Problem sa prikazom slike na TV

kosmos

Početnik
Poruka
8
Povezao sam racunar sa videom jer imam stari televizor a on nema kompozitni audio i video konektor,imam program tvtool,i kada sam sve uradio slike nije bilo na televizoru.Onda sam povezao komp sa televizorom u drugoj sobi koji ima audio i video konektore i imao sam sliku.Moram da kazem da imam veoma stare drajvere za graficku a ona je ge force2 mx400.U display properties uopste nemam karticu za podesavanje graficke,ali sa obzirom da ima slike na drugom tv ne znam sta je uzrok.Takodje kada povezem komp sa videom i sve ukljucim ima struje(ne velike) kada se dodirne kabl od kablovske televizije i konektora antena in na videu gde stoji pomenuti kabl.Da li je to normalno?Kabl kojim povezujem komp sa videom je cinc i dugacak pet metara.Tv out na grafickoj je s-video.
 
Sigurno da ne razumem,nisi naglasio da nemas SKARD prikljucak na video rekorderu sto je malo cudno jer taj prikljucak nisu imali samo stari plejeri,ovo ti kazem zato sto sam probao kod sebe i preko videa dobio sliku na TV-u bez problema.
Medjutim i stari plejeri su umesto SKARD prikljucka imali ulaz ali za BNC kabal sa konektorom a sa druge strane kabla obican cinc.
A tebe mogu jos da posavetujem da iskljucis koaksialni kabal od kablovske iz videa dok pokusavas da nadjes sliku....
 

Back
Top