ZLI PIRATI SA KARIBA
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ZLI PIRATI SA KARIBA

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano ZLI PIRATI SA KARIBA

Ajde narode kolko je vas preslo na originale i ako niste gde kupujete.Saljite samo na PM.Sutra idem da kupim pirate pa ko hoce moze samnom.

Nisam ja ja , ja sam ti
    Guest

Podrazumevano

Odem ti ja da kupim pirate , nema , odem sutra , nema , odem za nedelju dana , gle ono opet nema , i konacno posle mesec dana odem ja opet kupim ti ja pirate (napokon) , pokusam da instaliram , ugasi instalaciju , probam opet , ugasi (majku li mu biiiiiiiiiiiiiip u biiiiiip) , i opet , opet , i opet ...... I sutra ja vratim igricu nazad .

Naravoucenje : NE kupuj pirate

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ko je rekao da ja kupujem pirate :?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Nisam ja ja , ja sam ti
    Odem ti ja da kupim pirate , nema , odem sutra , nema , odem za nedelju dana , gle ono opet nema , i konacno posle mesec dana odem ja opet kupim ti ja pirate (napokon) , pokusam da instaliram , ugasi instalaciju , probam opet , ugasi (majku li mu biiiiiiiiiiiiiip u biiiiiip) , i opet , opet , i opet ...... I sutra ja vratim igricu nazad .

e stvarno ne razumem ljude koji hoce da kupuju stvari po 10% od njihove vrednosti (ili manje) i onda se jos i bune kada pomisle da ce imati isti komfor kao da su uzeli original (nista licno prema postu gore)

isto kao i oni likovi koji postavljaju pitanja tipa "molim vas serial za ovo", "gde da nadjem crack za ono", "zasto nece ono trece".....

zemite lepo trazilicu ( http://www.google.com ) pa polako.... dok ne nadjete sta vam treba....

a stvarno, mozete da pazarite i original, pa lepo na tehnicku podrsku, pa onda njima sa pravom nanu naninu kad nesto nece da radi

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    Citat Original postavio Nisam ja ja , ja sam ti

e stvarno ne razumem ljude koji hoce da kupuju stvari po 10% od njihove vrednosti (ili manje) i onda se jos i bune kada pomisle da ce imati isti komfor kao da su uzeli original (nista licno prema postu gore)

isto kao i oni likovi koji postavljaju pitanja tipa "molim vas serial za ovo", "gde da nadjem crack za ono", "zasto nece ono trece".....

zemite lepo trazilicu ( http://www.google.com ) pa polako.... dok ne nadjete sta vam treba....

a stvarno, mozete da pazarite i original, pa lepo na tehnicku podrsku, pa onda njima sa pravom nanu naninu kad nesto nece da radi
    E tu si pravu.Gledam ljudi me smaraju da im saljem Sifre za Vice City.Ako ne znate da trazite ko vas Je*e.Naravoucenije:Ne smaraj.

Slične teme

1. Pirati sa Kariba 3
    Autor markoca u forumu Film i video
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.01.2008., 20:33
  2. Soundtrack Pirati sa Kariba?
    Autor NatalyS u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 17:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor