kaki sam ko neka...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
danas sam imo prilike da mi shaka padne onaj chasopis maxim...ne znam dal je najnoviji-mislim da jeste...to je onaj shatro mushki nalik ckm-u...i o chemu je rech...ima tamo text o forumashimaaa...i kao neshto oni su masturbatori...te ne znam stavljaju stolice na vrata da ih matori ne navataju s penisom u shakama...te oni su ne znam glupi...icemerni...ma znash kako je chovek lepo popljuvo forumske populacije...i kao primer patjenika koji pohode internet ubaci par nikova...neshto kao tornmentor..executor...i izmedju ostalih i : dont break the oath...i...skontam JA da je to pisooo neko ko se muvo ovuda(u najmanju ruq muvo)...i kao vidi ga ovaj ugljesha shto je kochoperan...kao on upire prstom a pri tom sve prebacuje na mushke patjenike...i mislim kolko chovek mozhe biti drzak?...javi se shtakore da ti presude masturbatori....shaban

e imatel rakije na gajbi?...kod mene niko ne pije i retko kad navratja neko ko rakiju pije...al kolko se setjam...uvek imam rakiju...par litara...mislim el to i kod vas normalno?
jjoooj ja ne volim rakiju a pio sam je vecheras...eto otqd tema i sve...
zamisli ga onaj magarac shto je to piso...pu shljam
sutra zadushnice...ludilo...pechenje na otvorenom...pecheni pilitji...o jeee...divan obichaj koji treba gajiti...jedenje na grobljima...super neshto...
treba otvoriti temu o grobljima...il sam ja to jednom otvaro a bio fijasko?...uu je skleroza je uzela maha
i tako...u sushtini petak...a ja sam..oh shmrc...avaj..
svi su me zvali al ja nisam teo da izidjem (:{ ha ha...zayebo sam ih
 
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:


imam ja rakije, osh da ti posaljem postom?doneli bosanci, a nema ko da pije, jbg..:roll:
e, a to moramo da provalimo ko je pisac..obavezno..pa na krst..on ce nama tako..a mi svi bre cvece..suvo..da nas okace na tavan, medj sunke...hehhehehehe..ajo, bozo, sto otvori ovaj forum:lol: :lol: :lol: :lol:
 
haha tako mu i treba (:
ja tipovo dlakavog...drzak je i rechit...
ma nebitno ko je...al ako dolazi nek zna da nas ima koji nismo masturbirali od 16te jer imamo retko i uzhasno bolno kozhno oboljenje na pubichnom delu...tako da je masturbacija za nas chista fantazija(hah)...
 
hehheheheheh..pazi, nemogucje je kucati i i stovremno raditi..bilo sta drugo:mrgreen:

a posto se ovdje skupilo mnogo paaaameeetnih ljudi, koji vole reci koju pametnu nego leba jesti, samozadovoljavanje je za njih apsolutno neinteresantno:lol: :lol: :lol: :lol:

a mozda je mislio na mentalnu masturbaciju?:roll:
 
viš ti to.baš ga je pretero
ajd daj rekno da smo paćenici štoj nas niki neće pa da svatim jel je to istina.al da dolazimo da drkamo ovdi to nerazumem.pa zar pored onoliki živi saitovi za odrasle da to radim po forumu.bem ga uruke kojma je držo tu olovku štoj snjome piso otaj članak.dabogda ga novinarska presa pretisnula zavrat.dabogda izveštavo vremensku prognozu smrad jedan
a ono ti je karlimg al brez m već sa n
 
Curling... Gledao sam samo kako su simpatichne Svedjanke odvalile antipatichne Shvajcarkinje. E bash mi drago bilo. Shvajcarkinje mi se uopshte nisu dopale. Chak ih ni ono blagotvorno difuzno svetlo u ledenoj dvorani nije prolepshalo.
Inach, fin sport. Kulturan. Nije to za ovu divljinu ovde.
Jeste li znali da kamen za curling tezi skoro 20kg?
 
