Abrakadabra

@Cupka@

Ističe se
Poruka
2.028
Sta vi mislite o vracevima i tim ABRAKADABRA likovima?!Konatala sam da odem kod jednog takvog da mi malo pro-ĆIRIBUćiriba,i da ja možda malo porastem... :smileoduse ja nemem neke komplekse,ali dosadilo mi je "Poraš
ćeš ti..." ili "Pij je*eno RIBLJE ULJE.." Ej fuuuuuuuuuuj...Katastrofa...POa moram li i pored toga još i povraćati?!
Ili je to samo zamlaćivanje omladine i uzimanje para?!Sta da radim?! :smile:
 
evo,da ti odgovorim,pre nego sto nasi vrli moderatori zakljucaju temu...da,to je zamlacivanje omladine,ali mozes da probas,ako verujes da ce uspeti...ali sumnjam...probaj sa travama...:)
 
Ma daj Cupka vrati se u realnost.............Jedi pa ces da porastes................Kakve trave,vidovite babe i madjionicari (uzgred oni znaju da izvuku cvece iz rukava ali nisam videla(ni cula) da su bacili cini na nekog da poraste.........) ........e sad gledala sam jednu emisiju gde hirurzi (da,da za veeeeeeeeeeeeliku lovu) mogu da ti dodaju koji centimetar vise (jeste da posle jedno pola godine imas sipke u nogama,i moras ponovo da ucis da hodas........ali porastao si........)..........ovo ti ne preporucujem samo sam navela kao primer.........pa ti vidi dal se isplati......isto kao one vracare........uzmu ti pare...a ti mislis da sa tobom nesto nije u redu jer nije uspelo..........batali to.........rast je stvar prirode......jedi i porasces...............kakve crne vracare daleko bilo...........
 
Ma imam 15 god mada mi svi kazu kako izgledam kao da imam 17-18...Nije fazon u tome,nego ja sam najniza,i pored toga ne nosim stikle,kao sve djevojke jer ih NE PODNOSIM...Ja sam sportski tip...A ti?!
 
Rekla sam da ti hirurge ne preporucujem (ono sam navela samo kao primer,da vidis sta ljudi sve moraju da pretrpe zbog kompleksa,prilicno bezveze....i to ti ne treba.........)...........vidovite babe i vracare josh manje...........i stvarno sta fali niskim osobama (zamisli da si visoka dva metra) :?
 
Ne smeta meni to licno nego mrzim sto mi drugi to namecu...Nema stvari koje vise mrzim od stikli...One cure sto su visoke 2m mogu biti samo sa kosarkasima,a oni kao da su os stijene odvaljeni..
 
E i ja mrzim stikle...............zivele dobre stare starke...Sta te briga sta drugi pricaju...pa nisu ni oni savrseni...mrzim ljude koji ismejavaju druge,odvratni su...A sto se tice visokih devojaka pa vidis i sama...Kad si nizak bar sa svakim lepo izgledas...a ne ono zaljubis se u fenomenalnog skejtera (moj slucaj ;) ) a on tri glave nizi od tebe (to nije moj slucaj ;) ) ...eto vidis da je ponekad bolje biti nizak......
 
Ma u pravu si...Mislim da su oni ljubomorni na mene sto ja imam sve sto svaka ZGODNA cura treba da ima(za razliku od nekih)...sto imam ovakvu kosu i sto se oblacim bolje od njih svih zajedno...
 
@Cupka@ sto se opterecujes time - i ja sam imala komplekse nizeg rasta, inace mladja sam od tebe,ne puno...mozda nekih par meseci... ja sam 167cm i kad mi je decko jos dok smo se muvali rekao da on ima 197cm malo sam se uplasila misleci ''o boze, ima da ga gledam ko u zvezde..'''
posle kad je on svratio do mene, videla sam da to nije nista...

i jos nesto - bre sve naj-ribe u svetu su oko 154-166. Pamela Anderson (po meni i nije riba al ajde...), Kajli Minog (ne znam kako se speluje, pa onako, lepo po srpski...), one tri vestice, pru, fibi, pajper i sad ona cetvrta paige. onda, christina aguilera, shakira, britny spirs (mada ona po meni ne spada u ribe takodje), avril manje vise...one dve iz t.a.t.u, onda ....da vidimo koga jos imamo....
shvatas poentu u svakom slucaju...
uostalom ja sam srecna sa mojih 167cm...bre kad pogledas ove sto su preko 175 su vec skoro sve vise krakate...
a koliko si ti visoka??


(jenifer aniston, angelina jolie (mada ne znam koliko je ona visoka, koliko je visoka????)....u svakom slucaju - puno ih je sa visinom od 154-167.8.9 eventualno 170)
 

Back
Top