju nešto meni i Jovani iza leđa. Možda je to zbog toga što Milan baš "upada u oči" kada se pojavi... ja stvarno ne znam. :( :( :(
Novo društvo je super, ali mi ponekad nedostaje društvo iz škole. Rekli su mi da sam se mnogo promenila od kad sam njih upoznala, ali ja ne mislim tako.
Molim vas da ne prebacite ovu temu odavde, jer mislim da ćete možda vi moći da mi pomognete.
Šta da uradim povodom mojih "drugarica"? :?:
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
imam isti problem ko i ti,mada za mene to vise i nije problem .....govore mi da sam sektasica,cudak,i sl.a tek izaledja sta pricaju....mogu misiti...
anyway...ja ih igorisem ,jer mi je novo drustvo mogo bolje i bitnije....
znaci samo ih ignorisi i vremenom ce i oni da prestanu i tako i tako si sad 8. tako da sta ima jos 6meseci da trpis to a posle.......
don't worry be happy
METAL4EVER!!!
p.s. i ja slusam METAL,rock,gothic i sl. :D :P :twisted:
poz
 
Nemoj nikad da budes ono sto nisi zbog drugih... Jer ti si ono sto jesi,ti treba da zivis sama sa sobom,a ostali dodju i prodju... Jos nesto... Nemoj da radis ono sto ne volis samo zbog drugih...
A ako taj decko izgleda dobro,verovatno te zbog toga izbegavaju jer su na neki nacin ljubomorne na tebe (volele bi da su na tvom mestu) ili zbog oblacenja...
Poetna je,boli te uvo za njih... Uzivaj...
 
Sasha85:
Nemoj nikad da budes ono sto nisi zbog drugih... Jer ti si ono sto jesi,ti treba da zivis sama sa sobom,a ostali dodju i prodju... Jos nesto... Nemoj da radis ono sto ne volis samo zbog drugih...
A ako taj decko izgleda dobro,verovatno te zbog toga izbegavaju jer su na neki nacin ljubomorne na tebe (volele bi da su na tvom mestu) ili zbog oblacenja...
Poetna je,boli te uvo za njih... Uzivaj...

Uh, nego šta nego dobro izgleda! :D :lol: :lol:
Isti Ville...
 
zaljubljena metalka:
Sasha85:
Nemoj nikad da budes ono sto nisi zbog drugih... Jer ti si ono sto jesi,ti treba da zivis sama sa sobom,a ostali dodju i prodju... Jos nesto... Nemoj da radis ono sto ne volis samo zbog drugih...
A ako taj decko izgleda dobro,verovatno te zbog toga izbegavaju jer su na neki nacin ljubomorne na tebe (volele bi da su na tvom mestu) ili zbog oblacenja...
Poetna je,boli te uvo za njih... Uzivaj...

Uh, nego šta nego dobro izgleda! :D :lol: :lol:
Isti Ville...

Ma ljubomorni su bre... Znam kako ti je... Ja sam imala decka koji lici na Jim Morisona... Uzivaj! Sta drugo da ti kazem... :wink:
 
E, nemoj da to smatras problemom. To je samo jedna faza kroz koju svaka metalka u danasnje vreme mora da prodje. Ja sam sve to prosla jos u 5. razredu, sada je sve ok. Ali pazi: Nemoj da molis staro drustvo iz skole da te prime natrag, niti da menjas nesto na sebi i u sebi kako bi ih povratila. Vratice ti se oni sami... Bar ako ti jesu drustvo...
METAL 4EVER
 
Znas sta je najbolja stvar u svemu tome? Znas na koga mozes da se oslonis!!!

Ja u osnovnoj nisam ni imala drustvo. Nije zbog toga kako sam izgledala (jer je moje oblacenje bilo sasvim obicno), vec zato sto sam ceo zivot imala neke bubice i tripove, iznenadne napade odgovornosti, bolesne fazone... U svakom slucaju, nisam ni malo bila srecna. A ti bi trebalo da budes jer, iako te licemerke po skoli ne gotive, ti za razliku od mene onda, imas sa kime da budes posle skole! TO je ono sto je vazno! I jos nesto - prezivela sam samo uz svest o tome da od osnovne skole mogu da ocekujem SAMO svedocanstvo, i nista vise! Na kraju, tih se ljudi za dve godine neces ni secati...
 
