Podesavanje parometara!

barometara? hehehe
parometara? hehehe da meris pare...
heehee (sorry night)

moras zvati ko sto kaze sylvester da ti aktiviraju, a sa njihovog sajta mozes videti broj na koji posaljes sms, i dobijes nazad poruku sa automatskom konfiguracijom parametara za tvoj model koja se sama instalira...

pozdrav
 
E i ja imam problem sa gprs-om. Prvo sam ih dva put zvao, rekli su da su mi poslali instalacionu poruku da instaliram ali nije stiglo. Inace, sigurno imam tu opciju, to su mi i rekli, jer sam mob kupio u legalnoj radnji. Onda odoh na njihov sajt ali nemaju parametre sa Samsung x620. Pozovem ih i kazu mi da su isti kao i za X600, dva put podesim ali nista. Ako neko moze da mi pomogne...
Zato sam i posetio ovaj forum da pitam ali vidim da vec postoji tema.
 
@ truman
skini pdf uputstvo i prekontrolisi da li su dobri svi parametri, jer kod nekih telefona nije dovoljna samo instalaciona poruka, nego moras sam da dopises neke parametre! kada je sve podeseno, moras sacekati da ti aktiviraju uslugu gprs-a, obicno traje 24h...
 
@ truman
da li u podesavanjim imas kao default neke druge parametere od neke mreze? ako je telefon sa softverom neke mreze (t-mobile, vodafone), takvi softveri imaju u sebi ugradjene dafault parametre koji se ne mogu menjati, pa je potrtebno promeniti kompletan softver u telefonu.....
 
gusha:
@ truman
da li u podesavanjim imas kao default neke druge parametere od neke mreze? ako je telefon sa softverom neke mreze (t-mobile, vodafone), takvi softveri imaju u sebi ugradjene dafault parametre koji se ne mogu menjati, pa je potrtebno promeniti kompletan softver u telefonu.....

Ne. Imam ostavljeno prazno za nove parametre.
 

Back
Top