Glavobolje...
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Glavobolje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Glavobolje...

U poslednje vreme mi se javljaju "cudne glavobolje": periodicno, nekoliko dana za redom mi se desava da me glava iznenada zaboli ali samo na 30-60 sekundi, znaci jako kratko, ali je bol neopisivo jak. Kao da je neko uljucio pa iskljucio prekidac. Pre i posle toga -nista- nema glavobolje. Imam 36 godina, a pritisak mi, koliko znam, varira od normalnog (120/80) do malo nizeg (110/65). Nikakve lekove ne uzimam. Nemam nekih posebnih kardiovaskularnih problema, osim sto mi je pre 4-5 godina odstranjen tromb iz noge. Ima li razloga za brigu?

Obećava Zli Inkvizitor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Glavobolje...

Znate, ne želim da Vas plašim, ali bih savetovao da odete tamo gde treba da Vam se pregleda glava. Stvar je takva da Vam se ovde teško može pomoći. Dakle, pravac kod čika doce na skeniranje!

Zainteresovan član Limette (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Meni se to jedno vreme stalno desavalo, ja rekla mojima a oni su me pravili ludom. Snimila sam glavu na sve moguce nacine, radila kompletnu biohemiju i sve je ok. Onda sam otisla kod zubara i on mi je rekao da me glava tako boli najverovatnije zbog zuba jer se bol sa gornjih zuba(korena) prenosi na glavu, popravila sam zub i sad je sve ok. Mozda je i prehlada ili upala uha. Usvakom slucaju idite do lekara.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Mnogo stvari moze dati bol u glavi...s druge strane glava je sirok pojam, gde, u kome predelu...u svakom slucaju kompletan pregled je potreban ,pocevsi od lekara opste medicine pa dalje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Pa, zaboli cela glava-kao da se nesto "razlije" po mozgu i bukvalno se uhvatis za glavu, neopisivo jak ali kratkotrajan bol...

Slične teme

1. Kineski lek protivu glavobolje
    Autor Betty u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.05.2012., 05:03
  2. Glavobolje- bioenergeticar
    Autor godzi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.11.2005., 09:33
  3. za Dr. (glavobolje...)
    Autor Ra_2 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3