Geisha trazi Gospodara!!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Epa, ovako, moj se gospodar nedavno ozenio, tako da mi treba novi gospodar.....
Ja kao geisha ne umem da zivim bez gospodara, i treba mi neko da mi zvoca po ceo dan :twisted: Isto tako imam brdo skrivenih kvaliteta i talenata kao ceskanje ledja i naravno poznavanje cele Kama Sutre.
Hrabri momci, potencijalni gospodari javite se ovde. Posle preliminarnog ispitivanja, morate proci na "fizickom" testu, i ako je sve to uspesno mozete biti moj gospodar... :lol:
 
geisha:
ma nismo te zaboravili..... nedostajes nam. nego jeli oces ti da budes moja gospodarica sam? :lol:

MMMMMMMM Svidja mi se ta ideja,...mada ja vise volim kad neko gospodari samnom...
a176.gif

A sta hoces da ti radim??
 
Samantha Jouns:
MMMMMMMM Svidja mi se ta ideja,...mada ja vise volim kad neko gospodari samnom...
a176.gif

A sta hoces da ti radim??

hocu, da mi dozvolis da ti ceskam ledja......a i ti mozes meni zauzvrat.... :lol:
onda, hocu da kad bilo sta jedes sa semenkama (na pr. lubenicu) da mi pljunes semenke u dlanove (to je japanski obicaj, molim te postuj)
isto tako bih zelela da me bicujes :twisted:
jel mozes sve to? hehehe
 
geisha:
hocu, da mi dozvolis da ti ceskam ledja......a i ti mozes meni zauzvrat.... :lol:
onda, hocu da kad bilo sta jedes sa semenkama (na pr. lubenicu) da mi pljunes semenke u dlanove (to je japanski obicaj, molim te postuj)
isto tako bih zelela da me bicujes :twisted:

jel mozes sve to? hehehe

E odlicno moze,..a hocemo li se posle mazati slagom i lizati....cisto onako za moju dusu???
c027.gif
 
Draga Geisha, prvo ću da vas udavim čitanjem Nostradamusa, a on je moj omiljeni guru, onda vas vodim na brdo na teleskop da zajedno gledamo zvezde i uživamo u ćarlijanju proletnjeg povetarca! :-D
Imam nameru i da vam gledam u dlan, a znam da će Sam biti posebno oduševljena! ;) A, kao vrhunac seanse, idemo đuture u kino da gledamo Geishu...kako se svlači...nekako mi se nije dalo ovih dana! :roll:
I, ko kaže da sam sadista? :lol:
 
Astrodita:
Draga Geisha, prvo ću da vas udavim čitanjem Nostradamusa, a on je moj omiljeni guru, onda vas vodim na brdo na teleskop da zajedno gledamo zvezde i uživamo u ćarlijanju proletnjeg povetarca! :-D
Imam nameru i da vam gledam u dlan, a znam da će Sam biti posebno oduševljena! ;) A, kao vrhunac seanse, idemo đuture u kino da gledamo Geishu...kako se svlači...nekako mi se nije dalo ovih dana! :roll:
I, ko kaže da sam sadista? :lol:

juuuu astro vazi. i ja volim nostradamusa......... :shock: a bice lepo da gledamo zvezde (orion, mala i velika meca, romanticnooooooo). a kad nam gledas u dlan bice superiska, jupiiiiiiii. ma sto da gledamo u kinu kako se svlaci, mi cemo sami da se svucemo :lol:
ma, nisi sadista.....samo si iskrena romanticarka....
nego jel mislis da cemo si odgovarati? sta ti kazu zvezde? :wink:
 
Astrodita:
Draga Geisha, prvo ću da vas udavim čitanjem Nostradamusa, a on je moj omiljeni guru, onda vas vodim na brdo na teleskop da zajedno gledamo zvezde i uživamo u ćarlijanju proletnjeg povetarca! :-D
Imam nameru i da vam gledam u dlan, a znam da će Sam biti posebno oduševljena! ;) A, kao vrhunac seanse, idemo đuture u kino da gledamo Geishu...kako se svlači...nekako mi se nije dalo ovih dana! :roll:
I, ko kaže da sam sadista? :lol:

JAO SUPER Gledaces mi u dlan...ma ti znas sta ja volim...Sad mozes da me ucenjujes jer znas moju natalnu kartu ;)
Super jedva cekam nas tri da se sretnemo.....:D
 
Bah... Bičevi su previše skupi... Za gejše koje ne slušaju gospodara mnogo bolje idu batine po neposlušnoj guzici... Ipak je ruka - ruka.

A i šta ja uopšte kenjam ovde, kad me trenutno ne interesuju gospođice sa žudnjom prema gospodaru koji bi ih trenirao, i u skladu s tim kažnjavao ili nagrađivao u zavisnosti od uspeha u sprovođenju naredbi. Mada misao zna da bude napaljujuća katkad...
 

Back
Top