Govor tela ..zna li ga neko ??

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135
Po govoru tela mozemo zakljuciti koliko smo privlacni devojci, naravno ovo sve pisem misleci na trenuto upoznavanje ,ne za neku vezu. Svako moze da prepozna osmeh koji govori svidjas mi se ,ali u flertu ima tu jos mnogo stvari koje mogu da se uoce, a mi ih neuocavamo .Npr,. njene usne ,kako se smeje da li gricka usnu .Sigurno svako od nas ima neke svoje osecaje u prepoznavanju govora tela ,pa bi rado da razmenimo iskustva tj.znanja ;)

Znaci treba da pratimo znakove koje dobijamo od devojaka ,i sigurno necemo biti ispaljeni ,jer unapred znamo da smo favoriti 8-) ! sve za muski :evil:

Voleo bih pomoc od devojaka jel one najbolje poznaju sebe :)

Svakako i kad zapocnete razgovor i vidite da imate debele sanse, sto vam govor tela nebi pomogao u progresu ,sta kazu ruke ,kosa , osmeh itd... o doticnoj
 
етотако:
procitaj knjigu, nemoj da smaras

mislim... jel ja sada treba da ti prepricavam
za DZ??

Kako bi reko! leba ti ,kakvu knjigu ?
Da nije mozda onaj domaci fenomen www.zavodjenje.. nebi ga ni stavljao kao link
da nisi ti jedan od tih sto su napisali toooo ....joj bas se iznerviram
Jos gari trazi 20 e kao on se namucio to da napise ...pa da nemoramo svi da se mucimo i prolazimo kroz sve te situacije bez potrebe...
A prepisao je j***** forum sa http://www.fastseduction.com/guide/ (od reci do reci)
sramota!!! tako u srbiji se zaradjuju pare ...prevare i obmane ...pfff 20 e

Inace mislio sam na nasa iskustva i osecaje u prepoznavanju...... ;) ne neka iz prirucnika
Inace svi se sprdate ! dajte ljudi malo ozbiljno..
 
Dezmond Moris - sve tri knjige nađi i iščitaj, to je to. ( tj. Osim Goli majmun, to nema veze sa bihejviorizmom). Objavilo ga neko sporedno izdavačko preduzeće, ne mogu da se setim, imap to po svim sajmovima i knjižarama, budzašto (5 do 10 €)
 
sw-darthBEN:
Kako bi reko! leba ti ,kakvu knjigu ?
Da nije mozda onaj domaci fenomen www.zavodjenje.. nebi ga ni stavljao kao link
da nisi ti jedan od tih sto su napisali toooo ....joj bas se iznerviram
Jos gari trazi 20 e kao on se namucio to da napise ...pa da nemoramo svi da se mucimo i prolazimo kroz sve te situacije bez potrebe...
A prepisao je j***** forum sa http://www.fastseduction.com/guide/ (od reci do reci)
sramota!!! tako u srbiji se zaradjuju pare ...prevare i obmane ...pfff 20 e

Inace mislio sam na nasa iskustva i osecaje u prepoznavanju...... ;) ne neka iz prirucnika
Inace svi se sprdate ! dajte ljudi malo ozbiljno..
ne... gari, ne mislim na tu smejuriju :lol:
ali hvala za link za fastseduction.com
pogledala sam forum i dosta se smejala :lol:
 
ok govor tela...sad kao svaki pokret neshto tumachi...svaki pogled znachi itd...to je nishta drugo do sraaanje...teshko sranje in fact...ok svako mozhe da protumachi neki pogled al neke sitnice koje navodno puno znache...to ne mozhesh da primetish...osim ako nisi skoncentrisan na to...e sad...sedish ti sa nekim...recimo s devojkom il s dve devojke i tipom...nemogutje je primetiti svaq gestiqlaciju i svaki yebeni detalj na svakom licu...ok recimo da ti je jedna cilj pa ne gleadash sve...el mislish da ne bi postalo ochigledno da si se fixirao?...i shta ona tje da pomisli "jao svidjam mu se samo mene gleda" otje al ako je shuplja...mislim postoji velka razlika izmedju gledati nekog ko ti se svidja i obratjati pazhnju na to kojim prstima hvata chashu te promatrati svaki miofacijalni mishitj(ako se tako zovu)...mislim da bi ubrzo sagovorniq/cima postalo ochigledno da si zabagreo i osetjali bi se nelagodno...chim se osetjash nelagodno ponashash se drugachije...itd...mislim ok da si sherlok pa kao dedukcija i te fore...al ovako prosechni kakvi jesmo...il nismo...ne mozhemo govoriti o nekim recimo milimetarskim treptajima i davati im ne znam kaq smisao il znachenje...zayebi te fore za to morash mnogo da trenirash a uvek je bolje biti neutreniran...kad bi znao sve o nekome prilikom prvog susreta to bi bio smor?...meni bi...mislim do yaya je to kao upoznavati pa kao "jaaao ti ovo radish ovako a ja onako il smo slichni u ovome a onome za ovome"...vremenom sve te sitne znake prihvatish i ne morash da se foqsirash da bi primetio...valjda...mada posle sve to dosadi i samo bi da pijesh po kafanama i jedesh pechenje al to je neka druga pricha
 
