Da li pojam "cyber sex" podrazumeva...

Ja nisam blagоčestiva, niti ganjam ljude o kojima imam ogavan utisak po Forumu... Ali sad malo tebe ganjam. Imaš PP. :wink: Inače, to o čemu pričaš je 'cyber silovanje'... ono, budale koje u RL nemaju ni čestitog posla ni zanimacije, niti nekoga da ih sasluša... sirotani.
A imaš i freakove koji se kriju... šturi komentari na forumu, ali svi zlobni, a iza paravana bolje znaju šta ti i ja doručkujemo od nas samih. To su tek jbni pacijenti, tefterišu sve...:arrow:

Ali, danas je lep dan i tek će da bude lep, ne mogu o lošim pojavama.
CYA :wink:
 
ah, razocarala si me! ocekivala sam kolutanje ocima, zazareno-mutan pogled, zvalavu krljust,zapenusane organe,mahnito lupanje po tastaturi i pitanje "kako vi to radite"?
a sta se desava sa sajber trudnocama, mislim onim sto posle tog seksa ostane?i kako prezivljavate prvi period :mucninu, gadjenje, glavobolju, nesanicu, nagon na povracanje,apstinenciju? i/ili da li imate neko sigurno sajber kontraceptivno sredstvo protiv iste (u svakom slucaju nezeljene) i eventualnih sajber polnih bolesti?divna tema, odlicna za sajber dijareisanje.cale, sve pohvale.
 

Back
Top