Da li vam je nekad mozda palo na pamet da biste bili fenomenalni u nekoj veshtini, narochito u nekom sportu, samo da ste uopshte ikad dobili priliku da se oprobate?
Mozda bih bio vrhunski karlingash...? Ili golfer?!!! Kao Tiger Woods... Zaradjivao milione na turnirima i reklamama.
Ili, naprimer, ko zna koliko se do sada genijalaca rodilo po nekim zabitim plemenima...? Mozda i sada u prashumama Amazonije zivi neki nesudjeni fizichar, koji bi danas-sutra otkrio hladnu fuziju, samo da mu je neko priushtio odgovarajuce obrazovanje. Ali eto... on ce do kraja zivota da se bavi extenzivnom poljoprivredom i prodajom suvenira turistima. :(
 
daish...u pravu je gurbert tu bi se digla prashina...ko zna shta bi ostalo kad prashina ode (:
pelinkovac je gay...to sladunjavo a kao alkoholno to je za pene...pravi mushkarci piju rakiju...ok i pivo
da da padalo mi to na um...ja sam ubedjen da sam rodjen za harfu...chesto sam kao mali zamishljao sebe kako prebiram po zhicama budetji bogove...
ma mozhda je dobar sport al me se ne svidja...ne znam kako shljaka al mi glupost ono cheshljanje po ledu...ok mozhda bi volo da bacam onaj...pak il shta je vetj...al da ono kao cheshljam to mi bezveze...
e da to genijalce...skoro sam chuo prichu nisam je znao a ne znam dal je vi znate...mozhda je taj shto mi ispricho gledo i na tv shta ga znam...al kao onaj mehmed pasha sokolovitj...e njega su valjde ko klinca navatali turrci...i sad tu bilo ono stotine dece...i svi u nekoj velikoj baraci...i oni im dali da jedu neshto neq poparu il shta vetj...a dali im drvene kashike kojima je drshka dogachka 1m...i vratili se turci...kad ono svako dete kashikom hrani onog preko puta...i kao ko se ovoga setio...mehmed mehmed povikashe deca...i oni mehmeda na stranu da se malko bolje razvije i sve...nisam siguran kolko je sve to tachno i kako i zashto...al dobro jutro pijem kafu pa na poso...subotom...uzhas
a mislim jagodo nije sad da me do groba uvredio...al losh je trip...
majcheki i nisam u stanju nije da imam taj chasopis to je kao u nekom kafitju...a i da imam verujem da bi me mrzelo...mada mozhda i sad odem na fu tamo pa malko detaljnije prochitam sve...
joj pijem mnogo kafe...
 
daklen poshto nemam skener a mrzi me da se cimam...a ukro sma lis artije sa chlankom...tako da

POSETILAC INTERNET FORUMA (naslov veeeelkim slovima)
slobodno ga ubijte.on to u stvari zheli.

poqshava da fizichke nedostatke zanemi nametanjem sebe kao pametne i nachitane osobe , koja se razume u sve teme.

opsesivno raspravlja o svemu shto ga nervira , a to su uglavnom ljudi koji imaju uspeha u zhivotu

ispred kompjutera sedi spushtenih gatja , poshto je onanisanje prirodna i stalna pojava tokom njegovog boravna na internetu.

na vrata od sobe stavio je stolicu , kako njegovi rodiitelji ne bi videli da mu se penis , od kad su ga poslednji put videli(sedmi osnovne) nimalo nije povetjao.

na forumima se najcheshtje bavi slanjem privatnih poruka osobama suprotnog pola u nadi da tje neka pozheleti da joj poshalje svoju sliq.

shto jadnije izgleda , to ima opasniji nadimak kojim se predstavlja na forumima("executor" , "don't break the oath" , "my bloody valentine" , king of the woods" , "spirit within" i slichno)

chinjenica da osim njega na forum ne zalazi vishe od troje ljudi mu ne smeta da , on pishe kilometarske elaborate na temu svojim neuspeha , maskiranih u zhivot sa stavom.

veoma teshko ga mozhete natji na ulici , poshto se njegov zhivot odavno sveo na rachunarski sto i toalet papir kojim brishe svoje ejaqlate.

programiram da mrzi sve shto drugi hvale.

programiran da zheli smrt svakog ko se svidja devojkama.


e sad...meni je pomalo neverovatno da je ovo napisao neko ko je punoletan...e al ono sa osobama a sve pre toga u mushkom rodu to je hit...i to se prodaje na trafikama...nevidjeno...pa znash shta je ono "flame warriors" za ovu smijuriju od texta...nauka jbte...a kao teo je da bude duhovit i sve...al zamisli na pochetq pishe "slobodno ga ubijte"...kakav idiot je ovo pisao...alal vera
 
ja imam rakije, domaće od jabuke i od kajsije.
nisam je pila dok mi nisu rekli da se to mora voleti iz strogo profesionalnih razloga
a onaj text nije morao da piše niko sa foruma kao kibicera nema na krsti, možda je to istraživačko novinarstvo gadi ti se forum i forumaši ali moraš da čitaš i onda sa gađenjem napišeš text...
a možda je maturski rad buduće novinarske zvezde kao vesna jugović...e čitala naslov sigurno maestralnog intervjua sa gadafijem ima u novostima to čita moj tata e ako mogu još da kažem, spalite tv most.
 

Back
Top