Zbogom Srbijo, zauvek, amožda ni tad
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 215

Tema: Zbogom Srbijo, zauvek, amožda ni tad

Početnik blok_63 (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zbogom Srbijo, zauvek, amožda ni tad

OK!
    Znači počinjemo.

Evo sedim sada usvojoj udobnoj sobi, TFT monitor ispred mene udobnosti koje donosi život u civilizovanom svetu je doneo toliko toga zarad zadovoljstva,nažalost ličnog.

5.10.2000 koliko sam samo taj dan imao ponosa što sam rođen i odrastao u Srbiji, što sam stvarno bio uveren u ispravnost mojih postupaka kada sam palio i lupao sve što je bilo vezano za prošlost, u borbi protiv tiranina, jer moji vršnjaci u EU već su bili na Ibizi, ili Palma de Majorci ili ko zna gde skoro da sam taj san uspeo da vidim kako se i meni dešava. Bio sam uveren da je toga trenutka kraj i da mi je srce veliko ko Azija. Zaboravio sam bio i 2 teska udarca pendreka 1996 i šamar na mitingu i kontra mitingu od „Čika Kostolomca“ jer iskreno sam verovao da je fakultet to što je još ostalo a da ce materijalna nadoknada za sve ove godine sama doći i da se to u „normalnim“ državama podrazumeva.

Avaj. 12.03.2003 Kraj. Kraj jedne ideje da će se nešto promeniti kraj ideje da Srbija ide napred. Pojavili su se novi „satrapi sa satrapijama“ Evo sedim i slušam Caneta iz Partibrejkersa koliko je surove realnosti u tome što ovaj čovek kaže ali on je dobio termin u ponoć a svadba 24 sata u udarnom terminu eee to je „mutavog Demokratija“ i tv pretplata koja na mesećnom nivou iznosi 9 miliona evra.

Neka vam je Bog u pomoći Srbijo, patrijotama, junačkim sinovima, generalima po šumama i gorama, neobaveštenima i kohabitantima, onima što zavlače ruke u koferčiće, nepotizmu, putnim troškovima, stipendijama deci u inostranstvu da oni kako kažu „budu normalni“, i svima vama koji planirate da ostanete. Za Srbiju me više ništa ne vezuje, budite sigurni ni vas, svuda na planeti sija JEDNO Sunce, I svakom je sreća tamo gde mu je lepo, iskoristite ovu poslednju šansu pred sankcije izvadite pasoš uzmite bilo koju vizu za bilo koju normalnu zemlju i nemojte nikada da se vratite. Za 5 godina kako bilo a možda i pre, dobićete na neki način papire i poćeti da dišete punim plućima a ovde će te ostati u istom stanu gde su već xyz generacija živele i skonćale i iz istog onog kreveta u kome ste mogli da vidite vaše bake i deke gledati vaše unuke.

IDITE molim vas iz Srbije i pokažite svim likovima koji su vam UKRALI sreću pa se ponovo vratili na vlast da SRBIJA MOŽE I BEZ NJIH AKO ONI NE MOGU BEZ SRBIJE

Od sutra izbeglica u „prljavom kapitalizmu“

P.S.
    „Zbogom žohari“ Nele Karajlić

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zbogom Srbijo, zauvek, amožda ni tad

Stvarno ideš ili zezaš?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Piši kad stigneš... nek ti je sa srećom...

Učlanjen
    27.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

da, ozbiljno idem.
    i tačka.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A sto si uplacivo net kad ides..

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio blok_63
    da, ozbiljno idem.
    i tačka.
    Са колико љубави и туге ћеш се сећати ОВИХ ДИВНИХ СЛОБОДНИХ ДАНА када смо ћаскали на нету у Бгд.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da, ozbiljno idem.
    i tačka.
    A gde ideš?

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Са колико љубави и туге ћеш се сећати ОВИХ ДИВНИХ СЛОБОДНИХ ДАНА када смо ћаскали на нету у Бгд.
    Pa ćaskaće i odande, ali jeftinije i brže, zar ne Eremita?

Učlanjen
    27.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

da mogu da mi roditelji "pošalju slovo" i da me vide jesam li živ i zdrav, jer Telekom je vde a tamo neki kapitalistički Vodafon 8-)

odjavljujem se.

CIUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu uuuu...........
    Poslednji put ažurirao/la blok_63 : 28.02.2006. u 23:48

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio jomini
    Pa ćaskaće i odande, ali jeftinije i brže, zar ne Eremita?
    Шерифе пренебрегао си како је започео тему:

OK!
    Znači počinjemo.

Evo sedim sada usvojoj udobnoj sobi, TFT monitor ispred mene udobnosti koje donosi život u civilizovanom svetu je doneo toliko toga zarad zadovoljstva,nažalost ličnog.

Е, видиш, тај филм ће само овде да гледа - и нигде више.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

srećno
    pridružiću ti se verovatno uskoro...
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Covek napisao 18 poruka i sad valjda ocekuje da placemo za njim.......
    A sta si ti ocekivo?Da kad srusimo zlog cika Slobu NJEGOVA opozicija ce da nam donese srecu i blagostanje?I sad plujes po svojoj zemlji zbog lopova kojih je uvek bilo i bice.....Nemoj me pogresno shvatis,uvek sam i uvek cu biti protiv Milosevica Radikala i Socijalista ali posle njegovog svrgavanja nista nisam ocekivao....bar je konacno bio gotov.
    MENE ZABOLE QURAC za "civiliziran"zapad....dovoljno dobro poznajem istoriju da znam kolko su stvarno"civilizirani"kroz nju bili.....nemam nameru nikada da idem odavde a mrzim mnogo stvari u ovoj usranoj zemlji.Tebi sretan put i sve najbolje al nemoj da prozivas da su svi koji ostaju budale.To ti je ona patologija seljanceta koje pljuje selo cim stigne u grad..mnogi kad iz Beograda odu u neku belosvetku metropolu valjda da bi sebe digli u svojim ocima kukaju kako im ovde jadno i zaostalo spram tog "divnog" im grada.....Ja ti iskreno zelim svu srecu i mislim da svako ko zeli treba da ode,al sumnjam da ces i tamo naci ono sto trazis......i u Beogradu i u Parizu da bi zaradio mora da se radi.

Primećen član James 007 (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    51

Za Srbiju me više ništa ne vezuje, budite sigurni ni vas, svuda na planeti sija JEDNO Sunce, I svakom je sreća tamo gde mu je lepo, iskoristite ovu poslednju šansu pred sankcije izvadite pasoš uzmite bilo koju vizu za bilo koju normalnu zemlju i nemojte nikada da se vratite.
    Poslednja stvar koju bi ikada razmatrao što se tiče moje budućnosti jeste da napustim ovu zemlju. Ima toliko loših stvari u njoj, ali je ipak volim. Navikao sam se već na sve. Šta me briga za taj civilizovani zapad? Ko želi da ide tamo i misli da može da živi tamo, neka ide ako želi. Ja tamo ne mogu, ni ne želim da živim jer tamo postoji sloboda i vrednosni sistem kojem ja ne mogu da se prilagodim, a koji i ne priznajem.

Ostaću ovde. Srećan Vam put, gospodine. Želim Vam da nađete sreću tamo gde Vi vidite sreću.

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

da, ozbiljno idem.
    i tačka.
    Путуј игумане!!!!

Стварно ти је лоше, уз ТФТ...Сирома'...Како кењаш прикане, претерано!

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Arnold_Layne
    srećno
    pridružiću ti se verovatno uskoro...
    Ево га још један сирома' са ТФТ-ом...Идеш и ти да вош дишес? Да се "опариш" на "слободном" западу ?

Путуј прика, срећно!

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marlon
    A sto si uplacivo net kad ides..
    042 2.. ...

marlone... da budemo iskreni, slazem se sa ogromnim delo posta. mada ne bilo gde po bilo kojoj ceni. nemojmo preterivati. al osecanja sad, pre 3 god, pre 6 god... apsolutno ga razumem
    nazalost, ja ostajem, a lik ide

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio crow
    042 2.. ...

marlone... da budemo iskreni, slazem se sa ogromnim delo posta. mada ne bilo gde po bilo kojoj ceni. nemojmo preterivati. al osecanja sad, pre 3 god, pre 6 god... apsolutno ga razumem
    nazalost, ja ostajem, a lik ide
    Па, шта чекаш ? Јеси луууууд !?!?! Пакуј се, пали док можеш, немој да окасниш на воз среће и просперитета...Сада је шанса!