Nemoj da se menjas!!!! Budi ono sto si, nosi stvari koje ti se svidjaju i u kojima se osecas prijatno, slusaj muziku koju volis. Pre par godina sam pokusao da se promenim zbog devojke, okacio starke o klin i usao u fensi cipelice... :cry: Osecao sam se vestacki, plasticno, nisko... Niko nije vredan da se zbog njega menjas :!: :!: 8)
 
guitarrr_babe:
Znas sta je najbolja stvar u svemu tome? Znas na koga mozes da se oslonis!!!

Ja u osnovnoj nisam ni imala drustvo. Nije zbog toga kako sam izgledala (jer je moje oblacenje bilo sasvim obicno), vec zato sto sam ceo zivot imala neke bubice i tripove, iznenadne napade odgovornosti, bolesne fazone... U svakom slucaju, nisam ni malo bila srecna. A ti bi trebalo da budes jer, iako te licemerke po skoli ne gotive, ti za razliku od mene onda, imas sa kime da budes posle skole! TO je ono sto je vazno! I jos nesto - prezivela sam samo uz svest o tome da od osnovne skole mogu da ocekujem SAMO svedocanstvo, i nista vise! Na kraju, tih se ljudi za dve godine neces ni secati...

Pa jesi li sad srećna? :?:
 
guitarrr_babe:
Znas sta je najbolja stvar u svemu tome? Znas na koga mozes da se oslonis!!!

Ja u osnovnoj nisam ni imala drustvo. Nije zbog toga kako sam izgledala (jer je moje oblacenje bilo sasvim obicno), vec zato sto sam ceo zivot imala neke bubice i tripove, iznenadne napade odgovornosti, bolesne fazone... U svakom slucaju, nisam ni malo bila srecna. A ti bi trebalo da budes jer, iako te licemerke po skoli ne gotive, ti za razliku od mene onda, imas sa kime da budes posle skole! TO je ono sto je vazno! I jos nesto - prezivela sam samo uz svest o tome da od osnovne skole mogu da ocekujem SAMO svedocanstvo, i nista vise! Na kraju, tih se ljudi za dve godine neces ni secati...

Pa jesi li sad srećna? :?:
 
zaljubljena metalka:
Molim vas da mi pomognete! :(
Slušam metal, HC, punk, rock, gothic, grunge,... još od 3. razreda. Sad sam 8. razred. Sve moje drugarice su slušale,i sad slušaju City records i Grand i sva ona * sa MTV-ja. Nikad nisam želela da se razlikujem,pa sam se pravila da slušam isto što i oni.Tu je bila još jedna drugarica koja je volela isto što i ja, i mi smo potajno slušali Nirvanu, Deep purple, Gobline, Ritam nereda, Iron Maiden,... I sve je bilo super. Onda je ona skoro, sasvim slučajno, upoznala neke dve devojke koje su volele isto što i mi. Tada smo se upoznale sa svima iz tog društva. Imali su bend, u kome sam ja sad vokal. Pre oko 3 meseca sam upoznala jednog dečka koji MNOGO liči na Ville-a iz Him-a. Postali smo super drugovi, mada se on meni tajno sviđao. Saznala sam da se i ja njemu sviđam, i ako je on stariji od mene 3 godine. Na jednoj našoj svirci(on nije u bendu), pitao me je da se smuvamo i ja sam pristala. Od tada moje drugarice iz odeljenja me sve više izbegavaju. Kad god u školi počnem da pričam sa njima, one su čudne. Jovanu(tu moju drugaricu što sluša isto kao ja) to uopšte ne zanima. Ja ne mogu tek tako,kao ona, da pređem preko toga. Kad god Milan(moj dečko) dođe da me vidi u školi, one uvek pričaju nešto meni i Jovani iza leđa. Možda je to zbog toga što Milan baš "upada u oči" kada se pojavi... ja stvarno ne znam. :( :( :(
Novo društvo je super, ali mi ponekad nedostaje društvo iz škole. Rekli su mi da sam se mnogo promenila od kad sam njih upoznala, ali ja ne mislim tako.
Molim vas da ne prebacite ovu temu odavde, jer mislim da ćete možda vi moći da mi pomognete.
Šta da uradim povodom mojih "drugarica"? :?:
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Ne kapiram vas. Cekaj,zasto ti smeta sto te kuliraju devojke kojima su tvoja muzika,drustvo i decko cudni,uzasni,strasni...meni je licno to bas do jaja,obozavam da plasim ljude (to sam uvek i volela,a otkad slusam metal znam i kako :twisted: ),zato SAMO OPUSTENO!!! Jos imas i decka koji lici na Villea :shock: ?! Slobodno se odseli s njim na pusto istrvo i zaboravi na sve fensere koji te muce... :wink:
 
