Radikali, autobus, Hag...

sw-darthBEN:
Da inace u Srbiji je strava netreba nam nista ..
Oni iz Holandije inace jedva cekaju da nas provociraju ,nemaju druga posla ...e mi smo kao sovjeti pod nekom vrstom gvozdene zavese ,mladi ne idu napolje, ne vide nista i onda moze Chavoski da im puni glavu glupostima ... mene ovo deprimira zesce!
Mi u NS smo od Svedske dobili isto jedan (1) autobus ,pa jel je i to provokacija, a dobili smo i od Italije par komada .... u svakom slucaju tvoje garancije o prvom slucaju su pogresne. Strasno koliko provokatora ima na svetu ovom. Koliko nas svi mrze, a mi ih sve volimo. :)

dobili ste od Svedske autobus. od Svedske. vlade, neke humanitarne organizacije, nekog grada? od koga konkretno?
posto grad hag i holandija kao donator nisu isto, slozices se. kad srbinu kazes evo ti od haga i evo ti od holandije ili evo ti od zika&sin humanitarnog drustva to su sve malo razlicite stvari.
misli kako hoces, ali ako je ovo za 1 bus iz haga istina, onda je to naprosto izazivanje 'buzz-a', da se vidi kako neke stvari idu, jer naravno da ce radikali dici buku... TAJ KO JE TO ORGANIZOVAO ZNA STA JE HAG ZA SREDNJESTATISTICKOG SRBINA - I ZNA STA JE 1 AUTOBUS, ISTO TAKO.
a zasto nas mrze? ko kaze da nas mrze? rade svoj posao, to je sve.
 
Ceo normalni svet brka po rodovnicima da nađe Monarha , samo Srbinu on smeta , a tu je među nama.

Najbolji princ u Evropi

PETAR III KARAĐORĐEVIĆ, i ako Bog da K R A LJ S R B I J E........


ZA KRALJA I OTADŽBINU , SLOBODA ILI NEOKOMUNIZAM RADIKALNI !!!
 
JABUCHILO:
dobili ste od Svedske autobus. od Svedske. vlade, neke humanitarne organizacije, nekog grada? od koga konkretno?
posto grad hag i holandija kao donator nisu isto, slozices se. kad srbinu kazes evo ti od haga i evo ti od holandije ili evo ti od zika&sin humanitarnog drustva to su sve malo razlicite stvari.
misli kako hoces, ali ako je ovo za 1 bus iz haga istina, onda je to naprosto izazivanje 'buzz-a', da se vidi kako neke stvari idu, jer naravno da ce radikali dici buku... TAJ KO JE TO ORGANIZOVAO ZNA STA JE HAG ZA SREDNJESTATISTICKOG SRBINA - I ZNA STA JE 1 AUTOBUS, ISTO TAKO.
a zasto nas mrze? ko kaze da nas mrze? rade svoj posao, to je sve.
Računali su na kratku pamet radikala znači... Lukavo...
 
jomini:
Računali su na kratku pamet radikala znači... Lukavo...

Поштовани господине "jomini",

Открите нам једну малу тајну и реците нам због чега мрзите СРПСКЕ РАДИКАЛЕ ? Је ли то само због тога што су СРПСКИ, што су НАЈВЕЋИ, што су најомиљенији код СРПКИЊА и СРБА у светој земљи СРБИЈИ, што су против издајника, мафијаша, злотвора и других "демократа", или се некоме својом мржњом једноставно додворавате. Хоћете ли, већ после првих следећих избора тутнути "КРСТА НАСЕ И ПРАСЕ ПРЕДАСЕ" како бисте тада почели да мрзите оне које сада мрзе СРБИ и СРПКИЊЕ ? СРПСКИ РАДИКАЛИ СУ ЈЕДИНИ СПАС ЗА СРБЕ И СРБИЈУ ЗНАЈУ СРБИ У СРБИЈИ !
 
Krstan:
Поштовани господине "jomini",

Открите нам једну малу тајну и реците нам због чега мрзите СРПСКЕ РАДИКАЛЕ ? Је ли то само због тога што су СРПСКИ, што су НАЈВЕЋИ, што су најомиљенији код СРПКИЊА и СРБА у светој земљи СРБИЈИ, што су против издајника, мафијаша, злотвора и других "демократа", или се некоме својом мржњом једноставно додворавате. Хоћете ли, већ после првих следећих избора тутнути "КРСТА НАСЕ И ПРАСЕ ПРЕДАСЕ" како бисте тада почели да мрзите оне које сада мрзе СРБИ и СРПКИЊЕ ? СРПСКИ РАДИКАЛИ СУ ЈЕДИНИ СПАС ЗА СРБЕ И СРБИЈУ ЗНАЈУ СРБИ У СРБИЈИ !
Ne mrzim ih, samo ih ''ne volem''. Paranoični, svadljivi, lupetaju gluposti i računaju na muku i nevolju sirotinje koja nema dovoljno informacija da bi imala svoje mišljenje, te pričaju ono što prost narod voli da čuje. Teraju inat celom svetu, kontriraju, kradu i sramote Srbiju. Zato.
 
prof.Okultis:
Ceo normalni svet brka po rodovnicima da nađe Monarha , samo Srbinu on smeta , a tu je među nama.

Najbolji princ u Evropi

PETAR III KARAĐORĐEVIĆ, i ako Bog da K R A LJ S R B I J E........


ZA KRALJA I OTADŽBINU , SLOBODA ILI NEOKOMUNIZAM RADIKALNI !!!

36_20_1.gif


N E V E R U J E M !!!!
 
Arhangel NS:
'ебо те, Врано да ти објасним нешто...Шта се примаш на Крстана и екипу...Једино се ти примаш, капираш?

ma chekam smeshnan odgovor pa da spavam :)

interesuje me kako ce da ide protiv shesheljeve izjave kad ga vec stavlja u zajednicu svetaca, zajedno sa tomom...
 
sw-darthBEN:
jooooj bre !! hehehehe stani malo Venecuela kao extremno siromasna juzno-americka drzava pomaze americku sirotinju ,pa odakle ti ti tripovi .

Види се да не пратиш ни нашу ни страну штампу. Венецуелански председник је упутио помоћ у нафти поплављенима на Флориди и још некој сиротињи у САД, јер их америчка влада игнорише. За вас амерофиле сиротиња у САД не постоји! Само богатсво и холивудски сјај видите! Чавез зна шта је сиромаштво, јер је социјалистички лидер и послао је помоћ. Венецуела је четврти извозник нафте у свету! То је разгоропадило Буша и Кондолизу, а видим и вас, њихове симпатизере. По вама: СМРТ СИРОТИЊИ! Богови света су БУШ И СОРОШ!
 
eremita:
Да вас нешто питам:

да ли цео свет поистовећује Србе и цео Српски народ са појединцима који су учинили неке злочине??? Одговор је: ДА! Да ли нама као народу због тих појединаца товаре свашта на леђа па чак и геноцид? Одговор је: ДА !

Па ето, ја не само Хаг и Шевенинген, већ целу њихову смрдљиву државу ПОИСТОВЕЋУЈЕМ СА НАЈОДВРАТНИЈИМ ПОЛИТИЧКИМ СУЂЕЊЕМ И НЕВИЂЕНИМ ИНКВИЗИЦИЈСКИМ ЛАЖИМА ПРИКАЧЕНИМ МОМЕ НАРОДУ! И зато мислим да им тај смрдљиви аутобус треба ЗАПАЛИТИ ! Ето. 8-)

Зашто Запад називати целим светом? Промисли да ли је то баш тако. И шта ми треба да урадимо? Да се поспемо пепелом по глави, скинемо гаће и скрушено се покајемо? Не! БОРБА СВОМ ЦИВИЛИЗАЦИЈСКИМ СРЕДСТВИМА против Буша, Блера, Сороша... Погледај Северну Кореју! Гладни, али достојанствени! Ја МИлошевићу замерам што је потписао резолуцију 1244. Требало је ићи до краја, као наши преци у ратовома до сада. За такав дефетизам следи метак у чело!
 
jomini:
Poklon autobus.... Da... Dobro... Provokacija, a? I baš u Pirot, a?
Sve u svemu, treba razgraničiti i shvatiti da je Hag naseljeno mesto u jednoj državi u Evropi i da ga ne treba poistovećivati sa tužilaštvom iz Ševeningena. Mene bi bilo sramota da tako nešto kažem naglas u društvu... A ne na TV. Ali ipak sam to ja, ko mi je kriv...
Neki dan uvežen šleper Hajnekena... Samo čekam da radikali primene isti šablon. Ako stvarno misle to što misle, zašto praviti razliku između Haga i Holandije, ipak je državna (holandska) uprava iznad gradske (haške).
Ili grešim?


Verovatno Hajneken nije stig'o do Pirot!
Ne mogu da verujem šta su u stanju da rade opštinski o(d)bori pojedinih stranaka da bi skrenuli pažnju na sebe...

Što li Japanci ne pokloniše tamo autobus?
Oni pošalju čoveka da svaki dan proveri šta je sa poklonom!
Zato su oni žuti autobusi u Beogradu najčistiji!

Inače, dok mi mrsimo o poklonu neko ipak taj poklon koristi za zaradu.
Iako ga ništa nije koštalo.
Čist profit al' ua mrski neprijatelj!

Ovako završilo u Pirot...
Voziće se paprike jer je od neprijatelj kog grize savest za ono što su nam uradeli...
 
paola:
Види се да не пратиш ни нашу ни страну штампу. Венецуелански председник је упутио помоћ у нафти поплављенима на Флориди и још некој сиротињи у САД, јер их америчка влада игнорише. За вас амерофиле сиротиња у САД не постоји! Само богатсво и холивудски сјај видите! Чавез зна шта је сиромаштво, јер је социјалистички лидер и послао је помоћ. Венецуела је четврти извозник нафте у свету! То је разгоропадило Буша и Кондолизу, а видим и вас, њихове симпатизере. По вама: СМРТ СИРОТИЊИ! Богови света су БУШ И СОРОШ!
A za vas ruso-kinezofile postoji samo rat i siromastvo ...
Nego pre bi to bila provokacija ,nego ovo sa busom ,sta ti mislis ??
sigurno ne citam te dezinformacije iz lista "Velika Srbija " i slicnih novina pa naravno pisu da se tebi svidja hehehe :lol:
 
sw-darthBEN:
A za vas ruso-kinezofile postoji samo rat i siromastvo ...
Nego pre bi to bila provokacija ,nego ovo sa busom ,sta ti mislis ??
sigurno ne citam te dezinformacije iz lista "Velika Srbija " i slicnih novina pa naravno pisu da se tebi svidja hehehe :lol:

Да, да, сироти Руси, Кинези и Индијци! Руја мало заврне гас, Европа цвили, Кинез каже Америма: даље прсте од Тајвана, каубоји умукну, али нападну неког слабијег, Индусима оде Буш на ноге да их моли да мање сарађују са Ираном... Благо Америма, Блеру и Дојчерима, а тешки Руји, Кинезима и Индусима.. Ко води ратове последњих 60 година ЗНА СЕ!
 
paola:
Да, да, сироти Руси, Кинези и Индијци! Руја мало заврне гас, Европа цвили, Кинез каже Америма: даље прсте од Тајвана, каубоји умукну, али нападну неког слабијег, Индусима оде Буш на ноге да их моли да мање сарађују са Ираном... Благо Америма, Блеру и Дојчерима, а тешки Руји, Кинезима и Индусима.. Ко води ратове последњих 60 година ЗНА СЕ!

ISTO TAKO ZNA SE KO SU GOLOGUZANI
 
jomini:
Grad Hag, dakle UPRAVA GRADA, a ne tužilaštvo iz Ševeningena nit' Karla del Ponte, je dodelio kao donaciju Pirotu jedan autobus. Javio se ko? Naravno, paranoični i dokoni radikali. Oni zahtevaju da se autobus vrati jer je to, naravno, provokacija i uvreda. Upljuvao se tamo neki čikica valjda iz firme koja je dobila bus, nisam siguran, da im objasni ono s početka posta, ali ne, nema šanse da ovi shvate priču. U'vatili se k'o pijan plota. Sad mene zanima: da li vi koji mislite kao navedeni radikali, stvarno mislite da je to normalno rezonovanje?

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=02&dd=27&nav_id=189934
Si siguran da su svi bili radikali?
Pa jos paranocni i dokoni :confused:
Znas sta, ti si svoje opredeljenje protiv Radikala izneo u vise mahova.
Prosto me cudi da trpis ovde i nas koji smo radikali, uslovno receno,(nisam clan, tek odskora simpatizer)!
Spadoh li ja to s konja na magraca :confused:
 

Back
Top