SNOVI

  • Začetnik teme Neka tamo devojka...luda
  • Datum pokretanja
:lol:

@tema
Setila sam se sta sam sanjala neko vece.
Prostranstva Rusije, nenaseljeno, samo planine i sneg, divota, mi idemo nekim kolima, da l' je bila kao neka ekskurzija, sta li je, Bog sveti zna, uglavnom, posle smo kao u neki restoran otisli isto u toj divljini, samo taj restoran i nista okolo, i tu bilo dosta nasih ljudi, i bila je ziva svirka i svi su pevali i veselili se. I mislim da smo neke knjige dobijali na poklon.
Ne secam se bas.
Ja svoje snove ne mogu recima da iskazem.

A da, i setila sam se jos nekih detalja.
Kao sam opet otisla u bolnicu, zbog rane od operacije, nesto me valjda opet bolelo, mada sam ja i u snu pricala da me ne boli, nego mora da se ide u bolnicu na kontrolu.
A to se desavalo u osnovnoj skoli koju sam pohadjala.

Ali mislim da sam ovo sanjala nocas...ne znam...:confused:
 
Ne secam se nocas sta sam sanjala, ali prethodnu noc sam sanjala bivse momke.
I jos svasta nesto, i najbolja drugarica mi je protumacila san.
Ono, psihicki, sta mi je (verovatno) u podsvesti.
 
Eh, meni se u poslednje vreme desava da sanjam neko mesto, u svakom snu isto mesto, al druga radnja i drugi ljudi. A ja kad sam tamo kao da znam to mesto, te ulice i trg, veoma dobro, kao da sam bila tamo dosta puta. Jako cudan osecaj.
 
Znam da stvarno nisam zelela da se probudim
Prvi put mi se desilo da sanjam ovako nesto (ako se ne racuna da sam pre 3 godine sanjala da pricam na stepenicama sa Klunijem i Bredom i da me obojica muvaju) :eek:

Kao srela sam u skoli, (ali nije nesto licila na skolu zgrada,mada su bila deca unutra) i ugledam nekog visokog,zgodnog tipa i vidim da su pored njega isto tako 2 velika tipa i ja progovorim na engleskom :eek: :''two bodygards,wow...'' i oni su me culi,jedan se okrenuo ka meni ljutitog lica a onaj zgodni me je pogledao.Taj zgodni je dosao kod mene te noci i pipnuo mi obraz,pro sam mislila da hoce da me udari pa sam se malo odmakla,ali on mi je samo obrisao nesto s lica. O.o
Ne znam ja dobro da prepricavam,ali mislim da sam to sanjala po uticajem twilightomanije,ali ipak nisam zelela da se probudim. :(
 
Moj vecerasnji san:
Polazem prijemni na Medicinskom faksu u Kragujevcu. Dekan faksa je direktor moje bivse gimnazije??! I on je mojoj drugarici iz drugog grada dao neki blokcic, tako da ona sedi u sredini amfiteatra i izdaje potvrde svima koji su bolesni, na osnovu kojih oni imaju 5 bodova vise.
Ja prilazim da uzmem svoju potvrdu (koji bod pride ne moze da skodi :) ), medjutim dekan zvoni, i kaze da se odmah vratimo na mesta, a drugarica obecava da ce mi krisom napisati potvrdu.
Sedam na mesto, a u amfiteatar ulazi moja nastavnica muzickog iz Osnovne skole.
Ja uzimam list sa pitanjima, medjutim primecujem da na njima nema moje sifre. Izlazim iz amfiteatra u hol da bih na spisku pronasao svoje ime i upisao sifru, medjutim nigde me nema??!!!
U tom momentu dolazi mama od mog drugara koji polazi prijemni, i otvoreno mi se nabacuje.

Eto, to :lol:
 
Sta znaci kad sanjate kako neko hoce da vas ubije?

Jer ja to sanjam bar 2-3 puta nedeljno.

U mom sanovniku piše sledeće: ubijen biti, čuvaj se povreda.
To je to za ubistvo.

Ja sam sinoć sanjala kako je neka perverzna matora drtina htela moju drugaricu i mene nešto da... hm, je*em li ga šta, manijak neki, gosh, us*ala sam se. :D
 
U mom sanovniku piše sledeće: ubijen biti, čuvaj se povreda.
To je to za ubistvo.

Jedna ispravka za sve one koji veruju u sanovnike. To je prevara :)
Psihoanaliticari koji se profesionalno bave tumacenjem snova kazu da svaki znak u snu se razlicito tumaci za svaku osobu.
Pa npr. ako sanjas belog konja... pogledas u sanovnik... i tamo pise da ce neko blizak da ti umre... syebesh se skroz... vrlo je neprijatan osecaj... al' to ne znaci da ce bilo ko da ti umre, kao ni drugima koji sanjaju bele konje...
Svaki simbol se znaci tumaci razlicito prema osobi, odnosno svaki simbol je poruka koju nasa podsvest (pametniji deo nas) pokusava da posalje nasoj svesti.
 
sanjao sam da sam morao da se popnem na krov zgrade kako bih skratio put do faxa...I drugarica laganica se provukla kroz oluk (:confused:) i ocas posla bila na krovu i kaze- pa hajde,hajde! I ja uso u zgradu,a ona kao neka hala,i tu sam citao neke grafite sa zidova (:confused:) i gledam nema stepenista da bih se popeo na krov zgrade i tu sam razmisljao kako da stignem do gore posto sam nesposoban da se provucem kroz oluk (:confused:)? Sta ovo znaci?
 
sanjao sam da sam morao da se popnem na krov zgrade kako bih skratio put do faxa...I drugarica laganica se provukla kroz oluk (:confused:) i ocas posla bila na krovu i kaze- pa hajde,hajde! I ja uso u zgradu,a ona kao neka hala,i tu sam citao neke grafite sa zidova (:confused:) i gledam nema stepenista da bih se popeo na krov zgrade i tu sam razmisljao kako da stignem do gore posto sam nesposoban da se provucem kroz oluk (:confused:)? Sta ovo znaci?

znaci da moras sam da nadjes neko resenje da dodjes do cilja :))
 
a jel zveri ili ljudi
mene stalno zveri ubijaju
Ljudovi..mislim nikad ih ne vidim ali osecam da suljudi:lol:
Jel te rastrgaju na komade:cool:

U mom sanovniku piše sledeće: ubijen biti, čuvaj se povreda.
To je to za ubistvo.

Ja sam sinoć sanjala kako je neka perverzna matora drtina htela moju drugaricu i mene nešto da... hm, je*em li ga šta, manijak neki, gosh, us*ala sam se. :D

Ali najjace je sto menikad ne ubiju:eek::D
 

Back
Top