.MEAN MACHINE.:
pazi ti to...deca slusaju metal od 3. razreda...
a ja sam Vinnie the Pooh
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ihihihihiih....e majke mi sad placem od smeha :shock: ! Vinnie the Pooh ihihihihihihi

E jeste da...ona u trecem slusala nirvanu,iron maiden....? kako da ne.
Pa ja i pored roditelja hipika, sam se lozila na k2,
i slicne...ma ajde molim te... Tek tamo od 6-7 sam
pocela da slusam nesto sto lici na rock.Ranije ne bih ni "razumela" tu muziku...mozda bis e primala da to slusam, ali da budemo iskrena ne bih znala o cemu taj cika tamo peva!


A kako ti uopste mzoes da se pretvaras da slusas shity records?
to mi uopste nije jasno! i to zbog nekih tamo budala iz skole....nekih ogranicenih ljudi, koji samo znaju da osudjuju nesto sto je razlicito...Ako su ti to prave drugarice one se ne bi tako ponasale...

Pocinjem samu sebe da smaram ....ali ponovicju jos jednom (zarad omladine u problemu). Ako si iskrena prema sebi, i prema muzici koju slusas, tebi nece biti krivo sto one to ne vole, tvoja stvar je sta ces da slusas, kao i njihova sta ce one... Ljudi su svi razliciti...i hvala bogu sto je tako...da smo svi isti...bilo bi jakoo dosadno.

Ja sad sad slusam indie-go, hippie,grunge, gothic ..
Metal ne volim...ali opet se druzim i sa ljudima koji su metalci, i sa ljudima koji slusaju recimo pop, ili sta vec... Nije bitno sta slusas vec kakva si osoba!!!

A te tvoje drugarice to ne shvataju....ali dobro jos su mlade .....ima nade... :P :P :P

pozdrav i sve najbolje
 
Pa ja to ne razumem.. :roll: ne znam, zvuci mi cudno.. ako se stvarno nisi nimalo promenila, ne verujem da su toliko ogranicene, da, samo zbog toga sto si obelodanila sta stvarno slusas, su prestale da se druze sa tobom.. tu nesto ne stima.. mora da si necim izazvala takvu reakciju ili da je mozda ta tvoj ortakinja Jovana (tako zove? :? ) rekla nesto u vezi tebe.. u mom odeljenju otprilike samo ja slusam metal, rock, etc. (u svtvari jos 2 ortakinje, sa jednom se ne druzim, jer uzasno nervira.. a druga slusa sve zivo, ali bas sve!) a ostale ortakinje su zesce fensarke.. i opet sasvim normalno pricaju sa mnom... (izgubih se u prici, :roll: i sad ne znam da li sam lepo rekla ono sto sam htela :lol: :lol: )
 
Pa ja to ne razumem.. :roll: ne znam, zvuci mi cudno.. ako se stvarno nisi nimalo promenila, ne verujem da su toliko ogranicene, da, samo zbog toga sto si obelodanila sta stvarno slusas, su prestale da se druze sa tobom.. tu nesto ne stima.. mora da si necim izazvala takvu reakciju ili da je mozda ta tvoj ortakinja Jovana (tako zove? :? ) rekla nesto u vezi tebe.. u mom odeljenju otprilike samo ja slusam metal, rock, etc. (u svtvari jos 2 ortakinje, sa jednom se ne druzim, jer uzasno nervira.. a druga slusa sve zivo, ali bas sve!) a ostale ortakinje su zesce fensarke.. i opet sasvim normalno pricaju sa mnom... (izgubih se u prici, :roll: i sad ne znam da li sam lepo rekla ono sto sam htela :lol: :lol:)
 
