SUSRET ILI SASTANAK

Vise volim da malkice zakasnim(5-10min).
Nisam bila ispaljivana do sad.
Generalno ne volim prve sastanke, uvijek su mi nekako previse nategnuti, ljudi su obicno ono sto nisu. Cast rijetkim izuzecima.
 
Sad će ove mlade, poletne, cvrkutave i treperave da trućkaju

šta psiho ja da pišem, memoare ovde - dal si normalan

frozen, baš mi drago što te nasmejah, a nisam u PMS, hebo ih sve taj isti i kad ga izmisliše :lol:
 
Uvek gledam da sam tacn u minut.... kao i svugde drugde...
Desilo se jednom, da smo se cekali na pogresnom cosku... :?
Uglavnom su svi satanci protekli ok, fino... neki i bolje od toga... :-D

U sastanke racunam samo konkretne dogovore "tad i tad, tu i tu", kakve skro uvek i praktikujem... a one varijnte "bicu u subotu u tom lokalu pa ti dodji" (a prvi sastanak) to smatram da su decije varijante i to ne smatram za sastanak uopste...
 
klara_m:
Sad će ove mlade, poletne, cvrkutave i treperave da trućkaju
šta psiho ja da pišem, memoare ovde - dal si normalan
frozen, baš mi drago što te nasmejah, a nisam u PMS, hebo ih sve taj isti i kad ga izmisli
še :lol:


Ako nemash shto pisati,nemoj lutati po ovoj temi nego idesh tamo gde neshto pametno mozes reci...Nemoj se blamirati...
 
Petar_Pan:
Uvek gledam da sam tacn u minut.... kao i svugde drugde...
Desilo se jednom, da smo se cekali na pogresnom cosku... :?
Uglavnom su svi satanci protekli ok, fino... neki i bolje od toga... :-D

U sastanke racunam samo konkretne dogovore "tad i tad, tu i tu", kakve skro uvek i praktikujem... a one varijnte "bicu u subotu u tom lokalu pa ti dodji" (a prvi sastanak) to smatram da su decije varijante i to ne smatram za sastanak uopste...


Uchi KLARO od choveka kako se to radi ...
Petre eto ti multinika od KLARE..
 
Prvi sastanci su mi uvek bili super, digne mi se a nema sexa :razz: , pa onda dodjem kuci i izbacam ga (eh kad se setim).
Ne volim da kasnim ali se desi ponekad, samo mi se nikad nije desilo na prvom sastanku. Sad sam zaboravio ostatak pitanja, ali to cu posle.
 
Nisam ni video, vec krenuli multinikovi a mene niko ne zove.
c004.gif


Da nastavim......nisam nikad bio ispaljivan na prvom sastanku (valjda sam talican), a za ovo poslednje me mrzi da pisem.
 
Psihologue:
Kakvi su bili vashi prvi sastanci ?
Volite li da kasnite na sastanke?
Da li ste bili ispaljivani ne dolaskom druge strane ?
Zanima me taj prvi susret,prvi sastanak..

Uh, prvi sastanak...Kako je to slatko...;-) Pa, bilo ih je, ko bi se sada svega setio, pa još i opisivao...:-D
U svakom slučaju, nikad ne kasnim na sastanak, bio on prvi ili poslednji, naprotiv, dođem i po 15 - 20 minuta ranije pa onda cupkam i čekam, čekam...:-D
I uglavnom dočekam. ;-)
 
zelenooka:
Uh, prvi sastanak...Kako je to slatko...;-) Pa, bilo ih je, ko bi se sada svega setio, pa još i opisivao...:-D
U svakom slučaju, nikad ne kasnim na sastanak, bio on prvi ili poslednji, naprotiv, dođem i po 15 - 20 minuta ranije pa onda cupkam i čekam, čekam...:-D
I uglavnom dočekam. ;-)

HEJ TI ZENO.......kako proslo ono sto si imala danas u 10?
 
Meni se jednom desilo da tip nije dosao...
I ja tako stojim i cekam, cekam...a njega nema...i ja onda pozovem drugaricu, i odemo u zivot...
A on se posle javio i objasnjavao kako je ispala neka "situacija" i da nikako nije mogao...ni da dodje, ni da se javi...ostao zaglavljen negde Bogu iza nogu...i tako...
Mada...rekla mi posle mama da me zvao kuci i zamolio da mi kaze da je zvao i sve to...a onda je rekao "a ja cu pokusati da joj se izvinim"...ccc
A to je trebalo da bude prvi nas izlazak jedan na jedan.
Ali dogovorili smo drugi susret posle toga.
Ovaj put je dosao.
 
He, prvi sastanci... Neko rece da su nategnuti i slazem se. Vise su mi se svidjale one spontanije varijante kad se naletimo jedno na drugo, ali to obisno bude u nekom drustvu, tako da to i ne mozemo ubrajati u tu vrstu prvih sastanaka...
Elem, desilo mi se da je jedan momak zakasnio vec na prvi sastanak, a kasnije i na sve ostale... Na srecu, nismo vise skupa ;) Ja gledam da ne kasnim, a ako i kasnim, ziva se pojedem :(
Mislim da me niko nikad nije ispalio... Hm... Nije :) Svi su se pojavili!
Desilo mi se s jednim momkom iz BG da je cak odande dosao uvece kolima po mene pa me odvezao u BG i ujutru vratio kuci. To mi je, nekako, bio najuzbudljiviji prvi sastanak jer me je iznenadio, a ja volim that kind of iznenadjenja ;)
 

Back
Top