Beogradjani, priznajte!!! :)

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.299
U kom delu grada nikad niste bili (ako to postoji)? Kako se snalazite kada prvi put odete u neki deo grada??? Koliko dobro poznajete BG???

Ja , recimo, nikad nisam bio u Panchevu, tj, nisam preshao Dunav...a moje snalazhenje je na nivou ochajnog...:D
 
KOWYNUXX:
U kom delu grada nikad niste bili (ako to postoji)? Kako se snalazite kada prvi put odete u neki deo grada??? Koliko dobro poznajete BG???

Ja , recimo, nikad nisam bio u Panchevu, tj, nisam preshao Dunav...a moje snalazhenje je na nivou ochajnog...:D
Nisam te razumeo.
Ciji je to deo grada Pancevo?
A kad vec nema smisla tvoj post, da kazem da nikada nisam bio u Zagubici, pa verujem da se ne bih bas najbolje snalazio tamo.
 
codemaker:
Nisam te razumeo.
Ciji je to deo grada Pancevo?
A kad vec nema smisla tvoj post, da kazem da nikada nisam bio u Zagubici, pa verujem da se ne bih bas najbolje snalazio tamo.


Posmatram ga kao ceo Bg...jeste veoma neprecizno, ali je glupo da BG svodim samo na centralne opstine...onda ce svi reci da su svuda bili... :D

i tachno je da je post neprecizan...gledao sam tekmu dok sam kucao...:mrgreen:
 
Astrodita:
Da li je neko bio na Avali i obišao oko spomenika Neznanom junaku ? Pa, i to je Bgd? :roll: :-D A, Savamala, Đeram, Bulbuder, Cvetko, Senjak, VML...Belograđani, da vas sada vidim! ;) :-D
Gospodjo astrodita,verovatno je bilo pre vaseg mladalackog doba al poseta grobu neznanog junaka je standrdna tura po ne zna se koji broj puta tokom predskolskog i osnovnog skolovanja.
 

Back
Top