Courtney:
Ne kapiram vas. Cekaj,zasto ti smeta sto te kuliraju devojke kojima su tvoja muzika,drustvo i decko cudni,uzasni,strasni...meni je licno to bas do jaja,obozavam da plasim ljude (to sam uvek i volela,a otkad slusam metal znam i kako :twisted: ),zato SAMO OPUSTENO!!! Jos imas i decka koji lici na Villea :shock: ?! Slobodno se odseli s njim na pusto istrvo i zaboravi na sve fensere koji te muce... :wink:
Nisam mogla da verujem kad sam ovo procitala? :shock: :shock: A zasto sad, ako su joj bile dobre ortakinje (bar sa njene strane) da ih tako pusti da je kuliraju.. da ih jednostavno odje8e.. zasto bi sad uzivala u tome da ih plasi.. ne znam.. ne mogu to da razumem.. stvarno mi nije jasno.. :roll:
E da, odgovor na pitanje (zaljubljene metalke): pa ako ti je stalo do tih ortakinja, probaj da pricas sa njima.. ako neuspes sa svima.. probaj da popricas sa onom koja ti je bila najdraza ili sa bilo kojom za koju znas da nije odgovorna za takvo ponasanje, jer je verovatno (po mom misljenju) samo jedna od njih to zapocela, aa ostale prihvatile, da se ne bi odvajale ili sta ti ja znam.. 8)
 
mortishaaa:
Courtney:
Ne kapiram vas. Cekaj,zasto ti smeta sto te kuliraju devojke kojima su tvoja muzika,drustvo i decko cudni,uzasni,strasni...meni je licno to bas do jaja,obozavam da plasim ljude (to sam uvek i volela,a otkad slusam metal znam i kako :twisted: ),zato SAMO OPUSTENO!!! Jos imas i decka koji lici na Villea :shock: ?! Slobodno se odseli s njim na pusto istrvo i zaboravi na sve fensere koji te muce... :wink:
Nisam mogla da verujem kad sam ovo procitala? :shock: :shock: A zasto sad, ako su joj bile dobre ortakinje (bar sa njene strane) da ih tako pusti da je kuliraju.. da ih jednostavno odje8e.. zasto bi sad uzivala u tome da ih plasi.. ne znam.. ne mogu to da razumem.. stvarno mi nije jasno.. :roll:
E da, odgovor na pitanje (zaljubljene metalke): pa ako ti je stalo do tih ortakinja, probaj da pricas sa njima.. ako neuspes sa svima.. probaj da popricas sa onom koja ti je bila najdraza ili sa bilo kojom za koju znas da nije odgovorna za takvo ponasanje, jer je verovatno (po mom misljenju) samo jedna od njih to zapocela, aa ostale prihvatile, da se ne bi odvajale ili sta ti ja znam.. 8)
Sta te cudi,mortisha? Ja sam joj samo savetovala da razmisli kakve su joj to drugarice...na neki moj nacin :wink:
 
dRAGA METALKO I JA IMAM ISTI PROBLEM SAMO STO SU PREMA MENI MNOGO BLAZI....I JA SAM ISTO USLA SA NEKOLIKO DRUGARICA U TO DRUSTVO I U MUZIKU I JAKO MI SE SVIDELO...PA SAM OSTALA.... 8) TAKVA SAM KAKVA SAM AKO NEKOME SMETA NE MORA DA ME GLEDA NEK SE DRUZI SA DRUGIMA MENI JE BOLJE SAMOJ NEGO DA BUDEM ISFOLIRANA ZBOG NEKIH DRUGARICA KOJE CE ME IONAKO JEDNOG DANA ISPALITI..... :wink:
 
mortishaaa:
Courtney:
Sta te cudi,mortisha? Ja sam joj samo savetovala da razmisli kakve su joj to drugarice...na neki moj nacin :wink:
pa u pravu si.. mislim da su joj bas prave, ne bi tako reagovale, ako nisu lako povodljive.. :roll: ali me cudi to sto volis da plasis ljudem.. ja tu ne nalazim nista interesantno :wink:
Pa,da,ovaj,cudna sam ja...
hairraise.gif
 
Courtney:
mortishaaa:
Courtney:
Sta te cudi,mortisha? Ja sam joj samo savetovala da razmisli kakve su joj to drugarice...na neki moj nacin :wink:
pa u pravu si.. mislim da su joj bas prave, ne bi tako reagovale, ako nisu lako povodljive.. :roll: ali me cudi to sto volis da plasis ljudem.. ja tu ne nalazim nista interesantno :wink:
Pa,da,ovaj,cudna sam ja...
hairraise.gif
Da,da...znamo...veoma chudna...da,da :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top