Danasnja sramna emisija Insajder na B92 pokazala velicinu Srpskog Junaka Ratka Mladic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Al Pacino

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
163
Iako je ona bedna i cemerna voditeljka pokusala da na sve nacine navede ratkovu porodicu da ga oda ili ocrni,oni su ostali pravi i ponositi Srbi,ponoseci se Ratkom i porucujuci mu "Bolje Rob Nego Grob",tj. da ukoliko dodje do takve situacije on ne sme pristati na predaju zlocinackom takozvanom "Tribunalu Pravde u Hagu"


Njegovi odlucni,hrabri rodjaci su mu porucili da u duhu junackog vojvode Stevana Sindjelica oduzme sebi zivot kako bi sacuvao cast,obraz i dostojanstvo sebe i celog srpskog naroda...


I kao sto jedna od najpopularnijih pesama po Beogradu kaze ovih dana:

"MISLILI SU DA ZA VREME KRATKO,
PREDACE SE SLAVNI SRBIN RATKO,
AL BRANICEMO BRACU RATKA I RADOVANA
SVE DO SMRTI I SUDNJEGA DANA"



ili kad smo vec kod narodnih pesama,jos jednu,malo veseliju i svakako mnogo poznatiju,ja verujem i sirom Srbije:

"MLAD BALIJA TRCI POLJEM
JA GA STIZEM PA GA KOLJEM
A KEVU MU SE PRED DZAMIJOM KLELA
DA JE SAMO SRBINA VOLELA"


ima ih jos mnogo,sto samo dokazuje da su Srspki Junaci Ratko i Radovan NEUHVATLJIVI ZLOCINACKIM I IZDAJNICKIM SNAGAMA
 
DellBoy-011:
A jel on, osim što je Srbin i pravoslavac?
Kako srpska pravoslavna crkva gleda na samoubice?
Hoće mu biti sveštenika na sahrani?
I hoćeš li ti biti srećan ako se on ubije?
Hoćete li napraviti neko veselje tim povodom, peći vola?
Mnogo srpski heroji su se vec u bezizlaznim situacijama odlucili na taj herojski potez:Vojvoda Stevan SIndjelic,Djeneral Milan Nedic,Ministar Nikola Konjevic itd.

kao i mnoge svetske velicine,poput:Marka Antonija,Edvina Romela i mnogih drugih poznatih generala
 
DellBoy-011:
ma ne pitam te za za svetske veličine, šta se praviš lud.
Lepo te pitam hoćete slaviti, pevati, peći vola, napiti se, povraćati........
Koji Romel? Nacista?
Romel nikada nije bio clan Nacisticke Partije,a mislim na onog Romela koji je osvojio pola evrope i afrike....


U svakom slucaju,ako ne cenis vojvodu Sindjelica i Generala Nedica,onda.....
 
Al Pacino:
Mnogo srpski heroji su se vec u bezizlaznim situacijama odlucili na taj herojski potez:Vojvoda Stevan SIndjelic,Djeneral Milan Nedic,Ministar Nikola Konjevic itd.

kao i mnoge svetske velicine,poput:Marka Antonija,Edvina Romela i mnogih drugih poznatih generala

Прекините више са навијањем... свакако да НЕ ТРЕБА да се преда. Иначе, имам информацију да је Ратко Младић веома, веома тешко болестан... и стварно доста!
 
eremita:
Прекините више са навијањем... свакако да НЕ ТРЕБА да се преда. Иначе, имам информацију да је Ратко Младић веома, веома тешко болестан... и стварно доста!
ja imam proverenu informaciju iz pouzdanog izvora da je General Ratko Mladic u odlicnom zdravstvenom stanju i da se cak bavi ucestalo fizickim aktivnostima.U svakom slucaju,nikada ga nece uhvatiti zivog
 
DellBoy-011:
ma ne pitam te za za svetske veličine, šta se praviš lud.
Lepo te pitam hoćete slaviti, pevati, peći vola, napiti se, povraćati........
Koji Romel? Nacista?

bratanche... izvini, al nisi u pravu. jedan od najvecih stratega svih vremena, Edvin Romel zvani Pustinjska Lisica nije bio chlan partije. nikad. 100% vojnik, profesionalac. chak je uchastvovo u zaveri protiv hitlera koju su amerikanci osujetili...
 
Al Pacino:
Iako je ona bedna i cemerna voditeljka pokusala da na sve nacine navede ratkovu porodicu da ga oda ili ocrni,oni su ostali pravi i ponositi Srbi,ponoseci se Ratkom i porucujuci mu "Bolje Rob Nego Grob",tj. da ukoliko dodje do takve situacije on ne sme pristati na predaju zlocinackom takozvanom "Tribunalu Pravde u Hagu"


Njegovi odlucni,hrabri rodjaci su mu porucili da u duhu junackog vojvode Stevana Sindjelica oduzme sebi zivot kako bi sacuvao cast,obraz i dostojanstvo sebe i celog srpskog naroda...


...Vi gospodine stvarno cenita da ovim tlapnjama branite lik i delo gospodina Generala... :roll:
 
DellBoy-011:
Hitlerov general.
Šta je bio? Monah?:roll:
sorry al ne slazem se s tobom.
nije bio nacista.
nije bio rasista.
bio je poznat da ne ubija civile i protivnichke oficire "poduchava strategiju" kad ih zarobi i pozove na vecheru :)

radio je svoj poso, profesionalno. nije bio zlikovac kao gering il gebels, il ono ludo bolesno govedo dr mengele. to su bolesni umovi.
al u nemachkoj vojsci je bio i deo koji se nije slagao sa idejom o superiornoj rasi, al je bio tu. uglavno stara aristokratija.

ti sad veruj ako ocesh...
 
crow:
sorry al ne slazem se s tobom.
nije bio nacista.
nije bio rasista.
bio je poznat da ne ubija civile i protivnichke oficire "poduchava strategiju" kad ih zarobi i pozove na vecheru :)

radio je svoj poso, profesionalno. nije bio zlikovac kao gering il gebels, il ono ludo bolesno govedo dr mengele. to su bolesni umovi.
al u nemachkoj vojsci je bio i deo koji se nije slagao sa idejom o superiornoj rasi, al je bio tu. uglavno stara aristokratija.

ti sad veruj ako ocesh...

Drugim rečima: divan jedan gospodin general:roll:
A borio se za Hitlerovu ideju, mislim da je to stvarno neodbranjivo, ali eto, uvažavam i tvoje mišljenje.
 
Al Pacino:
ja imam proverenu informaciju iz pouzdanog izvora da je General Ratko Mladic u odlicnom zdravstvenom stanju i da se cak bavi ucestalo fizickim aktivnostima.U svakom slucaju,nikada ga nece uhvatiti zivog

Па извини али КРЕТЕНЧИНО ЈЕДНА... на овом форуму значајан број учесника такође мисли да генерал Младић НЕ ТРЕБА да се преда... али када Ти то почнеш да објашњаваш, и да балавиш пароле на нивоу скојеваца... онда заиста све оде у п...ершун... :evil:
 
eremita:
Па извини али КРЕТЕНЧИНО ЈЕДНА... на овом форуму значајан број учесника такође мисли да генерал Младић НЕ ТРЕБА да се преда... али када Ти то почнеш да објашњаваш, и да балавиш пароле на нивоу скојеваца... онда заиста све оде у п...ершун... :evil:
Smiri se malo siptarcino,nemoj da si primitivan i nekulturan......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top