Najvulgarniji vic!!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Najvulgarniji vic!!!

Podrazumevano Najvulgarniji vic!!!

Imamo vec najsmesniji vic, najgluplji vic, znaci vreme je za jos najvulgarniji

Krenula crvenkapa kod bake, i mama joj deli savete: Pazi sine kako ides kroz sumu, nemoj vrane mozak da ti popiju! I tako krene crvenkapa na put, i na jednoj cistini ugleda jato vrana. Pogleda unaokolo, i vidi suplje stablo, brzo potrci i ubaci glavu unutra. Tuda prolazio sumar, pa vidi devojka se natrtila, pridje joj od pozadi i **** je ... Uto ce crvenkapa: Kljucajte, kljucajte, ali mozak mi necete popiti! :-D

Pricaju baka, mama i cerka o tome sta je najveci bol u zivotu. Cerka izleti prva:
    "Sine, najzesce je bilo kad sam prvi put pukla. Ne da me je bolelo, nego..."
    Majka ce na to:
    "Ti si jos balavica cerko, i ne znas da najvise boli kad se poradas. Eto, ja
    kad sam se poradala bolelo me je tri dana..."
    A baka , najstarija prekide mamu recima:
    "Eh, deco moja, obe ste mlade i pojma nemate sta sam ja sve iskusila. Eto, mene je na primer najvise bolelo kad sam pre godinu, dve vozila biciklu, pa mi se klitoris zapetljo u lanac..."

ajmo dalje..samo veselo

Aktivan član Lil'_hell92 (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Najvulgarniji vic!!!

Ovaj drugi mi nije nesto smessan... :-)

Citat Original postavio Lil'_hell92
    Ovaj drugi mi nije nesto smessan... :-)
    pa sta cemo..svi mi imamo razlicite ukuse..
    ali evo ovog dodajem posebno za tebe, tj. Lil'_hell92 ..pa se nadam, da ce ti ovaj biti smesniji

. Zalutala devojcica na nudisticku plazu. Prvi put u svom zivotu ugleda nagog muskarca. Ciko, ciko sta vam je to cudno sto visi ispod pupka. Manime se devojcice idi svojim roditeljima Ciko ciko a sta vam je to sto visi ispod pupka. Aman dete idi s Mirom . Ciko ciko sta vam je to ispod pupka. On odgovori: Pticica da bi se resio deteta i ode da legne na peskir. Nedugo zatim od muzike talasa i prijatnosti sunca covek zaspa. Probudi se u bolnici sav u cudu... Sestro otkud ja ovde? Ja sam nudista: upravo sam zaspao na plazi sta radim ja ovde Sestra: Najbolje da vidite sa devojcicom ona je stigla sa vama. Pitajte nju. Uvedose devojcicu! Sta trazim ovde devojcice: Meni je bilo jako dosadno, dok ste vi spavali igrala sam se sa vasom pticicom. Sve je bilo u redu dok me nije pljunula. Onda sam se razbesnela i zavrnula joj glavu, polupala jaja i zapalila gnezdo.

Aktivan član Lil'_hell92 (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hzhaahaahahahahahahahaha...... CRKAVAM OD SMEHA!!!!! :-D Taj ti je dobar... :-) Gde si nasla te viceve leba ti?

Aktivan član KOWYNUXX (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    71

heh...vitzevi su malo bajati, ali su ok...
    SKuP

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

trazili ste citajte!mada mi je pomalo zao sto vam prodajem ovako dobar fazon.dosla hajdi na zimski raspust kod dede u alpe.zamislite one pejzaze iz slikovnica-sneg,planinski vrhovi itd.milina jedna.sede tako jedno vece hajdi i deda u stolici za ljuljanje,scucurila se u njegovom krilu,odsjaj vatre u kaminu,napolju zvezdano nebo,cica zima pogledi u daljini(uh ******).u jednom momentu upita hajdi dedu-deda,deda sta mislis da me poljubis, al od prave filmski,sajezikom.boze hajdi sta ti pada na pamet,pa ja sam ti deda-odgovori matori.prodje malo vremena kad ce ti hajdi opet-deda,deda a sta mislis da me diras malo po sikama.boze hajdi ali ja sam ti deda-opetce matori.ljuljuskaju se ljuljuskaju kad ce ti ova opet-deda deda a sta mislis da me diras malo dole po maci.boze hajdi pa ja sam ti deda,deda-ljutito ce matori.jooooj deda radi mi sta god hoces samo ga vadi iz guze!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Ih, vidi ga sad!!!!!!!!!!
    Ko bi sad ovo očekivao!?
    * V V
    e e *
    * n n
    d d *
    * i i
    * *

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

Opet stara fora `ajde ljudi nesto novo sto nisam cuo pre 100 god.

Zainteresovan član ^Nikola^ (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio ravno
    trazili ste citajte!mada mi je pomalo zao sto vam prodajem ovako dobar fazon.dosla hajdi na zimski raspust kod dede u alpe.zamislite one pejzaze iz slikovnica-sneg,planinski vrhovi itd.milina jedna.sede tako jedno vece hajdi i deda u stolici za ljuljanje,scucurila se u njegovom krilu,odsjaj vatre u kaminu,napolju zvezdano nebo,cica zima pogledi u daljini(uh ******).u jednom momentu upita hajdi dedu-deda,deda sta mislis da me poljubis, al od prave filmski,sajezikom.boze hajdi sta ti pada na pamet,pa ja sam ti deda-odgovori matori.prodje malo vremena kad ce ti hajdi opet-deda,deda a sta mislis da me diras malo po sikama.boze hajdi ali ja sam ti deda-opetce matori.ljuljuskaju se ljuljuskaju kad ce ti ova opet-deda deda a sta mislis da me diras malo dole po maci.boze hajdi pa ja sam ti deda,deda-ljutito ce matori.jooooj deda radi mi sta god hoces samo ga vadi iz guze!
    AAHHHHAAAaaaaaaha ...e, ovaj je najbolji za sada!

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

e,cuj vendi!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku