likovno...grrrr...helpic...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_lea_

Početnik
Poruka
31
joj ljudi help me...imam da crtam za likovno nesto na temu "realni oblici u ne realnom prostoru"...ja nemam pojma sta bi mogla da crtam...rad je za sutra...dajte mi neku idejicu... :p ...ajde bas ste vi fini :))
pozzic...i hvala...unapred :roll:
 
Likovno...moj omiljeni predmet..........nacrtaj dugine boje na celom papiru a u sredini crnom nacrtaj krug....Krug ce biti zivot,tacka iz koje je nastao svet,a dugine boje nek budu tvoj pogled gledanja na zivot (veseo i optimisticki).....Ovo sam ti objasnila ( ako ti se svidi moja ideja) da ako te pita sta to predstavlja znas sta da kazes.............
 
kad sam procitala sta si napisala, odmah sam se setila Alise u zemlji cuda - crtani film
znas ono kad ona pada u taj neki ''svet''... e pa...ja bih uradila sa puno manje vise pravih geometrijskih figura koje predstavljaju nesto sa iskrivljene pozadine...ne znam da li me razumes...
 
uradi neko dete sa puno trouglova u rukama i to...a iza uradi pozadinu kao milion mutnih kruznica...u duginim bojama...i to dete kako se ivicama svog tela polako stapa u to... i nek ima izgubljeni izraz lica a ne neki bolesni kez! eh...trebalo je da idem na akademiju...
dosta kuknjave, bre! ja idem sad da ucim teoriju iz istog!
 
Senka_91:
Likovno...moj omiljeni predmet..........nacrtaj dugine boje na celom papiru a u sredini crnom nacrtaj krug....Krug ce biti zivot,tacka iz koje je nastao svet,a dugine boje nek budu tvoj pogled gledanja na zivot (veseo i optimisticki).....Ovo sam ti objasnila ( ako ti se svidi moja ideja) da ako te pita sta to predstavlja znas sta da kazes.............
divna ideja..... :)
moze eto to
 
_lea_:
joj ljudi help me...imam da crtam za likovno nesto na temu "realni oblici u ne realnom prostoru"...ja nemam pojma sta bi mogla da crtam...rad je za sutra...dajte mi neku idejicu... :p ...ajde bas ste vi fini :))
pozzic...i hvala...unapred :roll:

potrazhi slike na netu od salvadora dalija.
nadrealizam smeshta realne stvari u nerealan prostor i situacije.
shivacja mashina na operacionom stolu.
smisli neshto paradoksalno, igraj se malo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top