Samo za Delije!!!

Sta je decko otkrio si komp,dosao malo na forum uclanio se i sad faca podjebava,prva poruka pa neka prozivka.
Inace sta si hteo ovim da kazes,ili sta vec...ako mislis na to sto je prosao ne znam sta da ti kazem...Zvezda je zbog njih ispala a oni su sad prosli dalje,a tikva nije uzela ni jedan bod a dala je samo jedan gol a vas je izbacila zato te nista ne razum sta se javljas povodom ovoga.Ili si se sad uclanio a imas zelju da podjebavas nekog na forumu povodom utakmice zvezda-strazbur,pa sto da ne posle dva meseca?
Mislim uopste te ne razumem... ,:-)
 
Ja sam na ovom forumu od kraja 2003. pod raznim imenima,ali sticajem okolnosti duze vreme nisam imao net,to je nevazno vaznan je STRAZBUR, pre dva meseca, sada, za dva meseca....on je izlecio sve rane....a sladili ste se posle Artmedije....
 
Sve jedno od kad si ovde,mislim prepucavanja na ove teme je bilo ovde koliko ti volja,mislim ne kontam odakle ti ideja da sad postavis temu za podjebavanje oko strazbura
Inace licno vise sam se sladio posle Timoka
Ja nemam vec tri meseca i necu imati jos tri jer mi panduri nece vratiti komp,pa sta sad za 3-4 meseca da postavim temu Partizan ispao iz kupa od Timoka,ili ne mora biti partizan,evo sveze...Barsa pobedila Celzi?
 
pazi ovo:
DREAM TEAM:
FK. PARIZAN 60 godina 1945-2005.
1. Fahrudin Omerovic
2. Sead Masic
3. Fahrudin Jusufi
4. Bajro Zupic
5. Jusuf hatunic
6. Kjutim Salja
7. Admir Smajic
8. Mustafa Hasangic
9. Refik Kozic
10 Dzevad Prekazi
11 Fadilj Vokri
REZERVE: Isa Sadriu, Idriz Hosic, Ismet Ugljanin, Ajadzi Nuhi, Resad Kunovac, Ljuan Prekazi, Damir Cakar
TRENER: Abdulah Gegic
DOKTOR: Sead Malicevic
EKONOM: Hasani
PREDSEDNIK: Muharem Muharemagic
POCASNIK PREDSEDNIK: Franjo Tudjman
HIMNA: Ljiljiani, ljiljani cvatu...
NEOSTVARENA ZELJA: REFIK SADANADZOVIC
DAN OSNIVANJA: 04.10.1945. - Dan Ramazana
 
Zasto da igramo sa Mancesterom mi smo igrali sa vecim klubovima poput Bajerna,Reala...mislim dobro igrali ste i vi protiv Strazbura i Tromzoa....ali niste imali srece nisu vam bili tu Leo Lerinc, Prosinecki, Sanibal sa bracom Hanibalom i Alibabom....
 
ako nabrojis i pola onliko koliko sam ja nabrojao...svaka cast...
A mi nismo igrali sa Bajernom, Realom??
Pa mi smo ovde dobili taj Real, i igrali nereseno sa Bajernom...ali ok

u svakom slucaju, VI POBEDITE NAS bar jednom, pa se onda javite!
 
bojan86:
A sto se tice Strazbura...pa nemoj da nas vuces za jezik... pa pogledaj samo vasu "evropu" svake godine sve smesnije i smesnije...

Igrali smo Ligu sampiona,nismo izgubili kuci od Marseja,Reala i Evropskog prvaka Porta a ti timivi zajedno imaju 13 osvojenih Kupova i Ligi sampiona...mislim skoro kao Tromzo...a sta ste vi uradili u proslih recimo 5-6 godina.....dobro sem ovog boda u Strazburu.....
Da ne zaboravim da smo usli u 1/8 finala Uefa Cup-a, sto ce te vi opetkada dostignete velikane poput Bazela, Rozenborga i NEZABORAVNOG drugoligasa Ukrajine CSKA Kijev!!!
 
Oko ovoga koliko je siptara igralo gde se uopste ne slazem nisakim.Mislim ni jedan klub na svetu ne gleda koje su mu nacionalnosti igraci vec kako igraju,i uopste ne podrzavam te nacionalisticke prozivke.Zasto ne brojimo neke druge vec smo se uhvatili ovih muslimana,mislim to je tako totalno nevazno....nadam se da me razumete
 
Toxic:
Oko ovoga koliko je siptara igralo gde se uopste ne slazem nisakim.Mislim ni jedan klub na svetu ne gleda koje su mu nacionalnosti igraci vec kako igraju,i uopste ne podrzavam te nacionalisticke prozivke.Zasto ne brojimo neke druge vec smo se uhvatili ovih muslimana,mislim to je tako totalno nevazno....nadam se da me razumete

Svaka cast! Dzevad Prekazi je bio zmaj od igraca!!!
 

Back
Top