Program za šahovske završnice

dvr_liberty:
misliš na rešavanje datih zadataka,ili po svakoj partiji da automatski izvede završnicu?
Mislim na sve što može da mi pomogne da igram bolje završnice. Ima neki program Dvoretsky endgame manuel ali nema džabe downloads-a osim probne verzije koja je samo reklama tj. nije mnogo upotrebljiva. Imam dosta šahovskih programa Fric, Genius, Shreder ali oni su univerzalni u smislu da igraš šah i analiziraš ali ne i da ti daju lekcije iz završnica ili središnjica (midle game). Pozdrav!
 
dvr_liberty:
Ti u svakom tom programu bi trebao da zameniš svoje mesto kompjuterom,jel' tako?

Tada možeš da gledaš kako oni završavaju tu partiju,ili čak možeš i da ga pitaš šta ti on preporučuje da odigraš?

Bar ja sa ovim programima šta sam se sretao radi li su tu funkciju,a to je ono što tebi treba.

Inače voliš šah jel?

Imam dobar sajt za tebe,online šah sa ljudima iz celog sveta,sam sebi praviš rejting,postavljaš minutaže table,možeš da i igraš za lovu ako hoćeš(nadam si da si dobar:)),koriguješ s kim hoćeš ili nećeš da igraš,sve znači po svojoj želji i totalno je free.

Javi mi ako hoćeš,ja sam tamo non-stop,pa se možemo dogovoriti i da igramo 1 na 1.........

pozdrav!

http://games.yahoo.com/ch
 

Back
Top