Transferi u domaćem i inostranom fudbalu

Mislim da će Vanja pristati da igra za neku komšijsku zemju tipa Crna Gora Bosna, jer Srbija ima dosta talentovanih golmana i bez njega
Čak i Rockovu dajem prednost pre njega.

Plus je u svađi sa selektorom, a i po meni baš precenjen golman

No opet, tek mu je 20 godina, dosta je mlad i sutra može da eksplodira već
 
Rockov bolji od Vanje??? ma daj bre....Vanja je navodno odlicno branio u Poljskoj dok je bio na golu borili su se za titulu kad su ga prodali i stavili ga na klupu tad su i ispali iz trke...Imamo od klinaca pored Rajkovica naravno Manojlovica i Radunovica koji je opet prosledjen u Seriju B iz Atalante prosle godine je standardno branio Seriju B cak sam cito da ga Atalanta planira za prvog golmana...
 
DRm1DzsW4AEu7jk.jpg
 
Kutinjo u Barseloni za 160.000.000 evra!

Real mora da spremi odgovor na ovo Barsino divljanje ..

Kutinjo ce igrati u sredini a u napadu na leto dovode Grizmana ili Dibalu ..

Zato Real mora da napravi ozbiljnu rekonstrukciju ako zeli da uspostavi dominaciju u Spaniji i da nastavi ovaj suludi niz trofeja u LS ..

Sto se tice navale spominju se Azar , Ikardi i Aguero .. nece ih sigurno dovesti sve ali jednog ili dvojicu hoce sigurno ...

Modric vec ima 33 godine i oni verovatno projektuju Kovacica kao njegovog naslednika a ja mislim da bi im Sergej savrseno lego i njemu je san da igra u Realu

U svakom slucaju Real ce na leto da naravi ludilo to je sigurno pazite sta vam kazem ima za 3 igraca da iskesiraju tipa pola milijarde ... Zar mislite da ce Florentino da sedi skrstenih ruku posle izgubljene titule i da mirno gleda kako PSG i Barsa placaju neke sumanute cifre a da ih on ne nadmasi ipak je to Real ko ima vise trofeja , vecu reputaciju i vise para ..
 

Back
Top