Ton da se "uneredis"!!! Da li je tacno?

nemanja_m

Zainteresovan član
Poruka
193
Nisam siguran da li postoji ova tema,ali...

Cuo sam da postoji takozvani "smedji sum",zvuk frekvencije 22,275 Hz jacine od 30 decibela koji te tera da....pa "ides u WC".Mislim da razumete sta hocu da kazem.
Zanima me da li je neko cuo nesto slicno i da li neko zna vise o tome?

Ja sam pomocu programa "NCH Tone Generator" proizveo ton frekvencije 22,28Hz.
Na engleskom ovaj ton je "Brown Note"...
 
MaWa_MaCa:
Odakle ideje za ovakve teme?!
a koje teme tebi odgovaraju
verovatno onaj glupavi kaladont, ascijacije i azbuka gradova
jel
da se ne lazemo ova tema je extra
ja kad idem u wc uvek nosim frulicu
i onda prizivam govance na svetlost dana
uspeva verujte mi
samo da ubodem melodiju
ko frulas iz hamelina sto je miseve otero u reku i decicu zatvorio u pecinu
tako i ja kroz zvuk frule vladam govancetom svojim
pre poslednjeg cina ( pustanje vode ) samo mu mahnem
ne ljubimo se
 
haha.gif
 
Teoretise se da postoji taj ton. Takodje se veruje da postoje tonovi koji mogu da zaustave i srce i da naprave druge probleme sa organima. Mozak i srce rade na nekoj svojoj frekvenciji, kao i svi krvni sudovi njima pridodati, e sad to bih verovatno moglo da se s.j.ebe nekim tonom(frekvencijom).
 
Mislim da je bolje da uzmes CREATIN i podelis svim gostima na jednoj zurci i videces za 30 minuta svi ce bit u WC - u !!! mala nuzda

Moze i ovo , skuvas svima po caj BEKUNIS hehehehe :) i za nekih 40 minuta svi u WC velika nuzda

A sto se tice frekvencija , samo upalis na HIP HOP zurci , turbo folk muziku i svi odmah da povracaju i vrse veliku nuzdu :) :) :) :) , i to za rekordnih 2 minuta dok provale o cemu se radi :) !!!
 
dr.koki:
Teoretise se da postoji taj ton. Takodje se veruje da postoje tonovi koji mogu da zaustave i srce i da naprave druge probleme sa organima. Mozak i srce rade na nekoj svojoj frekvenciji, kao i svi krvni sudovi njima pridodati, e sad to bih verovatno moglo da se s.j.ebe nekim tonom(frekvencijom).

Skoro sam citao o tome,bila je fora "ubistvo preko telefona",kao da se ispusta zvuk odredjene frekvencije i da te ubije preko telefona,mada mi je to malo nemoguce,svirao sam klavijature 5 godina,na tezgama nema kojih tonova nije bilo,i kojih frekvencija,od mikrofonije pevaljkinog mikrofona,pa do zakivanja bas gitare,i niko nije umro niti se kome pr-isralo.
 

Back
Top