Papa Jovan Pavle II

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
Iz pouzdanih izvora sam jos odavno saznao ko je u stvari bio Papa Jovan Pavle II. On je po struci bio hemicar, a za vreme drugog svetskog rata je proizvodio cijanid i druge otrove koji su inace pustani u gasnim komorama. Da li ste i vi culi nesto o ovome?
 
Imao je 19 godina kad je rat poceo u poljskoj. Ne zaboravite da je bio katolicki svestenik, i da je ziveo u gradu sa 2000 jevreje i 8000 katolika. A jevreji su nekako cudno nestajali za vreme II svetskog rata. A to sam cuo od bivseg agenta Gestapo-a a posle toga i UDBA-e. Koji je preminuo 2001 god.
 
dr.koki:
Imao je 19 godina kad je rat poceo u poljskoj. Ne zaboravite da je bio katolicki svestenik, i da je ziveo u gradu sa 2000 jevreje i 8000 katolika. A jevreji su nekako cudno nestajali za vreme II svetskog rata. A to sam cuo od bivseg agenta Gestapo-a a posle toga i UDBA-e. Koji je preminuo 2001 god.[/Q

Ima li mozda taj gestapovac neka dokumenta koja su ostala u zivotu posle njegove smrti?
 
Kao mladić je, navodno, radio u fabrici koja je proizvodila otrovni gas Ciklon B, a koji su Nemci koristili u logorima. Ali nije bio vlasnik, niti hemičar koji je osmislio formulu tog užasa (to je bio Fric Haber, nemački Jevrejin, koji je 1918. dobio i Nobela za sintezu amonijaka)

A, Benedikt je navodno bio pripadnik para-militantne organizacije Hitler-Jugend. Kada se priča proširila, po njegovom imenovanju, osvanulo je dosta kontra-informacija po kojima je on bio nateran da se pridruži Firerovoj omladini.

Svašta se može čuti i pročitati, ali teško i dokazati...
 
Ako su švabe ubijale gasom, koristili bi neki delotvorniji

Kako neki delotvorniji?!
Pa, milioni ljudi su umrli od tog gasa, vrlo brzo i u uzasnim mukama.
Mislim da je iz perspektive nacista to bilo vrlo delotvorno.

A, to sto je Jevrejin stvorio formulu...
Svasta je moguce, cudna su to vremena bila (kao uostalom i danas)
 
Poslednja izmena:
Kao mladić je, navodno, radio u fabrici koja je proizvodila otrovni gas Ciklon B, a koji su Nemci koristili u logorima. Ali nije bio vlasnik, niti hemičar koji je osmislio formulu tog užasa (to je bio Fric Haber, nemački Jevrejin, koji je 1918. dobio i Nobela za sintezu amonijaka)

A, Benedikt je navodno bio pripadnik para-militantne organizacije Hitler-Jugend. Kada se priča proširila, po njegovom imenovanju, osvanulo je dosta kontra-informacija po kojima je on bio nateran da se pridruži Firerovoj omladini.

Svašta se može čuti i pročitati, ali teško i dokazati...

prvo,nije rec o benediktu
drugo,vi ste ko rusi,cim je u hitler jugend,odmah je nacista,tako su rusi odmah streljali sve mlade vojnike kod kojih bi nasli tu legitimaciju,nisu tada znali da je obavezno,mislili su da su u pitanju dobrovoljci,ko i vi sad
hitler jugend organizacija je,kao i pioniri,bila podmladak nacisticke partije
ona je od ja mislim 1936 postala moranje,tj,obaveza svakog djaka u nemackoj
znaci,ako si ti kao pionir bio komunista i boljsevik,onda je i papa kao jugendovac bio nacista
trece,papa je bio u proitiv avionskoj odbrani,koja je bila sastavni deo teritorijalne odbrane....branio je svoj grad od razaranja i bombardera,nije ucestvovao u nekom osvajackom poduhvatu
pritom,nije bio ss-ovac
 
Iz pouzdanih izvora sam jos odavno saznao ko je u stvari bio Papa Jovan Pavle II. On je po struci bio hemicar, a za vreme drugog svetskog rata je proizvodio cijanid i druge otrove koji su inace pustani u gasnim komorama. Da li ste i vi culi nesto o ovome?

Znači - stina je ..... A jel' ti to rekao neko iz fabrike, ili ti se možda sam papa poverio u kafani:???:
 
Cuo sam iz pouzdanih izvora da je bio veliki srbomrzac.

Ja sam cuo da je bio veliki roker.

pope-rock-1.jpg
 

Back
Top