Oko 120 000 ljudi pruzilo podrsku Srpskom Cetnickom Vojvodi Vojislavu Seselju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Al Pacino

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
163
Od toga,kao sto je televizija Studio B jasno snimila,vise od deset clanova SPASIOCA SRBIJE se pojavilo na mitingu podrse Velikom Svetom Srpskom Velikomuceniku Cetnickom Vojvodi Profesoru Doktoru Vojislavu Seselju.


SPASIOCI SRBIJE se na snimku mogu poznati po majicama na kojima na beloj podlozi plavim slovima pise "SPASIOCI SRBIJE" uz sliku Radovana Karadzica na njoj.



Zahvaljujemo se gradjanima,koji su dosli u stotinama hiljada na ovaj Velicanstveni Predivni miting.


Hvala vam,SPASIOCI SRBIJE su uz SRS i uz sve postene i casne Srbe
 
Господине Паћино, био сам на митингу подршке вашем вођи. Чисто из радозналости. Моја професија се састоји баш из тога о чему ви говорите. На том митингу је господине било највише 20.000 симпатизера те странке, не више. Немојте обмањивати народ на форуму. Вас и Ваше представнике нисам видео и не могу да тврдим колико вас је било. А то шта је по Вама величанствено, а по другима рогобатно, питање је за дискусију.
 
Не знају Господине Џејмс како се то ради. Специјалиста сам за та питања и могу вам рећи да она цифра може да варира 10 процената највише. Значи 22.000 не више. А шта је то према 7 милиона људи у Србији. Кап.
 
Шон:
Не знају Господине Џејмс како се то ради. Специјалиста сам за та питања и могу вам рећи да она цифра може да варира 10 процената највише. Значи 22.000 не више. А шта је то према 7 милиона људи у Србији. Кап.
Maa,i da nas je bilo 1000,i dalje smo najjaca stranka u Srbiji,i dalje smo jedina prava opcija za Srbiju i Srpski Narod
 
Знате како Господине Џејмс. Ја признајем популарност Радикала у примитивном сталежу овог народа. Али молим вас, овде се не ради о грађанима из уже Србије, рекао сам на Амбасади да је јако пуно њих дошло из РС као и да је било пуно избеглица. Значи они имају упориште само у тим слојевима. И по мени, а верујте да имам прилично искуство у политици, они ће увек бити партија за поткусуривање док не промене свој имиџ и почну да доводе цивилизоване људе. Ови спасиоци су еклатантан пример онога о чему говорим.
 
Шон:
Знате како Господине Џејмс. Ја признајем популарност Радикала у примитивном сталежу овог народа. Али молим вас, овде се не ради о грађанима из уже Србије, рекао сам на Амбасади да је јако пуно њих дошло из РС као и да је било пуно избеглица. Значи они имају упориште само у тим слојевима. И по мени, а верујте да имам прилично искуство у политици, они ће увек бити партија за поткусуривање док не промене свој имиџ и почну да доводе цивилизоване људе. Ови спасиоци су еклатантан пример онога о чему говорим.
Ma sine,ALEKSANDAR VUCIC,BORN AND RAISED IN BELGRADE.....

O cemu ti pricas,moj sinak.......KAD SE ZNA DA 90 POSTO OMLADINE BEOGRADA PODRZAVA SRS..............CCCC


PRIMITIVNI SLOJEVI?!?!?


Danas su govorili Profesor na PRavnom Faultetu u Bgdu Oliver Antic,Profesor Kosta Cavoski(JEDAN OD OSNIVACA DS-A), Brana Crncevic itd.


AKO SU TI LJUDI NEOBRAZOVANI,ONDA NE ZNAM.............



CEO JE BGD ZA SRS
 
Ма цела Србија је Господине за Вас, и РС и Црна Гора а богме и све остале српске земље у расејању као и Господин Крстан. Али ништа то не вреди, јер ћете опет на изборима остати кратких рукава, као и много пута до сада. Господин Коштуница зна добро да каналише такве ствари, ако ништа друго. А што се тиче вајних интелектуалаца које сте споменули, то нека суде други колико су они вајни или не, а не ми.
 
