Vas rekord u broju orgazama?:)

Moj odgovor na pitanje koje si postavio je - ne znam... Ali, zaista ne znam...
Kakvo je stanje posljednjih godina, sretna sam ako dozivim i jedan... To uglavnom nije do muskaraca, nego do mene, jer mi se jako rijetko desava da me neki muskarac istinski seksualno privuce...
 
Nekako bas i ne verujem tvojoj devojci,mozda te toiko voli da je u stanju i da slaze ne bi li te usrecila! Slazem se sa gazdaricom ,srecna sam i kad jedan upecam---praznik!Ali ne dam se jos,mislim jos nisam pocela da mislim da postajem frigidna!
 
Vidis, to je vec neka druga tema... Koliko sam vidjela ti si mlad, a tvoje partnerke, pretpostavljam, vecinom jos i mladje...
Djevojke se cesto na pocetku svog seksualnog zivota stide da ih muskarac tako intimno dodiruje... Osjecaju se "ogoljeno" pred njegovim pogledom, a nerijetko se stide i da pokazu da na taj nacin uzivaju... S vremenom, vecina se oslobodi stida... Cak stavise, i same trazi da im muskarac pruzi oralni seks...
Kako bilo, kada je u pitanju njihovo oslobadjanje od stida, muskrac treba da bude njezan i strpljiv...
Ili da ih smota na brzinu i pocne da lize prije nego sto se one snadju, kao sto se meni prvi put desilo...:)
 

Back
Top