п.с. верујем да ови, што би да пале преко, никад нису ни крочили ван Србије.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Arhangel NS
    Па, шта чекаш ? Јеси луууууд !?!?! Пакуј се, пали док можеш, немој да окасниш на воз среће и просперитета...Сада је шанса!

п.с. верујем да ови, што би да пале преко, никад нису ни крочили ван Србије.
    ako zajmish kintu za kartu, odma!
    ustvari i za vizu...
    i par dolara dok se ne snadjem...

a da, i za kartu do bg....
    Poslednji put ažurirao/la crow : 01.03.2006. u 00:40

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Одлазиш, одлазиш, рушиш сне, твоја даљина никад довољна, .......
    бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла
    бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла
    и тако ја њему.
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio crow
    ako zajmish kintu za kartu, odma!
    ustvari i za vizu...
    i par dolara dok se ne snadjem...

a da, i za kartu do bg....
    Мало ти је то...Врано, ниси ти за "бели свет", не може се са пар долара код њих. Ко ти је то слагао да може, не знам, али ти је боље да тих пар долара, или пар стотина долара, лепо потрошиш овде...Бар ћеш нешто лепо купити. Ево, средићу ти преко другара да скокнеш до Москве, бар нешто лепо да видиш...

Zainteresovan član Vagrant (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Taj sto odlazi ima para sigurno (cale i keva mu se nafatirali na Srpskoj sirotinji pa sad tu istu sirotinju i drzavu pljuje,sta je bilo nije ti dosta oces da te molimo,more mars u p.... materinu), samo kukaju kako je ovde lose, sta ocete da vam drzava daje posao,socijalno,zdravstveno,penziju a da na tebi bude da samo odes na posao,idok si tamo odspavas 3-4 sata, pa nemoze, i u Srbiji moze lepo da se zivi ako radis isto kao sto bi i na zapadu

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vagrant
    Taj sto odlazi ima para sigurno (cale i keva mu se nafatirali na Srpskoj sirotinji pa sad tu istu sirotinju i drzavu pljuje,sta je bilo nije ti dosta oces da te molimo,more mars u p.... materinu), samo kukaju kako je ovde lose, sta ocete da vam drzava daje posao,socijalno,zdravstveno,penziju a da na tebi bude da samo odes na posao,idok si tamo odspavas 3-4 sata, pa nemoze, i u Srbiji moze lepo da se zivi ako radis isto kao sto bi i na zapadu
    Vagrante, vređaš čoveka bez povoda. Odakle ti ideja da su se njegovi ''nafatirali'' na srpskoj sirotinji??? I ako, kao što kažeš, hoće da mu država sve da, ne bi išao odavde, zar ne? Ne razumem te...

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Arhangel NS
    Мало ти је то...Врано, ниси ти за "бели свет", не може се са пар долара код њих. Ко ти је то слагао да може, не знам, али ти је боље да тих пар долара, или пар стотина долара, лепо потрошиш овде...Бар ћеш нешто лепо купити. Ево, средићу ти преко другара да скокнеш до Москве, бар нешто лепо да видиш...
    neka brate, na rusiju se ich ne lozim.
    moze truli zapad. "majchica" nikako. ako se ikad budem namlatio para mozda turistichki svatim u Petrovgrad. u moskvu... jock.

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Ма, Вагрант се мало залетео...Али разумем зашто. И мени је доста те кукњаве, свима је крива држава, сви очекују неко решење (углавном материјално) од државе.

Зар стварно неко мисли да ће нека страна земља водити рачуна о њему, чак и да среди папире и да добије пристојно плаћен посао (што је већ огроман проблем), зар стварно мисли да тамо "цветају руже" и да баш њега чекају...

Разумем младе људе да траже своје место под Сунцем, али при тпме не морају пљувати по сопственој земљи...ОК, хоћеш да пробаш напољу, изволи, али зашто кењаш по својој земљи ?

И овде се људи сналазе, неко прође добро, неко не...Исто је и у западним земљама, није као на холивудским филмовима...

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vagrant
    ti ne lupash na sitno a?

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Zbogom Srbijo...
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 05.12.2008., 19:23
  2. Zauvek :)(:
    Autor Copy_Cat u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 23.06.2007., 22:22