Светлана Петрушић : Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Светлана Петрушић : Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје

Početnik
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Светлана Петрушић : Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје

Светлана Петрушић - новинарка, политички аналитичар и аутор у Србији забрањеног документарног филма о српским жртвама током рата у БиХ "Побиј, покрсти и протерај" - изјавила је за "Курир" да одлука жирија на филмском фестивалу у Берлину, по којој је филм "Грбавица" награђен првом наградом, не треба да чуди.

- То је део антисрпске пропаганде, која после неколико година доживљава свој тријумф. Политичком одлуком Срби су осуђени да буду агресори који су починили геноцид, а муслимани и Хрвати жртве. Због тога се из Србије траже људи који ће бити плаћени функцијом и новцем да ту причу подрже и успешно их проналазе у корумпираним и фрустрираним личностима попут Горана Паскаљевића, Мире Карановић, Весне Пешић, Соње Бисерко, Чеде Јовановића, Гордане Суше, Војина Димитријевића, Бојане Лекић и Верана Матића. Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје, њено неморално понашање вређа све истинољубиве људе - изјавила је Светлана Петрушић.

"Курир"

Aktivan član miskov (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Светлана Петрушић : Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје

Slag ne sve to,danas je Ceda Jovanovic stavio sa svojim intervjuom na HTV 1.Mala smo mi zemlja kolko izdajnika imamo.

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Re: Светлана Петрушић : Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје

Reditelj filma Grbavica kao i film dobili su zlatnog medveda u Berlinu, sta smo sve sa nasim glumcima, od Berlina do sada izdobijali. Medved je inace dirigovano ispolitizirani kreativno umetnicki dozivljaj glavne glumice, a istu tu ulogu je mogla dobro da odigra i N.Arneric koja za Bodrumsku ulogu nije dobila nista mada ju je sledovala Zlatna Lisica u paru, mada nominacija je i dalje na snazi,...............
    Da se razumemo, tog ogavnog ne ljudskog ponasanja kroz sam cin silovanja, koga je bilo, na bilo kojoj strani rata, koristiti za politizaciju kroz licne tragedije onih koje su to dozivele je isti cin nad njima od onih koji su osecaj samilosti odavno u sebi sahranili radi licnih i politickih interesa.

Zainteresovan član Angelico_Payne (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miskov
    ....1.Mala smo mi zemlja kolko izdajnika imamo.
    Истина...Истина...

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Slag ne sve to,danas je Ceda Jovanovic stavio sa svojim intervjuom na HTV 1.Mala smo mi zemlja kolko izdajnika imamo.
    Ако коме треба можемо да их извеземо, нпр у Е.У
    “Mors tua, vita mea”

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

nazvati izdajnicima 70% stanovnistva ove zemlje,samo zato sto ih je politika slobodana milosevica dovela do prosjackog shtapa u najmanju ruku je maloumno...

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

ала
    Citat Original postavio serb_pagan
    nazvati izdajnicima 70% stanovnistva ove zemlje,samo zato sto ih je politika slobodana milosevica dovela do prosjackog shtapa u najmanju ruku je maloumno...
    70% СТАНОВНИШТВА СРБИЈЕ СУ ПРВОСЛАВНИ СРБИ И НАЦИОНАЛИСТИ, можда ти мислиш на Мађарску
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Ma nema vas tolko.Nagutate se onih vasih smesnih tabletica pa sve vidite duplo,troduplo...

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ma nema vas tolko.Nagutate se onih vasih smesnih tabletica pa sve vidite duplo,troduplo...
    kad bi malo izasao iz svog sela video bi da stvari nisu bas onakve kakve tebi izgledaju...gde ti je zvezdan?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Isto brate veruj, kao nazvati 100% cetnika koljacima... kao i 100% partizana ubicama, što neki ovde rade konstantno...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za one koji ne znaju ko je dotična dama o kojoj se ovde priča.....

http://www.svetlanapetrusic.co.yu/

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marlon
    Isto brate veruj, kao nazvati 100% cetnika koljacima... kao i 100% partizana ubicama, što neki ovde rade konstantno...
    slazem se...zato se i ogradjujem uvek...manjina cetnika tj.ravnogorci su bili kul...ostali banda..

Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

kad bi malo izasao iz svog sela video bi da stvari nisu bas onakve kakve tebi izgledaju...gde ti je zvezdan?
    Patis od tog kompleksa,to selo ne izbija ti iz glave.Sta vredi sto si ti(tvoji)otisao iz sela kad selo iz tebe nikad nece.:grin:
    A gde ti je Zoki?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

slazem se...zato se i ogradjujem uvek...manjina cetnika tj.ravnogorci su bili kul...ostali banda..
    Vidis ti si brate u tripu WWII a ja pricam o nastanku četničkog pokreta kao eliti, što su i bili.... o 1914... ljudi doktoriraju sa tom temom kao Božica Mladenović i postaju akademici ili kandidati....

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

'ебига јавили ми телефоном тек када је емисија прошла... да ли је неко гледао симпатичног удуваног муцавог чедоида ?
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Vidis ti si brate u tripu WWII a ja pricam o nastanku četničkog pokreta kao eliti, što su i bili.... o 1914... ljudi doktoriraju sa tom temom kao Božica Mladenović i postaju akademici ili kandidati....
    Коме причаш, бре, Марлоне, мислиш ли да он зна ко је био др Гођевац ?
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A jel hoce neko da mi ukratko objasni zasto su ispljuvali ovaj Film??? Nisam ga gledala....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A jel hoćeš ti da mi objasniš gde si bre svo vreme

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A jel hoćeš ti da mi objasniš gde si bre svo vreme
    Pa znas ti mene ,.....ja sam ti uvek na onom forumu... Vidim ti se ne javljas...i nema te na LJ&S,.pa sam ja eto svratila do Politike.....
    A sad objasnjenje molim.....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nažalost nisam ga gledao pa zato i ne komentarišem, ali ako imaš vremena biće na Festu uvršćen je u zvaničan program. A ovde sve znalci komentarišu a niko ga nije video . Ako dolaziš javi, Marlon ispred Ambasade vodi na večeru......... uzgred imamo ovde jednog baš tvojih godina koji je patološki zaljubljen u tebe. Ali o tome ako dodješ

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nažalost nisam ga gledao pa zato i ne komentarišem, ali ako imaš vremena biće na Festu uvršćen je u zvaničan program. A ovde sve znalci komentarišu a niko ga nije video . Ako dolaziš javi, Marlon ispred Ambasade vodi na večeru......... uzgred imamo ovde jednog baš tvojih godina koji je patološki zaljubljen u tebe. Ali o tome ako dodješ
    HHHAHhahahahahahahahahahhaah Nemoj da dodjem stvarno a od tebe ni traga ni glasa,...
    AH ako je mojih godina ne zanima me...ti znas da ja volim one malo straije sa iskustvom

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja ti rekoh a ti kako hoćeš... Pošalji mail kad dolaziš... doček na nivou...

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Samantha Jouns
    HHHAHhahahahahahahahahahhaah Nemoj da dodjem stvarno a od tebe ni traga ni glasa,...
    AH ako je mojih godina ne zanima me...ti znas da ja volim one malo straije sa iskustvom
    ЕвЕ ме, БрЕ !

Може на салатицу у Мек ? :wink:

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Коме причаш, бре, Марлоне, мислиш ли да он зна ко је био др Гођевац ?
    al zato znam ko je bio sava kovachevic...

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Српски јунак
    Светлана Петрушић - новинарка, политички аналитичар и аутор у Србији забрањеног документарног филма о српским жртвама током рата у БиХ "Побиј, покрсти и протерај" - изјавила је за "Курир" да одлука жирија на филмском фестивалу у Берлину, по којој је филм "Грбавица" награђен првом наградом, не треба да чуди.

- То је део антисрпске пропаганде, која после неколико година доживљава свој тријумф. Политичком одлуком Срби су осуђени да буду агресори који су починили геноцид, а муслимани и Хрвати жртве. Због тога се из Србије траже људи који ће бити плаћени функцијом и новцем да ту причу подрже и успешно их проналазе у корумпираним и фрустрираним личностима попут Горана Паскаљевића, Мире Карановић, Весне Пешић, Соње Бисерко, Чеде Јовановића, Гордане Суше, Војина Димитријевића, Бојане Лекић и Верана Матића. Оно што је Карановићева урадила је сраман чин велеиздаје, њено неморално понашање вређа све истинољубиве људе - изјавила је Светлана Петрушић.

"Курир"
    Ја стварно не знам о чему се ради, јер филм још није ни приказан код нас. Додуше чуо сам да Мирјана глуми муслиманку коју је силовао Србин, што је само по себи већ провокативна тема, али је још гора изјава редитељке филма која је у Берлину оптужила српску страну за организовано силовање. (???)

Мирјана Карановић је сувише наивна ако мисли да ће српска јавност помислити како је испала "наивна" и како ће се све то објаснити уметничком слободом и осталим паролама...

Али, прво ћу погледати филм, да бих комплетирао утисак са њиховим изјавама.

Slične teme

1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2006., 01:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •