Local Area Connection-A network cable is unplugged !!!!!

То би значило да кабал није на "свом месту", тј. провери да ли је до краја уметнут. Мени то исто јавља када тај кабл пребацим са свог рачунара на лаптоп због потребе повезивања на Интернет. Ипак боље сачекај да ти се јави неко много стручнији од мене.
 
Pa zato sto pre svega treba da vidi o kojoj se to konekciji radi.
Kod mene na primer postoji ikonica koja je "disabled" ali to je integrisana network kartica, jer koristim dodatnu umesto ove. Zavisno od ploce, moze mu se pojaviti i dodatna "1394" konekcija itd, itd.
Zato sam i pitao - zasto tek tako "disable", neka proveri sta mu je to a ne tek tako "naslepo"
 
Кулиража:
Ljudi, mislim da bi prvo trebalo da se razjasni (kao sto codemaker rece) o kakvom je kablu rec i o kakvoj konekciji.
Da li imas problem sa kablovskim internetom ili ti je to ono cudo sto se javlja od integrisane mrezne karte?

Pa da razjasnimo onda...

Kablovska konekcija je sacinjena od dve vrste konekcije.
1: Konekcija preko interneta putem modema preko kucista sa usb kablom
2: Konekcija preko interneta putem modema preko kucista sa utp kablom i r45 konektorom.

Pravo pitanje za njegov odgovor bi bilo, preko cega si povezan na internet, koliko lan kartica imas na racunaru, i da li je problem uopste vezan za internet ili ti pak mrezu?
 

Back
Top