Шон:
Ма цела Србија је Господине за Вас, и РС и Црна Гора а богме и све остале српске земље у расејању као и Господин Крстан. Али ништа то не вреди, јер ћете опет на изборима остати кратких рукава, као и много пута до сада. Господин Коштуница зна добро да каналише такве ствари, ако ништа друго. А што се тиче вајних интелектуалаца које сте споменули, то нека суде други колико су они вајни или не, а не ми.
Ne bih se kladio....Setite se....2000. smo imali manje od deset posto podrske...Sada imamo vise od 30...


A sto se tice intelektualaca,ako je Profesor Cavoski bio dovoljno dobar za Djindjica da sa njim pravi stranku,ne znam sta je onda problem,mozda to sto je covek otvorio oci napokon?
 
Al Pacino:
not that you would know...... 8-)
ae samo jedanput kad prolazis kroz BGD svrati do bilo kod odbora Stranke i videces da su to sve mladi ljudi


CELA JE OMLADINA ZA RADIKALE<STO SE DANAS VIDELO

Meni merodavnije da pitam onih 30-40 ljudi starosti od 18-25 godina koje poznajem...nešto tu nema baš radikala...

Al dobro,imaju podmladak Waffen,Al Paćino,Krstan i Spasioci Srbije...sve mdm...:lol:

Aj zdravo...:D
 
Al Pacino:
Od toga,kao sto je televizija Studio B jasno snimila,vise od deset clanova SPASIOCA SRBIJE se pojavilo na mitingu podrse Velikom Svetom Srpskom Velikomuceniku Cetnickom Vojvodi Profesoru Doktoru Vojislavu Seselju.

Ал Паћино, како можеш овако нешто да напишеш... миссим ипак треба имати мере какав, бре: Велики Свети Српски Великомученик Четнички Војвода Професор - питам се које вас је ђубре наговорило да напишеш такве небулозе...

разумем да га подржавате, ок, и ја мислим да је потпуно без везе у ћорци - али... ипак........ :roll:
 
eIvin:
Meni merodavnije da pitam onih 30-40 ljudi starosti od 18-25 godina koje poznajem...nešto tu nema baš radikala...

Al dobro,imaju podmladak Waffen,Al Paćino,Krstan i Spasioci Srbije...sve mdm...:lol:

Aj zdravo...:D
Ja te pozivam sutra na Zvezdin Sever protiv Borca iz Cacka,gde ces imati prilike da vidis nekoliko hiljada mladih pristalica SRS-a.......

a znas kako se kaze CRKVA,AKADEMIJA,ZVEZDA,POLITIKA
 
Al Pacino:
Ne bih se kladio....Setite se....2000. smo imali manje od deset posto podrske...Sada imamo vise od 30...


A sto se tice intelektualaca,ako je Profesor Cavoski bio dovoljno dobar za Djindjica da sa njim pravi stranku,ne znam sta je onda problem,mozda to sto je covek otvorio oci napokon?

Иако нисам симпатизер радикала, слажем се са овом констатацијом. Томе је допринео раздор у ДОС-у, који је настављен до данас. Радикали су то успешно искористили и постоје реални изгледи да на следећим изборима узму и више одборника но што сада имају у парламенту.

О профилу симпатизера СРС-а не бих...Тешко бих се сложио да су то већином "примитивци" и екипа из РС и слично. Пре бих рекао - огорчени људи којима реторика радикалских првака дође као мелем на ране.
 
@ Al Pacino

После митинга СРС су пролазили улицом бул.краља Александра - па и поред моје куће... ишли су организовано, неки женски глас је преко мегафона викао пароле а они понављали... е сада није ми јасно зашто су људи са српским шајкачама, као бајаги "четници" викали ЖИВЕО САДАМ ХУСЕИН и ЖИВЕО ИРАЧКИ НАРОД ????????????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top