TURBO SLANK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma jok,ja znam dosta njih koji su pili to i jos uvek piju.nisu skinulu ni gram,nema nista od toga,nego se smanji klopica i sto vise fizicke aktivnosti i polako se sve sredi,a od tableta nece sigurno.
 
p012.gif
p014.gif
p022.gif
 
neogeo:


samo ovo navedeno - TS je sra*e. Licno sam ga koristio nekoliko meseci. u pocetku sam se malo cuvao kolicine i vrste hrane i dobiJo lepu liniju, ali kasnije kad sam se malo "opustio" i pored TS-a sam dogurao jos desetak kila preko prethodne tezine :-(

jedino sto stvarno na neki nacin regulise probavu (omeksva i uravnotezuje stolicu), a to se moze postici (verovatno) i na neki drugi nacin.

sada da mi i dzabe dele te tabletici jok...
 
И ја сам користила ... ради по систему "издувавања" у смислу избацивања воде, па се због тога стиче утисак да се слаби ... иначе, не даје никакве резултате.
 
Zar nije ova tema već bila?

Mislim da izbalansirana dijeta uz dovoljan unos tečnosti i pojačanu fizičku aktivnost sami po sebi regulišu probavu, tako da bolje čuvajte pare za nešto što vam je zaista potrebno. Pilule za mršavljenje sadrže ove ili one supstance koje u najboljem slučaju nisu štetne ali nemaju nikakav spektakularan učinak na procese u organizmu. Da imaju, ne bi gojaznost bila jedan od vodećih problema u svetu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top