antune. govor tela se NE odnosi na "milimetarske treptaje" NITI možeš od prvog sekunda "znati sve o nekome". On služi da pomoću gestova otkrijemo kakav siognal šalje podsvest našeg sagovornika.
Obićčan primer: ako recimo dođeš do svog, tog momenta ok raspoloženog đšefa i nagovestip mu da bi razgovarao o povišici ili unaprešenju - ako preksrti ruke na grudima, znači da od toga nema ništa te te spašava nepotrebnog suvišnog ubeđivanja. Ako se, recimo, nagne ka tebi imaš prolaz - dalje je sve na tvom umeću pregovaranja. Ovo ej onako, baš običan primer, a u knjigama D. Morisa imaš MNOOGO više od dešifrovanja gestoiva - celu jednu teoriju o njima, počev s nastankom čoveka i raslojavanju razl . i istih gestova među narodima sveta. To što jedan mali deo opisanih akcija može da posluži da budeš Šerlok to je zato što, jednostavno, možeš da primeniš nešto odf tih informacija ali daleko bilo da je to priručnik za upoznavanje na prvi pogled ;) TO NE POSTOJI.
 
:D
AntunTun:
ok govor tela...sad kao svaki pokret neshto tumachi...svaki pogled znachi itd...to je nishta drugo do sraaanje...teshko sranje in fact...ok svako mozhe da protumachi neki pogled al neke sitnice koje navodno puno znache...to ne mozhesh da primetish...osim ako nisi skoncentrisan na to...e sad...sedish ti sa nekim...recimo s devojkom il s dve devojke i tipom...nemogutje je primetiti svaq gestiqlaciju i svaki yebeni detalj na svakom licu...ok recimo da ti je jedna cilj pa ne gleadash sve...el mislish da ne bi postalo ochigledno da si se fixirao?...i shta ona tje da pomisli "jao svidjam mu se samo mene gleda" otje al ako je shuplja...mislim postoji velka razlika izmedju gledati nekog ko ti se svidja i obratjati pazhnju na to kojim prstima hvata chashu te promatrati svaki miofacijalni mishitj(ako se tako zovu)...mislim da bi ubrzo sagovorniq/cima postalo ochigledno da si zabagreo i osetjali bi se nelagodno...chim se osetjash nelagodno ponashash se drugachije...itd...mislim ok da si sherlok pa kao dedukcija i te fore...al ovako prosechni kakvi jesmo...il nismo...ne mozhemo govoriti o nekim recimo milimetarskim treptajima i davati im ne znam kaq smisao il znachenje...zayebi te fore za to morash mnogo da trenirash a uvek je bolje biti neutreniran...kad bi znao sve o nekome prilikom prvog susreta to bi bio smor?...meni bi...mislim do yaya je to kao upoznavati pa kao "jaaao ti ovo radish ovako a ja onako il smo slichni u ovome a onome za ovome"...vremenom sve te sitne znake prihvatish i ne morash da se foqsirash da bi primetio...valjda...mada posle sve to dosadi i samo bi da pijesh po kafanama i jedesh pechenje al to je neka druga pricha

Cenim to sto imas najduzi odgovor na ovoj temi ,i to sto pises ima istine ,ali mi smo tu da se slozimo ili ne slozimo ... ili delimicno slozimo kao na primer ja. Sa tumacenjem pokreta tela nikako neces znati sve o doticnoj osobi ,znaces da li te zeli ili ne , i nista vise ti nije potrebno sto se tice samopouzdanja, posle i treba da bude sve spontano .. Tvoj primer sa dve devojke i tipom je nerealan ,ne treba da se fokusiras u nikoga samo da propratis mozda kako te posmatra jedna od tih dve...itd... ,mada nisam ni mislio na neku varijantu kad se sa nekim vec poznajes .Recimo primer kad treba prvi put da pridjes nekoj devojci, a neces da ispadnes moron koji je pijan ko dupe pa samo zato ima hrabrosti i samopouzdanja (svakako mislim da treba popiti malo :smile: ) ,mislim nagledao sam se svega ,pogotovo popizdim kad neki pijani majmun vuce za rukav ribu iako ona skoro da vristi i nece da ga vidi on neodustaje ,dok ga na kraju neko neuspava :lol: *uspava pesnicom*. Bolje je imati nekog znanja i samopouzdanja ,pre mislim da treba biti utreniran nego neutreniran..
 

Back
Top